Prenájom 2 izb bytu v NZ v novostavbe

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 48 m²

Prenájom moderného 2-izbového bytu v novostavbe – pri autobusovej stanici Ponúkame na prenájom

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

465 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V NOVÝCH ZÁMKOCH

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Šafárikova | 66 m²

Ponúkame Vám príjemný 2 izbový byt vo výmere 66 m2 do dlhodobého prenájmu na ul. Šafárikova 24

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Pripravujeme: Prenájom 2izb bytu na Cyrilometodskej ul.

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Cyrilometodska | 67 m²

Pripravujeme : Prenájom 2 izb. bytu na Cyrilometodskej ulici v Nových Zámkoch . Byt je čiastočn

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Iba u nas prenajom 2izb bytu

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | S. H. Vajanského | 68 m²

Hladate si bývanie?Ponukame Vám 2izb byt /68m2/na 3p na S.H.Vajanskeho ul.Byt je nezariadeny,k

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

460 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj 2-izbového bytu, T. Vansovej, T. Vansovej, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | T. Vansovej | 68 m²

Dobré reality exkluzívne ponúkajú na predaj veľký 2 i byt v Nových Zámkoch, ul. T. Vansovej, sí

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

115,000 € 1691 €/m²

2 izbový byt na prenájom Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | M. R. Štefánika | 45 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt na M.R. Štefánika v Nových Zámkoch, byt je po kompletnej reko

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na podnájom Nové Zámky

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Iba u nás prenájom krásneho 2 izb bytu v centre mesta

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 74 m²

Hladáte si príjemné bývanie v centre mesta? Ponúkame Vám na prenájom krásny vkusne zariadený zr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA: 2-izb. byt v centre na prenájom

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Kasárenská | 46 m²

STARS REALITY ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt v NOVOSTAVBE nachádzajúci sa na obľúb

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

490 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký, kompletne prerobený 2 izbový byt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | - | 61.91 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký, kompletne prerobený 2 izbový byt v Nových Zámkoch. Plocha: úžit

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na Predaj 2 izbový byt NOVOSTAVBA Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | JUH | 47 m²

Ponúkame Vám na predaj 2- izbový byt s balkónom v Novostavbe v meste Nové Zámky. Plocha: úžitk

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

152,000 € 3234 €/m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny, zrekonštruovaný 2-izbový byt v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Ďorocká | 67 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny, zrekonštruovaný 2-izbový byt v meste Nové Zámky. Byt sa nachád

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NA PREDAJ VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT V NOVÝCH ZÁMKOCH

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | T. G. Masaryka | 67 m²

STARS REALITY ponúka na predaj 2 izbový byt v Nových Zámkoch na ulici T. G. Masaryka. Byt je ne

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Novinka
Novinka

ALL INCLUSIVE | REZERVOVANÉ 2-izb. byt s balkónom a pivnicou, Nové Zám

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nezadaná | 65.02 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný a prakticky riešený 2-i

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Na predaj veľký 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na JUHU

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Šoltésovej | 67 m²

Ponúkame Vám veľký 2 izbový byt o výmere 67 m2 na Juhu - Šoltésová ulica, ktorý sa nachádza n

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

135,000 € 2015 €/m²

Na prenájom zrekonštruovaný, kompletne zariadený veľký byt na ulici Medzimlynie

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Medzimlynie | 100 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný, vkusne zrekonštruovaný byt v tichej lokalite Medzimlynia.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 29.12.2025
Byty na prenájom Nové Zámky

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom 2 izbový byt v centre s veľkou terasou

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Tajovského | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v tichej časti v centre mesta na Tajovského ulici. Byt m

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom krásne zrekonštruovaný tehlový byt v úplnom centre mesta

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | M. R. Štefánika | 83 m²

Na prenájom priestranný 2 izbový byt v tehlovej bytovke na 2 poschodí. Byt je orientovaný na ju

Publikované: 05.09.2023 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom - 2 izbový byt s balkónom po úplnej rekonštrukcii s nadštandardným zariadením

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 64 m²

Ponúkame vám 2 izbový byt s balkónom po úplnej rekonštrukcii s nadštandardným zariadením, ktor

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE. Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nové Zámky | 60 m²

EXKLUZÍVNE. Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt s Nové Zámky. Plocha: úžitková 60m2. Nachádz

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 31.01.2025
Byty na prenájom Nové Zámky

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Nové Zámky - Ateliérový, štýlový byt na predaj

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Komárňanská | 55 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový ateliérový, byt o rozlohe 55 m2 v Nových Zámkoch. Byt prešiel č

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

104,900 € 1907 €/m²

REALFINN EXKLUZÍVNE PREDAJ - LUXUSNÝ 2 IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII, NOVÉ ZÁMKY

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Hlavné Námestie | 65 m²

PÁČI SA VÁM TENTO BYT, REZERVUJTE SI BYT U NÁS. Stačí sa len nasťahovať.... EXKLUZÍVNE. Ponúka

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

132,000 € 2031 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REALFINN Kúpime 2 alebo 3 izbový byt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 70 m²

Hľadáme nehnuteľnosti (garsónku, 1 izbový byt, 2 izbový byt, 3 izbový byt, 4 izbový byt, rodinn

Publikované: 21.07.2012 Aktualizované: 13.11.2020
Byty na kúpa Nové Zámky

Cena dohodou

REALFINN EXKLUZÍVNE - LUXUSNÝ 2 IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII, NOVÉ ZÁMKY

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | JUH | 50 m²

PÁČI SA VÁM TENTO BYT, REZERVUJTE SI BYT U NÁS. FOTO = VZOROVÝ BYT. EXKLUZÍVNE. Ponúkame Vám

Publikované: 07.06.2021 Aktualizované: 09.05.2024
Byty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadám 2 izbový byt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nové Zámky | 60 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt s balkónom v Nových Zámkoch. Ideálne kompletne pre

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

100,000 € 1667 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23080)
Upresniť hľadanie