HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho prevereného klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Nových Zámkoch. Požiadavky kli

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

95,000 € 1583 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v meste Nové Zámky. Byt by mohl byť po rekon

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

80,000 € 1143 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 - izbový byt v meste Nové Zámky. Môže byť aj v pôdovnom

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

90,000 € 1385 €/m²

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 55 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Kovarčíková, kontakt: 0907 483 112, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

420 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rekonštruovaný pekný 2 izbový byt v centre Nových Zámkov

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 64 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný 2 izbový byt v Nových Zámkoch. Byt bol kompletne zrekonštruovan

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

128,900 € 2014 €/m²

Nadštandardný 2-izbový byt s veľkou terasou

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Andovská | 71.05 m²

Na prenájom exkluzívny 2-izbový byt s veľkorysou terasou v novostavbe – Andovská ulica, Nové Z

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

910 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Slnečný 2 izb byt v Nových Zámkoch na predaj - dobrá cena!

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj veľmi vkusne zrekonštruovaný a slnečný 2 izbový byt v Nových Zámkoch. Byt b

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

129,000 € 1955 €/m²

Bývajte v centre diania: 2 izbový byt v centre Nových Zámkov

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 66 m²

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

131,000 € 1985 €/m²

NOVÉ 2-IZBOVÉ BYTY V CENTRE MESTA S BALKÓNOM

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Lajosa Kassáka | 44 m²

Ponúkame na predaj úplne nové, moderne riešené 2-izbové byty v centre mesta na ulici L. Kassáka

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

129,000 € 2932 €/m²

Bez maklérov predám Rezervované byt v lokalite Nové Zámky ID 104059

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 67 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 07.11.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

119,000 € 1627 €/m²

2 izbový byt s veľkou terasou, Green Residence Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Športová | 67.54 m²

osledné 2 voľné byty! Green Residence Nové Zámky na Športovej. V Green Residence sa uzatvára ob

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

196,500 € 2909 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu v tehlovej bytovke - novostavba – Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na prenájom pekný 2-izbový byt v tehlovej bytovke v Nových Zámkoch. Ideálny pre jednot

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM: 2 izbový byt, zariadený, 59m2 + terasa, NZ

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 59 m²

NA PRENÁJOM: 2 izbový byt, kompletne zariadený, s výmerou 59m2 + terasa cca.15m2, Nové Zámky

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

HĽADÁME NA PRENÁJOM 1-2 izbový byt, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 60 m²

Hľadáme pre konkrétneho záujemcu na prenájom 1-2 izbový byt, Nové Zámky Najlepšie zariadený, n

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM: 2-izbový byt s balkónom, Nábrežná ulica, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 63 m²

NA PRENÁJOM: 2-izbový byt s balkónom na Nábrežnej ulici v Nových Zámkoch. Prenajíma sa čiastoč

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

520 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM: Veľký 2 izbový byt s dvoma balkónmi, N.Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na prenájom veľký 2 izbový byt s dvoma balkónmi na sídlisku Nábrežná v Nových Zámkoch.

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM: Veľký 2izbový byt s balkónom, Nové Zámky sídlisko Nábrežná

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 62 m²

Ponúkame na prenájom veľký 2+ izbový byt s balkónom na sídlisku Nábrežná v Nových Zámkoch. Vým

Publikované: 25.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

520 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rezervované: Na predaj 2,5-izbový byt v tehlovom dome v centre Nových Zámkov – zrekonštruovaný, s dvoma pivnicami

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 60 m²

Rezervované: Ak hľadáte byt v centre mesta, kde máte všetko po ruke, ale nechcete riešiť komp

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

98,400 € 1640 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu s komorou a možnosťou parkovania vo dvore, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt nachádzajúci sa v tehlovej bytovke vo vyhľadávanej lokalite z

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj štýlový 2-izbový byt s balkónom po rekonštrukcii – Nové Zámky: Rezervované

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 65 m²

Na predaj štýlový 2-izbový byt s balkónom po rekonštrukcii – Nové Zámky Predstavte si byt, do

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

107,400 € 1652 €/m²

PRENÁJOM: Veľký 2,5i byt s loggiou, sídl. JUH, komplet. REKO

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 63 m²

PRENÁJOM: Veľký 2,5i byt s loggiou, sídlisko JUH, kompletná rekonštrukcia Lokalita: Sídlisko J

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

540 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

SRG | Väčší 2-izb byt pri gymnáziu v širšom centre mesta | M. R. Štefánika

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | M. R. Štefánika | 68 m²

► Byt je ihneď k dispozícii. Nachádza sa na 2. poschodí bez výťahu v polyfunkčnom dome, hneď

Publikované: 22.02.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom: 2-izbový byt zariadený v Nových Zámkoch – skvelá lokalita pri stanici!

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nové Zámky | 55 m²

Hľadáte komfortné bývanie s výbornou dostupnosťou? Máme pre vás ideálnu ponuku! Ponúkame na pr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom 2-izbový byt s balkónom v centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | centrum | 68 m²

Realitná kancelária TRINITY Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt na ul. M.R.Štefánika v centre v

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

590 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)