Prenájom 2-izbového bytu na Andovskej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Andovská | 61 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt na Andovskej ulici v Nových Zámkoch. Byt je plne zariadený, p

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Ponúkam na Predaj Novostavbu 2 izbového bytu na Andovskej ulici

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Andovska | 64 m²

Rezervované. Exkluzivna ponuka! Ponúkam na predaj zariadený 2 izbový byt v novostavbe s výmerou

Publikované: 04.02.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

130,000 € 2031 €/m²

Predám 2,5 izbový tehlový byt v centre

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 60 m²

Exkluzívne! Ponúkam na predaj tehlový 2,5 izbový byt v centre mesta Nové Zámky. Byt prešiel Nad

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

125,000 € 2083 €/m²

Priestranný 2 izbový byt 66,6 m² vo výbornej lokalite

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 66.6 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 66,6 m² s výbornou strategickou polohou a

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

DIRECTREAL|Kompletne zrekonštruovaný 2,5 izbový byt s klimatizáciou pri stanici -ihned´ k nasťahovaniu

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Cyrilometodska | 63 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2,5-izbový byt v výbornej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Zaujímavý 2 izb. byt v dobrej lokalite

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | T. G. Masaryka | 66.66 m²

Predáme 2 izbový byt na ulici T. G. Masaryka na 3. poschodí v tepelno-izolovanom bytovom dome.

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

105,990 € 1590 €/m²

URBANISTA | 2-izbový byt v centre Nových Zámkov s parkovaním vo dvore

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Michalská Bašta | 63.26 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave nachádzajúci sa na 3. poschodí tehl

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

119,900 € 1895 €/m²

2-izbový byt Nové Zámky | stačí sa nasťahovať

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Gábora Bethlena 35 | 57 m²

✨ EXKLUZÍVNE V PONUKE – KING REAL | Mgr. David Molnár, RSc. ✨ Možné nasťahovanie už od októbra

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

116,000 € 2035 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový s balkónom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nábrežná | 61.75 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt v Nových Z

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

105,000 € 1700 €/m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt na ulici G. Bethlena v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | G. Bethlena | 57 m²

Reality na kľúč vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt na ulici G. Bethlena v Nových Zá

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

101,000 € 1772 €/m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt s balkónom na ulici T. G. Masaryka – skvelá lokalita

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | T. G. Masaryka | 70 m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt s balkónom na ulici T. G. Masaryka – skvelá lokalita Ponúka

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

106,990 € 1528 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt po rekonštrukcii

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 48.27 m²

Na prenájom novozrekonštruovaný 2 izbový byt so zariadením. Byt je vybavený komplet so zariaden

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

470 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj je moderný 2-izbový byt so záhradkou v novostavbe

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 74 m²

Na predaj je moderný 2-izbový byt so záhradkou a 2 parkovacími miestami. Hľadáte bývanie, ktor

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Nové Zámky

185,000 € 2500 €/m²

Nový zariadený 2 izbový byt v Soho Residence

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

Ponúkame vám úplne nový, kompletne zariadený 2-izbový byt (67 m²) v novostavbe Soho Residence v

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Nové Zámky

218,000 € 3254 €/m²

AKTUÁLNE! Prenájom zariadený 3 izbový byt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | . | 68 m²

A - Z Reality, s.r.o. pripravuje do exkluzívnej ponuky prenájom kompletne zariadeného 3-izbový

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Predaj- priestranný 2i byt prerobený na 3 izbový , centrum Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nové Zámky | 62 m²

Ponúkam Vám na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt, aktuálne dispozične

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

131,000 € 2113 €/m²

Prenájom- 2 izbový zariadený byt, centrum Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Cisárska bašta | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 2-izbový byt o výmere 60 m² ,nachádzajúci sa na 2. poschod

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj 2-izbový byt v priamom centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nové Zámky | 55 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v priamom centre mesta Nové Zámky, ktorý predst

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

104,900 € 1907 €/m²

Už len 2 voľné byty v štvorbytovom dome

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Jeruzalemská | 73.86 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája súkromie rodinného domu a komfort moderného bytu? Ponúkame vám pri

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

198,500 € 2688 €/m²

Priestranný 2-izbový byt s priestrannou terasou a parkovacím státím v podzemnej garáži

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Andovská | 65.7 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte SOHO II v Nových Zámko

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Nové Zámky

222,000 € 3379 €/m²

2 izbový byt v Novostavbe na predaj v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 42.2 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Novostavbe na sídlisku JUH v Nových Zámkoch. Podlahová plocha

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Nové Zámky

153,000 € 3626 €/m²

Prenájom 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii so zariadením v NZ ul.Ľ.Štúra.

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Ľ.ŠTÚRA | 67 m²

Ponúkam na prenájom 2-izbový zariadený byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii v Nových Z

Publikované: 03.06.2024 Aktualizované: 03.06.2024
Byty na prenájom Nové Zámky

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom - pekný 2-izb.zariadený byt po kompletnej rekonštrukcii v Nových Zámloch.

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nové Zámky | 56 m²

Ponúkam na prenájom pekný 2- izbový zariadený byt po kompletnej rekonštrukcii v Nových Zámkoch.

Publikované: 16.12.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj 2 izbový byt - 61 m² pohodlia v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | . | 61.7 m²

🔥 IHNEĎ NASŤAHOVATEĽNÝ 2-IZBOVÝ BYT – NOVÉ ZÁMKY, KOMFORT A SÚKROMIE 🔥 Hľadáte útulné a priest

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

125,000 € 2026 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie