REZERVOVANÉ 2 izbový holobyt s terasou 24 m2, novostavba, Nové Nábrežie Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 58 m²

REZERVOVANÉ 2 izbový slnečný holobyt 58 m2 s kobkou, terasou 24 m2, 2 parkovacími miestami - z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ: 2 izbový byt s lodžiou na ul. MPČL 17, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Mpčľ | 50 m²

PREDANÉ: 2-izbový byt s lodžiou v pôvodnom stave, situovaný na 1. poschodí z 8 v bytovom dome

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt (62m2 + 5m2), Bytový dom KUKUČÍNOVA, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Štefánikova | 67 m²

Ponúkame Vám na predaj/odstúpenie krásny a slnečný 2-izbový byt o veľkosti 69m2 v kvalitnej nov

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Poprad

215,000 € 3209 €/m²

NA PRENÁJOM 2-izb. zariadený byt s balkónom, 29.augusta, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 51 m²

Ponúkam Vám NA PRENÁJOM zariadený 2 izbový byt s balkónom (51m2) v Poprade na ulici 29.augusta

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na prenájom Poprad

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kúpime 2-izbový byt v PP a okolí

Reality Poprad

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Kúpime 2i byt v PP a okolí. Ponúknite na 0918 606 438 alebo recomp@recomp.sk Žiadne skryté pop

Publikované: 02.04.2013 Aktualizované: 29.01.2021
Byty na kúpa Poprad

99,999,999 €

KÚPIM 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V POPRADE,MATEJOVCE,VEĹKA

Reality Poprad

2 izbový byt | Poprad | 0 m²

AstonReal - Súrne hľadám pre konkrétneho klienta, 2-izbový byt. Neprerobený, alebo čiastočne pr

Publikované: 27.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Súrne hľadám pre klienta - POPRAD-NOVÝ JUH - 2-izbový byt

Reality Poprad

2 izbový byt | Letná | 50 m²

AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v Poprade na Novom juhu - ulica nerozhoduje. Sta

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Poprad

150,000 € 3000 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne 2 izbový byt POPRAD Karpatská, s garaž. st., balkón, 58 m2

Reality Poprad

2 izbový byt | Karpatská | 55 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Moderný a priestranný 2 izbový byt v NOVOS

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

194,000 € 3527 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta 2 izbový by POPRAD - JUH

Reality Poprad

2 izbový byt | Juh | 54 m²

AstonReal hľadá pre konkrétneho klienta 2-izbový byt v Poprade. Najlepšie starý, alebo nový juh

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Poprad

155,000 € 2870 €/m²

člen NARKS

! ! ! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Poprad

2 izbový byt | Banícka | 52 m²

!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ b]AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponu

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Poprad

2 izbový byt | 58 m²

!!! PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ Exkluzívne AstonReal ponúka na predaj

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Súrne hľadám pre klienta NOVOSTAVBU 2-izbového bytu POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | JUH | 54 m²

AstonReal hľadá pre konkrétneho klienta byt v novostavbe. Najradšej 2-izbový. Uprednostňujeme b

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Poprad

199,000 € 3685 €/m²

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ 2-izbový byt 54 m2, Poprad - Západ, Komenského

Reality Poprad

2 izbový byt | Komenského | 54 m²

AstonReal: PREDANÉ 2-izbový byt o výmere 54 m², Poprad - Komenského Vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Rezervované - Na predaj 2 izbový byt v pôvodnom stave - Poprad, Nový Juh

Reality Poprad

2 izbový byt | Mpčľ | 51.38 m²

Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii pod Tatrami Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt v t

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

Kúpa, 2-izbový byt v meste Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt v Poprade v Centre. Za každú ponuku Vám budem vďač

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Poprad

Cena dohodou

Exkluzívne na predaj 2-izbový byt, parkov.miesto, Smetanová, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Smetanova | 47 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 2.- izbový byt bez balkónu, s parkovacím miestom v Matejov

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

129,000 € 2383 €/m²

Exkluzívna ponuka. Ponúkam na predaj 2.- izbový s parkovacím miestom v Matejovciach na ul. Smetanovej, okres Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Smetanova | 47 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2 izbový byt, prízemie Úžitková plocha: bytu je 47 m2. Orientáci

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

133,000 € 2830 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 2 izbový byt bez balkóna v rozlohe 50 m2 v Poprade časť Matejovce na ulici Lidickej

Reality Poprad

2 izbový byt | Lidická | 50 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 2 izbový byt bez balkóna v rozlohe 50 m2 v Poprade časť Ma

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

114,000 € 2280 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj 2 izbový byt s balkónom v rozlohe 50 m2 v Poprade časť Matejovce na ulici Lidickej

Reality Poprad

2 izbový byt | Lidická | 50 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 2 izbový byt s balkónom v rozlohe 50 m2 v Poprade časť Mat

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

118,000 € 2360 €/m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na prenájom 2.-izbový byt s balkónom v Poprade časť Západ ul. 29. Augusta

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 52 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na prenájom 2.-izbový byt s balkónom v Poprade časť Západ ul. 29. Au

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Exkluzívne na predaj 2 - izbový s parkovacím miestom v Matejovciach na ul. Smetanovej, okres Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Smetanova | 54 m²

Exkluzívna ponuka. Ponúkam na predaj 2 - izbový s parkovacím miestom v Matejovciach na ul. Smet

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

139,000 € 2574 €/m²

Exkluzívna ponuka! Na predaj 2-izbové byty v Poprade časť Matejovce na ulici Lidickej

Reality Poprad

2 izbový byt | Lidická | 48 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 10 bytov v Poprade časť Matejovce na ulici Lidickej. Nové

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

114,000 € 2375 €/m²

**REZERVOVANÉ** 2-izbový byt s loggiou – pôvodný stav, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Štúrova | 53 m²

**REZERVOVANÉ****REZERVOVANÉ** Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám ponúka na predaj 2-izbový

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

**REZERVOVANÉ** PRENÁJOM, 2-izbový byt, Poprad, Ul. Okružná

Reality Poprad

2 izbový byt | Okružná | 63 m²

**REZERVOVANÉ****REZERVOVANÉ** Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám ponúka na PRENÁJOM komple

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie