Na predaj 2-izbový byt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | G.Bethlena | 56.89 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v meste Nové Zámky. Byt sa nachádza vo vyhľadávan

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

101,000 € 1775 €/m²

Na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Letomostie | 60.51 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

122,500 € 2024 €/m²

EXKLUZÍVNE - Na predaj 2-izbový byt s dvomi balkónmi v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nábrežná ulica | 68.42 m²

EXKLUZÍVNE - Na predaj 2-izbový byt s dvomi balkónmi, ktorý sa nachádzavo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

124,500 € 1820 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 2-izbový byt s balkónom v novostavbe v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Jazdecká ulica | 47.19 m²

Ponúkame krásny 2-izbový byt s balkónom na predaj v novostavbe v Nových Zámkoch. Jedná sa o roč

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

151,990 € 3221 €/m²

EXKLUZÍVNE - Na prenájom 2-izbový byt s dvomi balkónmi v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nábrežná ulica | 68.42 m²

EXKLUZÍVNE - Na prenájom 2-izbový byt s dvomi balkónmi, ktorý sa nachádzavo vyhľadávanej lokali

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom nadštandardne zariadený 2-izbový byt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Andovská | 71.05 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na prenájom nadštandardne zariadený 2-izbový byt v Nových Z

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom 2-izbový byt s loggiou v centre mesta Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | M.R.Štefánika | 74 m²

Realitná kancelária TRINITY Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt s loggiou na ul. M.R.Štefánika

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

550 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na predaj 2-izbový byt s balkónom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nábrežná | 64.81 m²

RK TRINITY Vám predstavuje a ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2- izbový byt s balkóno

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

123,000 € 1898 €/m²

Na prenájom zariadený 2-izbový byt s loggiou v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Vansovej | 67.99 m²

RK TRINITY Vám ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt s loggiou v meste Nové Zámky. Byt sa

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

560 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom 2-izbový byt pri centre v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | pri centre | 60 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt, ktorý sa nachádza neďaleko centra v Nových Zámkoch. BYT - v

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

480 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj veľký 2-izbový byt s balkónom na Nábrežnej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nábrežná | 65 m²

Reality na kľúč vám ponúka na predaj veľký 2-izbový byt s balkónom na Nábrežnej ulici v Nových

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

122,000 € 1877 €/m²

Na prenájom krásny zariadený 2-izbový byt v centre mesta v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Cisárska bašta | 54 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom krásny zariadený 2-izbový byt v centre mesta v Nových Zá

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

530 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom elegantný zariadený 2-izbový byt pri stanici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | M. R. Štefánika | 45 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom elegantný zariadený 2-izbový byt pri stanici v Nových Zá

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom elegantný čiastočne zariadený 2-izbový byt pri stanici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | M. R. Štefánika | 45 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom elegantný čiastočne zariadený 2-izbový byt pri stanici v

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj veľký zrekonštruovaný 2-izbový byt na Ul. S.H. Vajanského v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | S. H. Vajanského | 63 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj veľký zrekonštruovaný 2-izbový byt na Ul. S.H. Vajanského

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

122,400 € 1943 €/m²

Na prenájom krásny, zariadený 2-izbový byt s balkónom na Léckej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Lécka | 66 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom krásny, zariadený 2-izbový byt s balkónom na Léckej ulic

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Krásny 2 izbový zariadený byt na prenájom G. Bethlena

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | G. Bethlena | 60 m²

Ponúkam Vám na prenájom - krásny slnečný 2 izbový kompletne zariadený byt po rekonštrukcii na

Publikované: 13.03.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

530 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prerobený 2 izbový byt na predaj Prednádražie

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Ľ. Štúra | 61 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj 2 izbový byt s výmerou 61m2 s balkónom a pivnicou. Byt má výbornú

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

112,990 € 1852 €/m²

Na predaj 2 izbový byt kompletná rekonštrukcia

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | T. G. Masaryka | 60 m²

Bývanie v meste Nové Zámky? Dochádzaš? MHD je súčasť tvojho života? Balkón? Nízke náklady ? Do

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

128,000 € 2133 €/m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Letomostie | 68 m²

Bývanie v centre? Bezproblémové parkovanie? Málo susedov? Balkón? A ešte aj vyhovujúce poschodi

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

123,000 € 1809 €/m²

Ponúkame na predaj tehlový 2-izbový byt

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Medzimlynie | 58 m²

BEZPEČNÉ KOMUNITNÉ BÝVANIE v tehlovej bytovke vo výbornej lokalite obklopenu zeleňou. 2-izbový

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

133,000 € 2293 €/m²

Exkluzívne 2 izbový byt na predaj zariadený

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | G. Bethlena | 60 m²

Exkluzívne iba u nás, Novinka ! Hľadáš byt s moderným a nadčasovými dizajnom a ešte aj v najlep

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

128,000 € 2133 €/m²

Ponúkam na predaj 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Letomostie | 61 m²

Bývanie v centre? Bezproblémové parkovanie? Balkón? Nízke náklady ? Dobre poschodie ? Nemožné?

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

128,000 € 2098 €/m²

Predám 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 64 m²

Veľa cestuješ? Potrebuješ bývať neďaleko MHD a zároveň neďaleko do centra? Áno, máme bývanie a

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

125,000 € 1953 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie