2-izbový byt na prenájom v obľúbenej časti Starého sídliska

Reality Prievidza

2 izbový byt | Súbežná | 52 m²

Vaša Realitná ponúka na prenájom 2-izbový byt v Prievidzi, nachádzajúci sa na Súbežnej ulici, v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

490 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

„Rezidencia PARK“– Nová dimenzia moderného bývania - Byt č.12

Reality Prievidza

2 izbový byt | Sama Chalupku | 55.99 m²

"Rezidencia PARK" – BÝVANIE, KTORÉ SPÁJA KOMFORT, MODERNÉ TECHNOLÓGIE A SKVELÚ LOKALITU Predst

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

162,300 € 2899 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

„Rezidencia PARK“– Nová dimenzia moderného bývania - Byt č.11

Reality Prievidza

2 izbový byt | Sama Chalupku | 60.12 m²

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

174,300 € 2899 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 2 IZBOVY BYT - 55m2 - CENTRUM

Reality Prievidza

2 izbový byt | PD | 55 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 2 IZBOVY BYT - 55m2 - CENTRUM Viac on

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

89,000 € 1618 €/m²

2 izbový byt Prievidza predaj, sídlisko Necpaly, 55 m2, pôvodný stav.

Reality Prievidza

2 izbový byt | Urbárska | 55 m²

2 izbový byt Prievidza predaj, sídlisko Necpaly, 55 m2, pôvodný stav. Na predaj 2 izbový byt

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Prievidza

82,000 € 1491 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM- 2 i byt 63 m2- ul. A. H. Gavloviča/Prievidza – STARÉ SÍDLISKO

Reality Prievidza

2 izbový byt | A. H. Gavloviča | 63 m²

EXKLUZÍVNE – PRENÁJOM- 2 i byt 63 m2- ul. A. H. Gavloviča/Prievidza – STARÉ SÍDLISKO Byt je ko

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

690 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDANÉ Na predaj dvojizbový byt 62 m2 - Staré sídlisko - Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 62 m²

PREDANÉ PREDANÉ za týždeň – a o 6000 € viac, než majiteľ pôvodne očakával! Tento predaj ukáz

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Prievidza

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predané !!!! Krásny dvojizbový byt Centrum mesta Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | Terézie Vansovej | 47 m²

Center Reality. sk Vám so súhlasom majiteľa ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj elegantný

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

109,900 € 2338 €/m²

BV REAL Na prenájom 2 izbový byt s odkupom na splátky FM2447

Reality Prievidza

2 izbový byt | Rastislavova | 62.7 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom aj s možnosťou

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

495 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

BV REAL prenájom 2 izbový byt 50 m2 Prievidza Zapotočky BV6003

Reality Prievidza

2 izbový byt | A. Žarnova | 50 m²

Realitný maklér Beseda Vlastimil a realitná kancelária BV REAL ponúka na prenájom 2 izbový byt

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom 2-izbový byt sídlisko Zapotôčky - Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 50 m²

Volám sa Ján Mokrý a ponúkam Vám na prenájom 2-izbový byt s loggiou a pivnicou na sídlisku Zapo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

495 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový byt po vkusnej rekonštrukcii – 55 m²

Reality Prievidza

2 izbový byt | PD | 55 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 2-izbový byt po vkusnej rekonštrukcii – 55 m² Ponúkame na predaj

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

100,000 € 1818 €/m²

🏡 NA PREDAJ: 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Staré sídlisko 🏡

Reality Prievidza

2 izbový byt | PD | 51 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 NA PREDAJ: 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Staré sídl

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

113,900 € 2233 €/m²

REZERVOVANÉ NA PRENÁJOM 2-izbový byt, 60 m², balkón – Prievidza, Košovská cesta

Reality Prievidza

2 izbový byt | Košovská cesta | 60 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt nachádzajúci sa v meste Prievidza na ulic

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

Info v RK

💎 EXKLUZÍVNE: 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v srdci Prievidze 💎

Reality Prievidza

2 izbový byt | Milana Mišíka | 50.75 m²

Hľadáte bývanie, kde sa stačí len nasťahovať? Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

93,700 € 1846 €/m²

Moderný 2-izbový byt s balkónom na prenájom

Reality Prievidza

2 izbový byt | B. Björnsona | 58 m²

DOSPA Reality ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt s balkónom vo výmere 58m2 ,situovaný v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Prievidza

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ NA PRENÁJOM: Nadštandardne zariadený 2-izbový byt s lodžiou, ul. Š. Králika

Reality Prievidza

2 izbový byt | Š. Králika | 65 m²

Mgr. Lea Matušková ponúka na prenájom priestranný a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt o vý

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

Info v RK

BV REAL na predaj investičný 2 izbový byt Prievidza FM1939

Reality Prievidza

2 izbový byt | Štefana Králika | 51 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj investičný 2 izb

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

79,000 € 1549 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Prievidzi max. 3 poschodie, po rekonštru

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

75,000 € 75000 €/m²

BV REAL Na predaj prerobený 2 izbový byt Prievidza FM2421

Reality Prievidza

2 izbový byt | J. Francisciho | 54.4 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj 2 izb

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

114,500 € 2105 €/m²

BV REAL Na prenájom 2 izbový byt v rodinnom dome Prievidza FM2086

Reality Prievidza

2 izbový byt | Koncová | 44 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom zariadený 2 iz

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

420 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ 2-izbový byt na predaj – Necpaly, Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 50 m²

TUreality ponúka na predaj príjemný 2-izbový byt s rozlohou 50 m² v tichej a vyhľadávanej lokal

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

93,000 € 1860 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie