2-izbový byt s veľkou terasou – Alfa City Residence, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Joliota Curie | 55.96 m²

Projekt Alfa City Residence sa nachádza v centre mesta Poprad, kde máte v pešej dostupnosti kom

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

239,080 € 4272 €/m²

Alfa City Residence | 2-izbový byt v centre Popradu

Reality Poprad

2 izbový byt | Joliota Curie | 56.43 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

259,979 € 4607 €/m²

Prenájom 2izbový byt, Poprad, max 2osoby

Reality Poprad

2 izbový byt | 50 m²

TUreality ponúka prenájom 2izbového bytu s balkónom, ktorý je po čiastočnej rekonštrukcii vhodn

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

530 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj, 2 - izbový byt, Ludvíka Svobodu, Starý Juh, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 52.24 m²

PREDAJ, 2-izbový byt, podlahová plocha bytu 52,24 m2, ul. Ludvíka Svobodu, sídlisko Starý Juh,

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Poprad

135,000 € 2584 €/m²

ALFA CITY RESIDENCE - 100,88 m2 exkluzívne bývanie s očarujúcim výhľadom na Tatry

Reality Poprad

2 izbový byt | Joliota Curie | 63.43 m²

Ak hľadáte bývanie, ktoré spája oddych, relax a moderný komfort, projekt ALFA CITY RESIDENCE je

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Poprad

296,366 € 4672 €/m²

TUreality predáva rozostavaný bytový dom s osmimi apartmanovymi bytmi v Poprade.Znížená cena!!!

Reality Poprad

2 izbový byt | 850 m²

TUreality predáva rozpracovanú stavbu , ako investičnú príležitosť na výstavbu osmych bezbarier

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

434,999 € 512 €/m²

PRENÁJOM, 2-izbový byt, Poprad, Ul. L. Svobodu

Reality Poprad

2 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 50 m²

Realitná kancelária RE/MAX Grand Vám ponúka na PRENÁJOM čiastočne zariadený 2-izbový byt v Pop

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Poprad

565 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

KOLAUDUJEME - Nový 2 izb. byt v centre na okraji pešej zóny na ul. Popradskej brigády, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Popradskej brigády | 59.61 m²

Ponúkame predaj nového 2 izbového bytu na 2. NP z 8. NP s výmerou podlahovej plochy 53,96 m² s

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

187,144 € 2982 €/m²

2i byt v LISABETHRESIDENCE vrátane komplexných služieb ubytovania

Reality Poprad

2 izbový byt | Scherfelova | 51 m²

Realitná kancelária ELITEQREALITY Vám ponúka na prenájom exkluzívny byt ELIS v staromeštiansk

Publikované: 31.01.2024 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na prenájom Poprad

850 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (769)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie