Moderný 2-izbový byt s loggiou v centre Popradu – kompletne zariadený

Reality Poprad

2 izbový byt | 50 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Reality Alpia ponúka v exkluzívnom zastúpení na prenájom n

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Dobré reality ponúkajú prémiový prenájom 2-izbového bytu v centre Popr

Reality Poprad

2 izbový byt | Námestie Svätého Egídia | 49 m²

Dobré reality ponúkajú prémiový prenájom 2-izbového bytu v centre Popradu – Palace Hill Ponúka

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

1,300 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

AV Reality | PRENÁJOM zariadený 2-izbový byt v centre Popradu

Reality Poprad

2 izbový byt | Štefánikova | 53.5 m²

AV Reality exkluzívne ponúka na prenájom útulný, kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

HĽADÁME PRE KLIENTA: 2i byt; pôvodný stav; POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | Ludvika Svobodu | 52 m²

ADRIREAL hľadá pre konkrétneho klienta 2-izbový byt v Poprade. Byt môže byt v pôvodnom stave a

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

140,000 € 2692 €/m²

PRENÁJOM- 2 izbový zariadený byt v Poprade

Reality Poprad

2 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 50 m²

Centrum Real ponúka na prenájom útulný 2-izbový, kompletne zariadený byt na ulici Ludvíka Svobo

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

620 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PREDAJ 2-izbový byt Spišská Sobota - novostavba

Reality Poprad

2 izbový byt | Grébova | 56.8 m²

AV REALITY vám ponúka moderný a priestranný 2-izbový byt s dvomi terasami, situovaný na prízemí

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

200,000 € 3521 €/m²

✨ PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM POTENCIÁLOM – POPRAD, UL. 29. AUGUSTA ✨

Reality Poprad

2 izbový byt | 29. augusta | 50.68 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa svojich predstáv? Alebo výhodnú investi

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Predam, byt 2 izby Letná Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Letná | 54 m²

Ponúkam na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2izbový byt na Nový Juh Poprad. Byt sa nachádza v

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

147,000 € 2722 €/m²

Novinka
Novinka

TUreality pripravuje do ponuky štýlový, zariadený 2-izbový byt s garážou v novostavbe- ihneď k nasťahovaniu

Reality Poprad

2 izbový byt | 52 m²

TUreality predáme slnečný 2-izbový byt v top stave, ideálny pre jednotlivca alebo pár, ktorí hľ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

167,990 € 3231 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na prenájom novostavba 2-izbový byt s balkónom v Poprade časť centrum ul. Levočská

Reality Poprad

2 izbový byt | Levočská | 52 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 1x izba Úžitková plocha bytu je 52 m2 Kuchyňa, kúpeľňa s WC, iz

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

2izbovy byt v novostavbe Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Suchoňová | 0 m²

N120-112-ERVEa Moderný 2-izbový byt v novostavbe na predaj – Štýlové bývanie s maximom priest

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

213,500 €

Na prenájom 2 izbový byt s terasou, Poprad, ulica Podtatranská

Reality Poprad

2 izbový byt | Podtatranská | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový zariadený byt v novostavbe, ulica Podtatranská Poprad. Nad od

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Poprad

620 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

2 izbový byt

Reality Poprad

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

2 izbový byt v Poprade. 0908 699 526

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

Info v RK

Hľadáte solídny 2 izbový byt na prenájom v Poprade, blízko centra, blízko stanice?

Reality Poprad

2 izbový byt | Slovenského odboja | 55 m²

Real Vision Vám exkluzívne ponúka ne prenájom 2 izbový byt v Poprade, lokalita Západ. Byt je po

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Poprad

480 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Pripravujeme na predaj 2 izbový byt v centre Popradu, novostavba

Reality Poprad

2 izbový byt | Popradskej Brigady | 50 m²

REAL VISION Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový byt v centre Popradu. Výmera bytu 50 m2, 1

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

2 izbový byt, ktorý si zariadite presne podľa seba

Reality Poprad

2 izbový byt | Letná | 50 m²

2-izbový byt s balkónom v Poprade, obľúbená lokalita JUH 3 Hľadáte bývanie, kde nemusíte prerá

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Poprad

153,000 € 3060 €/m²

Exkluzívny 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, centrum Popradu

Reality Poprad

2 izbový byt | Námestie Svätého Egídia | 50 m²

Exkluzívny 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, centrum Popradu Ponúkame na predaj elega

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

168,999 € 3380 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Poprade, ideálne centrum alebo sídlisko

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Poprad

150,000 € 150000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 45 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Poprade neďaleko vlakovej stanice, prípa

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Poprad

130,000 € 2889 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Poprade. Lokalita: Starý, Nový Juh, Zápa

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Poprad

160,000 € 160000 €/m²

Prenájom 2 izbový byt Poprad - loggia

Reality Poprad

2 izbový byt | L.Svobodu | 52 m²

Ponukame na prenajom 2-izbový byt v Poprade - Ludvika Svobodu Byt má rozlohu 52,24 m² s balkó

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Poprad

520 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj krásneho 2izb bytu Poprad Nový Juh 3

Reality Poprad

2 izbový byt | Mpčľ | 50 m²

Ponúkam na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt na sídlisku Juh 3 Poprad. Byt sa nachádza v tich

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

152,999 € 3060 €/m²

2 izbový byt Dostojevského ul. Nízke náklady

Reality Poprad

2 izbový byt | Dostojevského | 51 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších lokalít v Poprade. Nachádza sa v

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Poprad

164,900 € 3233 €/m²

PREDAJ Krásny 2 izb. byt v centre mesta s veľkou terasou, parkovaním a vlastným kúrením

Reality Poprad

2 izbový byt | Námestie Svätého Egídia | 83 m²

Ponúkame Vám na predaj atraktívny 2 izbový byt s veľkou slnečnou terasou a parkovacím státím pr

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Poprad

239,900 € 2890 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23083)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Upresniť hľadanie