Hľadám 2 izbový byt neďaleko v stanice v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nové Zámky | 55 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt neďaleko železničnej stanice v Nových Zámkoch. Pon

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

100,000 € 1818 €/m²

Predám moderný 2 izbový byt v novostavbe v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Juh | 46 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt s balkónom

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

151,900 € 3302 €/m²

Predám pekný 2 izbový byt s balkónom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nové Zámky | 60 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj pekný 2 izbový byt neďal

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

112,900 € 1882 €/m²

Kúpim 2 izbový byt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Juh | 60 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt na Nábrežnej ulici alebo na sídlisku Juh v Nových

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

Cena dohodou

Prerobený 2 izbový byt s balkónom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nové Zámky | 61 m²

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

122,500 € 2008 €/m²

Na prenájom krásny, priestranný 2-izbový byt v ulici Ďorocká v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Ďorocká | 67 m²

Reality na kľúč Vám ponúkajú na prenájom krásny, priestranný 2-izbový byt v ulici Ďorocká v Nov

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

SRG | Moderný byt s veľkým balkónom a parkingom v STAR RESIDENCE

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Jazdecká | 60 m²

Moderný 2-izb. byt v nedávno skolaudovanej novostavbe Star Residence v skvele vybavenej lokalit

Publikované: 22.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom 2izb.štýlový byt v centre mesta Nové Zámky !

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Lécka | 70 m²

Elegantné bývanie v srdci mesta – stačí sa len nasťahovať ! Len pre vážnych záujemcov,

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

:nadštandardné bývanie , byt s terasou 128m2 , Nové Zámky, novostavba

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 67.4 m²

Na predaj moderný nadštandardný dvojizbový byt 67,4 m2 s nádhernou veľkou terasou 60,4 m2 .v

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

196,500 € 2915 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom tehlový 2-izbový byt v centre, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Cisárska bašta | 50 m²

Moderné Reality ponúka na prenájom tehlový 2-izbový byt v centre v Nových Zámkoch. Byt sa nachá

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NOVINKA: Na predaj 2 izbový byt v centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | . | 65.8 m²

✨ A-Z Reality s.r.o. | EXKLUZÍVNA PONUKA ✨ Predstavujeme Vám výnimočný 2-izbový byt v srdci me

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

129,500 € 1968 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 65 m²

F076-112-DALI Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt blízko centra mesta Nové Zámky s úžitkovou pl

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

99,500 € 1531 €/m²

NOVÉ 2-IZBOVÉ BYTY V CENTRE MESTA S BALKÓNOM

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Lajosa Kassáka | 44 m²

Ponúkame na predaj úplne nové, moderne riešené 2-izbové byty v centre mesta na ulici L. Kassáka

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

129,000 € 2932 €/m²

Na prenájom nanovo prerobený 2-izbový byt s balkónom blízko stanice, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Šurianska | 58 m²

Moderné Reality ponúka na prenájom nanovo prerobený 2-izbový byt s balkónom blízko stanice v No

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Tehlový 2-izbový byt s balkónom v novostabe, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Jazdecká | 47.19 m²

Moderné Reality ponúka na predaj tehlový 2-izbový byt s balkónom na ul. Jazdecká v Nových Zámko

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

151,890 € 3219 €/m²

Veľký 2-izbový byt s balkónom blízko stanice, Nové Zámky – 66m2

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 66 m²

Moderné Reality ponúka na predaj čiastočne prerobený veľký 2-izbový byt s balkónom blízko stani

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

105,990 € 1606 €/m²

Na prenájom prerobený veľký 2-izbový byt s balkónom blízko centra, Nové Zámky – 66,08m2

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Lécka | 66.08 m²

Moderné Reality ponúka na prenájom nanovo prerobený veľký 2-izbový byt s balkónom blízko centra

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

2-izbový byt prerobený na 3-izbový s balkónom na ul. G.Bethlena, Nové Zámky – 57,12m2

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | G. Bethlena | 57.12 m²

Moderné Reality ponúka na predaj 2-izbový byt prerobený na 3-izbový s balkónom na ul. G.Bethlen

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

124,000 € 2171 €/m²

Veľký 2-izbový byt s balkónom na ul. Nábrežná, Nové Zámky – 64,81m2

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nábrežná | 64.81 m²

Moderné Reality ponúka na predaj veľký 2-izbový byt na ul. Nábrežná v Nových Zámkoch. Byt sa na

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

117,900 € 1819 €/m²

Tehlový 2-izbový byt s garážou, balkónom a záhradou blízko stanice, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Bezručova | 50 m²

Pre lepšiu predstavu o nehnuteľnosti si najskôr pozrite videoprehliadku: https://youtu.be/UdU1V

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

107,000 € 2140 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Nové Zámky - NOVOSTAVBA

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 47 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Kovarčíková, kontakt: 0907 483 112, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

151,890 € 3232 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Nové Zámky - CENTRUM - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 52 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

88,500 € 1702 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt s balkónom. Byt by mal byť aspoň čiastočne z

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

100,000 € 100000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme investičný 2-izbový byt v meste Nové Zámky. Požiadavky: m

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

100,000 € 100000 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie