2-IZBOVÝ BYT, CHRENOVÁ PRI N-CENTRE ,ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA, BALKÓN

Reality Nitra

2 izbový byt | Trieda Andreja Hlinku | 61 m²

REZERVOVANÝ! RK-REALITA ponúka na predaj 2-izbový byt na Chrenovej, TR.A. Hlinku, čiastočná rek

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

člen NARKS

ZAREZERVOVANÝ: Atarktívny tehlový 2 izbový byt – hodnota, ktorá rastie

Reality Nitra

2 izbový byt | Vajanského | 44 m²

EXKLUZÍVNE U NÁS! Bývanie s charakterom: 2-izbový mestský byt, kde história stretáva štýl Hľa

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nitra

149,000 € 3386 €/m²

člen NARKS

ZAREZERVOVANÝ tehlový, upravený 2 izb.byt s vlastným kúrením Staré Mesto

Reality Nitra

2 izbový byt | Vajanského | 44 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nitra

149,000 € 3386 €/m²

člen NARKS

ÚTULNÝ 2-IZBOVÝ BYT, CHRENOVÁ, 3x BALKÓN, SUPER PONUKA!

Reality Nitra

2 izbový byt | Výstavná | 58 m²

PREDANÝ! RK-REALITA ponúka na predaj 2-izbový byt v Nitre, Chrenová- Výstavná ul., OV, 58m2, 2p

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Nitra

166,000 € 2862 €/m²

člen NARKS

Dopyt - 2 alebo 3 izbový byt, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 0 m²

F173-MAT Hľadám pre klienta 2 alebo 3 izbový byt v meste Nitra. vhodná lokalita - Chrenová, St

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

Dopyt - 2 alebo 3 izbový byt, novostavba, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 0 m²

F174-MAT Hľadám pre klienta 2 alebo 3 izbový byt v meste Nitra. ideálne - novostavba alebo po

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

Prenájom - veľký 2 izbový byt v centre mesta, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Mostná | 0 m²

Na prenájom priestranný zariadený 2 izbový byt, ktorý sa nachádza na Mostnej ulici. Ponúkame

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Nitra

700 €/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Dopyt - 2 izbový byt, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Nitra | 0 m²

F181-MAT Hľadám pre klienta 2 izbový byt v meste Nitra. TYP BYTU: • 2 izbový • tehlový bytový

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Nitra

150,000 €

2 izbový byt 54 m² v novom projekte, Mlynárce, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Kmeťova | 54 m²

F176-112-MAT Na predaj 2 izbový byt v meste Nitra, časť Mlynárce. ROZLOHA: • rozloha bytu -

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

155,600 € 2881 €/m²

Byt pre vlastné bývanie, platba v HOTOVOSTI, iba Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 0 m²

F001-122-PEB 2-3 izbový byt pre vlastné bývanie, iba Nitra Lokalita kdekoľvek - stav - pomer "

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 €

Prenájom 2 izbový byt v centre mesta Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Farská | 76 m²

F003-212-PAHO Bývanie s dušou v srdci Nitry: Dizajnový loft so súkromnou záhradkou. Hľadáte sp

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Nitra

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NR - 2 izbový byt, časť Dolné Krškany - Novozámocká ul.

Reality Nitra

2 izbový byt | Novozámocká | 56 m²

ID: 1250-112 - ponúkame na predaj 2 izbový byt v lokalite Nitra - Dolné Krškany, po čiastočnej

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

119,700 € 2138 €/m²

REZERVOVANÉ Nitra CHRENOVÁ 2,5 i byt ID 608-112-MIG

Reality Nitra

2 izbový byt | Bajkalská | 0 m²

REZERVOVANÉ 608 -112– MIG Nitra CHRENOVÁ 2,5 i byt špajza, šatník, balkón, pivnica... Na pre

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

165,000 €

Nitra centrum " pri parku" 2 , 3 - izbové byty v novostavbe

Reality Nitra

2 izbový byt | Janka Kráľa | 62.2 m²

581-112-MIG AKTUÁLNE voľné byty - 3C 2-izbový, 3A,B 3-izbový

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Prenájom 2i byt Nitra centrum ORBIS ID 602-212-MIG

Reality Nitra

2 izbový byt | Piaristická | 47.8 m²

602-212- MIG Nitra - centrum mesta – ORBIS – Piaristická ulica ... Prenájom – 2- izbový byt s

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Nitra

750 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Štýlový 2 izbový byt,89m2 Nitra-Staré Mesto ID 008-112-VISKa

Reality Nitra

2 izbový byt | Štúrova | 0 m²

Túžite po priestore, ktorý má vlastný príbeh a neopakovateľnú charizmu? Ponúkame Vám na predaj

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

185,000 €

ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU A ZÁHRADOU V RODINNOM DOME

Reality Nitra

2 izbový byt | Žilinská | 55 m²

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt s vlastnou terasou, záhradou a podkrovným priestorom, si

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

154,000 € 2800 €/m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme súrne 2 izbový byt v lokalitách Klokočina, Mlynárce, Párovce, C

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Nitra

155,000 €

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Nitra, slnečný vo vyhľadávanej lokalite - NOVOSTAVBA

Reality Nitra

2 izbový byt | 47 m²

Realitná kancelária HALO reality a Denisa Mičeková, kontakt: 0918 642 325, nehnuteľnosť s ID: N

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,950 € 3616 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-3 izbový tehlový byt v Nitre, Šali alebo v okolitých ob

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v meste Nitra. Lokalitu nemáme presne defino

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Nitra

120,000 € 2000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-3 i byt do 120.000€ v okruhu 50-80 km od NR. -Hlohovec

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Nitra

120,000 € 120000 €/m²

NA PREDAJ 2 IZB KLIMATIZOVANÝ BYT S BALKÓNOM + PARKOVANIE, NOVOSTAVBA

Reality Nitra

2 izbový byt | Hornostavská | 46 m²

Ing. Natália Borecká +421 908 077 600 e-mail: natalia.borecka@v2realestate.sk Lokalita: Nitra

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,000 € 3674 €/m²

PRENÁJOM – 2-izbový priestranný byt s balkónom, Južná ulica, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Južná | 50 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka na prenájom priestranný a kompletne zariadený 2-izbový byt s balk

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23058)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie