PRENÁJOM - 2-izbový útulný byt - Klokočina, Dunajská

Reality Nitra

2 izbový byt | Dunajská | 49 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka príjemný 2-izbový byt na prenájom. Nachádza sa na Klokočine je id

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

630 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom 2-izbový byt, vkusne upravený ako 3-izbovy, Dlha

Reality Nitra

2 izbový byt | Dlhá | 65 m²

🏡 Na prenájom krásny 2-izbový byt – Nitra, Chrenová, Dlhá ulica ☀️ Ponúkam na prenájom štýlovo

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

760 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE BÝVANIE V SRDCI MESTA - centrum mesta Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt o v

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

195,000 € 3000 €/m²

Prenájom 2,5-izbového bytu– Nitra, Chrenová (Dlhá ulica)

Reality Nitra

2 izbový byt | dlhá | 62 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom moderne zrekonštruovaný 2-

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

680 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

V centre mesta ponúkam 2-izbový byt na prenájom

Reality Nitra

2 izbový byt | Štúrova | 60 m²

🏡 Na prenájom priestranný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Nitra, Štúrova ulica Ponú

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenajaty!Na prenájom 2-izbovy byt v úplnom centre Nitry Za Ferenitkou

Reality Nitra

2 izbový byt | Za Ferenitkou | 68 m²

Prenajaty! 🏡 Na prenájom priestranný 2-izbový byt v úplnom centre Nitry – Za Ferenitkou Dám d

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

730 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom luxusný krásny 2-izbový byt, Viničky

Reality Nitra

2 izbový byt | Viničky | 64 m²

✨ Na prenájom exkluzívny 2-izbový byt – Nitra, Viničky Prenajmem krásny, slnečný a luxusne zar

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

730 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Moderný 2-izbový byt s balkónom na prenájom – Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | lesná | 58 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom priestranný a vkusne zaria

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT V SRDCI NITRY – STARÉ MESTO

Reality Nitra

2 izbový byt | staré mesto | 57 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbov

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

172,000 € 3018 €/m²

2-izbový byt predaj Nitra, Mostná, nádvorie, top lokalita

Reality Nitra

2 izbový byt | Mostná | 60 m²

🏡 Exkluzívny 2-izbový byt v historickom centre Nitry – Mostná ulica, priamo pod hradom Ponúkame

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

220,000 € 3667 €/m²

Štýlový 2-izbový byt s terasou a parkovacím miestom v centre mesta

Reality Nitra

2 izbový byt | Janka Kráľa | 55 m²

Realitná kancelária JKV Real ponuka so suhlasom majitela na prenájom moderný a príjemný 2-izbov

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového bytu s balkónom – Štúrova ulica

Reality Nitra

2 izbový byt | štúrová | 58 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

720 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNY 2-IZBOVÝ BYT V SRDCI STARÉHO MESTA NITRA

Reality Nitra

2 izbový byt | staré mesto | 58 m²

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

160,000 € 2759 €/m²

Na prenájom exkluzívny 2-izbový byt v historickom centre Nitry

Reality Nitra

2 izbový byt | Farská | 75 m²

🏡 Na prenájom exkluzívny 2-izbový byt v historickom centre Nitry Prenajmem krásny, priestranný

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového bytu v Nitre – Hornostavská ulica,

Reality Nitra

2 izbový byt | hornostavská | 48 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom moderne zariadený 2-izbový

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

700 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového bytu s balkónom a klimatizáciou – Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | andreja hlinku | 61 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom prenájom zariadený 2-izbov

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

660 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom 2- izbový byt v novostavbe

Reality Nitra

2 izbový byt | Hornostavská | 44 m²

Ponúkame na prenájom moderný, úplne nový 2-izbový byt v novostavbe na Hornostavskej ulici v Nit

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

765 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Štýlový mestský byt s atmosférou a veľkorysým priestorom

Reality Nitra

2 izbový byt | 82 m²

Ponúkame na predaj štýlový a priestranný 2-izbový byt s výmerou 82 m², nachádzajúci sa v centre

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

178,000 € 2171 €/m²

Byt v historickom štýle – centrum Nitry

Reality Nitra

2 izbový byt | Farská | 80 m²

mám konkrétneho klienta, ktorý hľadá byt v staromestskom štýle v centre Nitry. Preferencie klie

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Nitra

200,000 € 2500 €/m²

✨ EXKLUZÍVNE | ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S KLIMATIZÁCIOU A VEĽKÝM BALKÓNOM ✨

Reality Nitra

2 izbový byt | Južná | 50 m²

✨ EXKLUZÍVNE | ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S KLIMATIZÁCIOU A VEĽKÝM BALKÓNOM ✨ Video tu -> https:/

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

162,000 € 3240 €/m²

Prenájom slnečného 2 izbového bytu v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | hornostavská | 47 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom slnečný 2 izbový komplet z

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

765 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Lukratívny reprezentatívny 2 izbový byt na prenájom v centre

Reality Nitra

2 izbový byt | 90 m²

🇸🇰 PRENÁJOM | LUXUSNÝ HISTORICKÝ BYT V CENTRE NITRY Reprezentatívne bývanie / prestížne firemné

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rezervovaný!2-izbový byt Schurmannova Nitra, top lokalita

Reality Nitra

2 izbový byt | Schurmannova | 61 m²

Rezervovaný!🏡 EXKLUZÍVNE na predaj 2-izbový byt v TOP lokalite – Schurmannova, Nitra Cena: 140.

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

140,000 € 2295 €/m²

PRENÁJOM 2-izbový zariadený byt NITRA

Reality Nitra

2 izbový byt | čajkovského | 68 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom veľkometrážny 2-izbový byt

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nitra

680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23058)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie