FINDIESEL reality - 2 izbový byt, centrum Prievidze

Reality Prievidza

2 izbový byt | M. Hodžu | 57 m²

Hľadáte bývanie, kde máte všetko na dosah a zároveň si užijete pokoj? Tento štýlový 2-izbový b

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

113,300 € 1988 €/m²

Nová CENA - Nadštandardný udržiavaný byt-Aurela Stodolu-Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | Aurela Stodolu | 50 m²

Ponúkame na predaj v exkluzívnom zastúpení klienta krásny, presvetlený a veľmi udržiavaný dvoji

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

89,000 € 1780 €/m²

BEDES | Prenájom 2-izbový byt, ul. B. Bjőrnsona, Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | Björnstjerna Björnsona | 65 m²

Realitná kancelária BEDES Vám predstavuje útulný 2- izbový byt na prenájom s príjemnou atmosfér

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

BEDES | Moderný 2 izbový byt s terasou v novostavbe, parking

Reality Prievidza

2 izbový byt | Nedožerská cesta | 71 m²

Realitná kancelária BEDES Vám predstavuje 2 izbový byt s terasou v novostavbe v oplotenom areál

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

490 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

BEDES | Prenájom 2-izbový byt, Svätoplukova ul., Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | Svätoplukova | 55 m²

Realitná kancelária BEDES Vám predstavuje moderný 2- izbový byt na prenájom s príjemnou atmosfé

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

MODERNÝ 2 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII S LOGGIOU, NA PREDAJ, PRIEVIDZA - Staré Píly

Reality Prievidza

2 izbový byt | Š. Králika | 51 m²

Výmera: 51 m² podľa LV Lokalita: Štefana Králika 5, 2. poschodie – vyhľadávaná časť sídliska St

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prievidza

115,000 € 2255 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 IZBOVÝ BYT S TERASOU - RIVERSIDE

Reality Prievidza

2 izbový byt | A. Stodolu | 54.79 m²

Hľadáte bývanie, kde sa budete cítiť príjemne hneď od prvého momentu? Expert na nehnuteľnosti M

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - 2 IZBOVÝ BYT V POVODNOM STAVE

Reality Prievidza

2 izbový byt | J. Matušku | 50 m²

Radi by ste kúpili 2 izbový byt v pôvodnom stave? Expert na nehnuteľnosti Miron Petráš a PETRA

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Prievidza

Info v RK

NOVÝ 2 IZBOVÝ BYT S TERASOU

Reality Prievidza

2 izbový byt | A. Stodolu | 54.79 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

599 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2-izb byt v centre Prievidze- voľný ihneď

Reality Prievidza

2 izbový byt | 52.92 m²

CITY REALITY Vám ponúka exkluzívne na prenájom 2- izbový byt po kompletnej rekonštrukcií, nachá

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 09.01.2026
Byty na prenájom Prievidza

530 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

AKTUÁLNE NAJLACNEJŠÍ 2 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ V ABSOLÚTNOM CENTRE MESTA PRIEVIDZA

Reality Prievidza

2 izbový byt | M. Mišíka | 54.44 m²

Hľadáte projekt, ktorému vdýchnete nový život? Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový byt na ul

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Prievidza

77,000 € 1414 €/m²

Dvojizbový byt s vôňou domova v Prievidzi - Staré sídlisko.

Reality Prievidza

2 izbový byt | Š. Králika | 51 m²

NOVINKA RK BÝVAJTE-SK! Hľadáte útulné, bývanie v žiadanej lokalite Prievidze? Ponúkame Vám na

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

115,000 € 2255 €/m²

PRENÁJOM 2- izb. byt CENTRUM mesta Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | M. Mišíka | 55 m²

Ponúkame na prenájom 2 - izb. byt s balkónom vo výmere 55 m2 v centre mesta Prievidza, ulica M

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ- Moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | Trhová ul. | 58 m²

Reality Prievidza

2 izbový byt | Trhová | 58 m²

Hľadáte byt, do ktorého sa stačí len nasťahovať a bývať bez ďalších veľkých investícií? Miesto

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena dohodou

Ponúkame Vám na prenájom 2i byt na Starom sídlisku v meste Prievidza.

Reality Prievidza

2 izbový byt | 58 m²

Realitná kancelária DMPD Real ponúka na prenájom krásny 2-izbový byt v Prievidzi na Tkáčskej ul

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na prenájom Prievidza

570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový byt na ulici A. Žarnova sídlisko Zapotôčky.

Reality Prievidza

2 izbový byt | 50 m²

Realitná kancelária DMPD real vám ponúka na prenájom 2-izbový byt s výmerou 50 m², nachádzajúci

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 28.04.2025
Byty na prenájom Prievidza

530 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt na sídlisku Necpaly.

Reality Prievidza

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

DMPD real Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt nachádzajúci sa na obľúbenej Gazdovskej

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Prievidza

95,000 € 1900 €/m²

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový byt v meste Prievidza.

Reality Prievidza

2 izbový byt | Šulekova | 50 m²

Realitná kancelária DMPD Real Vám ponúka na prenájom útulný 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyh

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na prenájom Prievidza

470 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na prenájom 2- izbový byt na Starom sídlisku v meste Prievidza.

Reality Prievidza

2 izbový byt | Malá | 50 m²

Realitná kancelária DMPD real ponúka na prenájom praktický a svetlý 2-izbový byt nachádzajúci s

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na prenájom Prievidza

480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na prenájom 2,5i byt na Dlhej ulici v meste Prievidza.

Reality Prievidza

2 izbový byt | Dlhá | 70 m²

Realitná kancelária DMPD real Vám ponúka na prenájom príjemný a svetlý 2,5-izbový byt nachádzaj

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na prenájom Prievidza

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

SEDLICKY. | Dvojizbový byt na prenájom v novostavbe Riverside, balkón 11,25 m², 2.p./5.p., zariadený

Reality Prievidza

2 izbový byt | A. Stodolu | 45 m²

Ponúkame vám na prenájom štýlový 2-izbový byt v novostavbe RIVERSIDE, v ktorom sa ešte nikdy ne

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

SEDLICKY. | Prenájom zrekonštruovaného 2-izbového bytu Malookružná

Reality Prievidza

2 izbový byt | Malookružná | 63 m²

Ponúkame na prenájom slnečný a tichý byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý sa prenajíma plne z