Prenájom útulný, fukčný a plne zariadený 2i byt, Kanianka

Reality Prievidza

2 izbový byt | 51 m²

Hľadáte pokojné bývanie blízko prírody s plným komfortom? V obľúbenej obci Kanianka ponúkame n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

540 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom veľkometrážny 2 izbový byt II LOGGIA II ul. Francisciho Zapotôčky

Reality Prievidza

2 izbový byt | J. Francisciho | 64 m²

LARES reality // ponúkame na dlhobý prenájom ( min. 1 rok ) veľkometrážny 2 izbový byt, v tiche

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom 2i byt Staré sídlisko, ul. Madvu

Reality Prievidza

2 izbový byt | F. Madvu | 51 m²

Prenájom 2 izbového bytu, komplet vybavený a zariadený, Staré sídlisko PRIEVIDZA Ponúkame na d

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbový zariadený byt Staré sídlisko, ul. Krajná, Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | Krajná | 56.28 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Starého sídliska na

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

510 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Prievidza, Sídlisko Necpaly - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Prievidza

2 izbový byt | 49 m²

Realitná kancelária HALO reality a Roman Pavlíček, kontakt: 0948 382 844, nehnuteľnosť s ID: PD

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

84,000 € 1714 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2+1 byt v okolí Korza, pôvodný stav. Bližšie informác

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

80,000 € 80000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme kompletne zrekonštruovaný dvojizbový byt v Prievidzi. Ak

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt ideálne prerobený. Bližšie informácie V

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme zrekonštruovaný dvojizbový byt v Prievidzi. Podmienkou lo

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Prievidzi. Za ponuky vopred ďakujem.

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Prievidza, M. Gorkého, sídlisko Sever - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Prievidza

2 izbový byt | 64 m²

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 64 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Alexandra Bernátová, kontakt: 0908 762 935, nehnuteľnos

Publikované: 06.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

490 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 58 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme zrekonštruovaný dvojizbový byt na starom sídlisku v Priev

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

85,000 € 1466 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v pôvodnom stave na starom sídlisku v Prie

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko

Reality Prievidza

2 izbový byt | 68 m²

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko, A. Rudnaya

Reality Prievidza

2 izbový byt | 58 m²

Realitná kancelária HALO reality a Bohuslava Záborská, kontakt: 0905 237 201, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 09.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

90,000 € 1552 €/m²

Prenajmeme moderný 2 izbový byt v Prievidzi

Reality Prievidza

2 izbový byt | Krajná | 60 m²

Prenajmeme tento krásny, moderný, kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v Prievidzi na Kraj

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Exkluzívny podkrovný 2-izbový byt v srdci Prievidze

Reality Prievidza

2 izbový byt | Vnútorná ulica | 60 m²

Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom, nachádzajúci sa

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

120,000 € 2000 €/m²

Moderné bývanie bez starostí – stačí sa nasťahovať.

Reality Prievidza

2 izbový byt | Rudnaya | 55 m²

Ponúkam na predaj štýlový, novo zrekonštruovaný 2-izbový byt s rozlohou 55 m², nachádzajúci sa

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

130,000 € 2364 €/m²

Krásny 2 izbový byt v Prievidzi výborná lokalita

Reality Prievidza

2 izbový byt | Trhová | 53 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája poctivá tehlová výstavba s moderným štýlom? Tento príjemný 2-i

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

97,900 € 1847 €/m²

Na prenájom zariadený 2-izbový byt po rekonštrukcii s loggiou – Prievidza, Š. Králika

Reality Prievidza

2 izbový byt | Š. Králika | 52 m²

???? JKV REAL vám so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom, zrekonštruovaný 2-izbový byt v Priev

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

540 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Ponúkam na prenájom krásny 2 izbový byt na Zapotôčkoch.

Reality Prievidza

2 izbový byt | J. Matušku | 50 m²

Realitná kancelária JKV Real ponúka na prenájom 2-izbový byt v Prievidzi. Prenajíma sa zariade

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2 izbový veľkometrážny byt 60m2 - Staré Sídlisko

Reality Prievidza

2 izbový byt | Janka Kráľa | 60 m²

Ponúkam na prenájom pekný 2-izbový byt na Starom sídlisku v Prievidzi na adrese Janka Kráľa. By

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

499 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Zaujímavý 2 izbový byt blízko námestia a centra Prievidze

Reality Prievidza

2 izbový byt | Vansová | 58 m²

Hľadáte byt v centre, ktorý si môžete prerobiť presne podľa seba a zároveň má množstvo praktic

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Prievidza

98,900 € 1705 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (769)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Upresniť hľadanie