2-izbový byt v novom projekte PANO Poprad – moderné bývanie v srdci mesta Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Dlhé hony | 61.11 m²

PANO Poprad — Váš nový domov s výhľadom na Tatry. Predstavte si, že každý deň začína výhľado

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

184,990 € 3027 €/m²

NA PREDAJ – ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V CENTRE MESTA POPRAD - EDEN

Reality Poprad

2 izbový byt | Štefánikova | 51 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt s balkónom, nachádzajúci sa v

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

235,000 € 4608 €/m²

Od 01.06.2026 na PRENÁJOM nadštandardne zariadený 2 izb. byt POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | Karpatská | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardne zariadený 2-izbový byt vo vyhľadávanej novostavbe Karpat

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na prenájom Poprad

595 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Štýlový 2-izbový byt s balkónom, parkovaním a výhľadom – top lokalita Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 45.66 m²

Výnimočné bývanie s výhľadom na Poprad – exkluzívne len u nás! ✨ Popradská Realitná Spoločnosť

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

219,990 € 4818 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA !! 2 - izbový byt s loggiou na Novom nábreží na predaj

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 52.76 m²

Bývanie, kde sa spája mesto s pokojom – Nové Nábrežie, Poprad Popradská Realitná Spoločnosť s

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

187,999 € 3563 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový A.3.1. - 58,91 m2, novostavba Bell Residence

Reality Poprad

2 izbový byt | Suchoňova | 52.26 m²

Vyberáme z ponuky novopostavených bytov v projekte Bell Residence Poprad Juh-Suchoňova ulica. B

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

183,500 € 3511 €/m²

2 izbový byt v novostavbe B.2.4. BELL RESIDENCE

Reality Poprad

2 izbový byt | Suchoňova | 45.43 m²

Hľadáte moderné bývanie, nízke náklady alebo zaujímavú investičnú príležitosť kde hodnota bytu

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

160,000 € 3522 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s loggiou Poprad- sídlisko Západ

Reality Poprad

2 izbový byt | Komenského | 52 m²

Deltaproperty vám ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou v Poprade na sídlisku Západ na ul.Kom

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Poprad

149,000 € 2865 €/m²

DELTA - Zrekonštruovaný a dispozične zmenený 2-izbový byt s balkónom a pivnicou – širšie centrum Popradu

Reality Poprad

2 izbový byt | Okružná | 67 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA Vám ponúka na predaj štýlový a kom

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadáme 2izbový byt v Poprade s balkónom

Reality Poprad

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta 2izbový byt s balkónom v Poprade.

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na kúpa Poprad

Cena dohodou

DELTA, prenájom menší 2izbový byt v blízkosti centra, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Okružná | 40 m²

Delta Property Vám exluzívne ponúka na prenájom - 2 izbový byt s balkónom v Poprade v tesnej bl

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Poprad

460 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zariadený Apartmán v Poprade –Veľkej.

Reality Poprad

2 izbový byt | Richarda Bekessa | 91.66 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zariadený Apartmán v Poprade –Veľkej. Apartmán sa nachádza v bud

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 02.11.2025
Byty na predaj Poprad

660 € 7 €/m²

PREDANÉ 2izbový byt, Poprad, Západ

Reality Poprad

2 izbový byt | Štúrova | 52 m²

PREDANÉ - Delta Property Vám exluzívne ponúka na predaj- 2 izbový byt s balkónom na Západe v Po

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

REZERVOVANÉ - Predaj, svetlý 2-izbový byt, Starý Juh, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Ul. Mládeže | 51.82 m²

Exkluzivne ponúkame na predaj príjemný, svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt vo vyhľadáva

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Poprad

149,900 € 2893 €/m²

PREDANÉ, SLNEČNÝ 2 IZBOVÝ BYT, POPRAD-JUH

Reality Poprad

2 izbový byt | 51 m²

FLATONIC|LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ Vám ponúkame na predaj slnečný 2 izbový byt vo veľmi

Publikované: 03.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

NA PRENÁJOM - SLNEČNÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ 2 I BYT, POPRAD - JUH

Reality Poprad

2 izbový byt | 52 m²

FLATONIC|LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ Vám ponúka na prenájom, kompletne prerobený a moderne

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENAJATÝ | 2 izbový s terasou a parkovacím státím, sídlisko Západ

Reality Poprad

2 izbový byt | Nové nábrežie | 65 m²

PRENAJATÝ | SAVONA realitná kancelária | EXKLUZÍVNE ponúkame NA PRENÁJOM v Poprade | 2 izb

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Poprad

790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj 2kk bytu č. D203 v novostavbe JUŽANKA

Reality Poprad

2 izbový byt | Rastislavova | 48.47 m²

Ponúkame na predaj priestranný a útulný 2-izbový byt v cene 149 900 €, ktorý sa nachádza na 2.

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

149,900 € 3093 €/m²

PRENAJATÉ - Luxusný 2-izbový byt na prenájom

Reality Poprad

2 izbový byt | Hurbanova | 59 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a svetlý 2-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe v tichej a

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na podnájom Poprad

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA, 2 IZBOVÝ BYT 62 M2, LODŽIA, KARPATSKÁ, POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | Karpatská | 62 m²

MLM reality Poprad má pre Vás 2 izbový byt, ktorý sa nachádza v mimoriadnej lokalite v širšom c

Publikované: 19.03.2024 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Poprad

199,990 € 2273 €/m²

PREDAJ: 2i byt s lodžiou; 50,68 m2; POPRAD; 144.000 €

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 50.68 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v mestskej časti Pop

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Poprad

144,000 € 2841 €/m²

PRENAJATÉ - Exkluzívny 2 izbový byt s terasou v novostavbe Karpatská residence v Poprade - TOP STAV, TOP VÝHĽAD a LOKALITA !!!

Reality Poprad

2 izbový byt | Karpatská | 55 m²

PRENAJATÉ !!! Aj tento byt má už svojho nového nájomcu. Ak aj vy uvažujete nad prenájmom svoj

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na prenájom Poprad

Info v RK

Byt 2 izbový s terasou v novostavbe EDEN - TOP STAV a LOKALITA - ODPORÚČAME !!!

Reality Poprad

2 izbový byt | Štefánikova | 48 m²

REZERVOVANÉ !!! REALITY TATRY - EXKLUZÍVNE !!! Ponúkame na prenájom nádherný 2 izbový byt s t

Publikované: 10.01.2022 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Poprad

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

BOSEN |Prenájom 2-izbového bytu v Poprade

Reality Poprad

2 izbový byt | Rastislavova | 49 m²

BOSEN GROUP Poprad Vám ponúka na prenájom útulný 2-izbový byt s balkónom nachádzajúci sa v obľú

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Poprad

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie