2 izbový byt | M. Hodžu | 57 m²
Hľadáte byt pripravený na okamžité bývanie bez nutnosti ďalších investícií? Ponúkame na predaj
113,300 € 1988 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Ponúkame na prenájom kompletne prerobený 2-izbový byt s balkónom na Björnsonovej ulici v Prievi
520 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 51 m²
Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s výmerou 51 m², nachádzajúci sa na 2. poschodí z 5 v z
85,900 € 1684 €/m²
2 izbový byt | 64 m²
Ponúkame Vám na predaj dvojizbový byt na starom sídlisku s balkónom v dobrej lokalite starého s
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 60 m²
Kúpa 2 izbový byt Prievidza. Plocha: úžitková 60m2. Na podlaží nezáleží v prípade výťahu. Cena
95,000 € 1583 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Kúpa 2 izbový byt Prievidza. Plocha: úžitková 60m2. Nachádza sa na 1. podlaží. Cena 50 000 - 70
70,000 € 1167 €/m²
2 izbový byt | 53 m²
Ponúkame na prenájom moderný, zariadený 2i byt s balkónom v novostavbe na starom sídlisku. Výme
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 56 m²
Ponúkame Vám na prenájom dvojizbový byt s priestranou terasou vo vyhľadávanej lokalite na staro
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 54 m²
MAXA reality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Centre mesta Prievidz
99,900 € 1850 €/m²
2 izbový byt | 56 m²
Ponúkame Vám na prenájom 2 - izbový byt na Starok Sídlisku. Byt o rozlohe 56 m2 sa nachádza na
460 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 63 m²
Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2 izbový byt Prievidza. Plocha: úžitková 63m2. Nachádza sa n
590 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 66 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Nábrežie Sv. Cyri
95,000 € 1439 €/m²
2 izbový byt | 51 m²
Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite sídlisko Žabník v Prievidzi. Byt
500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 50 m²
Investičná príležitosť v Prievidzi – 2-izbový byt s potenciálom na zhodnotenie Ponúkame na pre
87,000 € 1740 €/m²
2 izbový byt | 54 m²
MAXA reality Vám ponúka na prenájom 2 - izbový byt v novostavbe RIVERSIDE. Byt o rozlohe 54m2
690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Svätoplukova | 54 m²
Ponúkame Vám na prenájom priestranný 2 izbový byt v Prievidzi. Samotný bytový dom sa nachádza
480 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 66 m²
DOBRÉ REALITY, s.r.o. Vám exkluzívne ponúkajú na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v pr
500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | A. Stodolu | 57 m²
Ponúkame Vám na prenájom krásny slnečný byt v novostavbe v lokalite Starého sídliska v Prievi
545 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Svätoplukova | 54 m²
Ponúkame Vám na prenájom krásny luxusne prerobený priestranný 2 izbový byt v Prievidzi. Samotn
495 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Stančeka | 64 m²
Ponúkame Vám na prenájom nádherný byt na Slnečnom Nábreží v Prievidzi. Ide o veľko metrážny pln
580 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | A. Stodolu | 50 m²
DOBRÉ REALITY ponúkajú na predaj panoramatický 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na ulic
89,000 € 1780 €/m²
2 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 46 m²
Finalreality v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 2-izbový byt s rozlohou 46 m² v
86,000 € 1870 €/m²
2 izbový byt | B. Björnsona | 58 m²
DOSPA reality ponuka na prenájom nový kompletne zariadený 2-izbový byt (58 m²) s balkónom v po
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 51 m²
Hľadáte pokojné bývanie blízko prírody s plným komfortom? V obľúbenej obci Kanianka ponúkame n
540 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.