Jurkovičova Nitra – štýlový 2i byt v novostavbe v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Ponúkame Vám špičkové bývanie v jednom z najkrajších a najpohodlnejších sídlisk v Nitre. Byto

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

237,939 € 3880 €/m²

Exkluzívne na prenájom krásny novozrekonštruovaný 2.izb byt Nitra - Chrenová

Reality Nitra

2 izbový byt | Za Humnami | 60 m²

Prenájom krásneho, kompletne zrekonštruovaného 2-izbového bytu – Nitra, Chrenová – Za Humnami

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Exkluzívne na predaj 2.izb. byt v Nitre na Chrenovej s balkónom

Reality Nitra

2 izbový byt | Trieda Andreja Hlinku | 61 m²

Predaj 2-izbového bytu – Nitra, Chrenová V exkluzívnej ponuke ponúkame na predaj 2-izbový byt

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Nitra

153,990 € 2524 €/m²

PRENAJOM | Pekný zariadený 2 izbový byt s parkovaním v Novej Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Pivovarská ulica | 48 m²

FGI Real Estate ponúka prenájom pekného slnečného 2 izbového bytu v širšom centre mesta Nitra v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

660 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj 2 izbový byt , Nitra ,Párovce

Reality Nitra

2 izbový byt | Párovská | 57 m²

Ŕealitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt v Nitre na Párovsk

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

175,000 € 3070 €/m²

LEVELREAL | Na predaj 2-izbový byt na Čermáni / Novostavba

Reality Nitra

2 izbový byt | Tehelná | 46 m²

Ako exkluzívny predajca, ponúkame na predaj novostavbu 2-izbového bytu na Čermáni na Tehelnej u

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

149,990 € 3261 €/m²

2-izbový byt prenájom v centre mesta 80m2 piaristická ulica

Reality Nitra

2 izbový byt | Piaristická | 80 m²

VitoReality ponúka na prenájom veľkometrážny 2-izbový byt s rozlohou 80m2 na Piaristickej ulici

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na prenájom Nitra

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

2-izbový byt na prenájom na širokej ulici s parkovaním na dvore

Reality Nitra

2 izbový byt | Široká | 60 m²

VitoReality ponúka na prenájom 2-izbový byt na Širokej ulici s parkovaním na dvore. Byt je komp

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Nitra

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2-izbový byt v novostavbe na prenájom, klimatizácia, 2 parkovacie miesta na rázusovej ulici

Reality Nitra

2 izbový byt | Rázusova | 60 m²

VitoReality ponúka na prenájom lukratívny 2-izbový byt na Rázusovej ulici s krásnym výhľadom na

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Nitra

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2-izbový byt novostavba s balkónom v centre mesta na coboriho ulici

Reality Nitra

2 izbový byt | Coboriho | 55 m²

VitoReality ponúka do prenájmu 2-izbový byt v novostavbe v centre mesta Nitry. Dispozícia bytu:

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Nitra

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rezidenčný projekt - NITRA - NOVOSTAVBA

Reality Nitra

2 izbový byt | kmeťová | 36.54 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. VÁM

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

155,600 € 2734 €/m²

Hľadáme 2i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Nitra

2 izbový byt | Hlavná | 55 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu s veľkou terasou – Nový Čermán

Reality Nitra

2 izbový byt | čermán | 52 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom priestranný a kompletne za

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj pekný 2-izbový byt na Čermáni

Reality Nitra

2 izbový byt | 64 m²

SHARK REAL ponúka na predaj pekný 2- izbový byt v tichej lokalite na Čermáni v Nitre. Byt

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 08.11.2025
Byty na predaj Nitra

166,400 € 2600 €/m²

Praktický 2i byt - pokojná lokalita - investičná príležitosť

Reality Nitra

2 izbový byt | Jedlíkova | 48 m²

KABØ real estate Vám exkluzívne ponúka na predaj praktický 2-izbový byt, ktorý vďaka svojej dis

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

135,000 € 2813 €/m²

ALL INCLUSIVE | PRÍJEMNÝ 2 IZBOVÝ BYT | NITRA***REZERVOVANÉ***

Reality Nitra

2 izbový byt | Párovská | 56.17 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka príjemný 2 - IZBOVÝ BYT | NITRA | PÁROVSKÁ

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezidencia Kalvárka | 2 izbový byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Rázusova | 62 m²

Exkluzívne iba u nás - byt v projekte Rezidencia Kalvárka. Ponúkame Vám na predaj 2 - izbový b

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nitra

198,583 € 3203 €/m²

NA PREDAJ 2 izbový byt Nitra - Chrenová

Reality Nitra

2 izbový byt | Kremnická | 53.68 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka NA PREDAJ 2 izbový byt v pôvodnom Nitra - Chrenová -

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Predaj 2 izbový byt s terasou a parkovaním, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 48 m²

R12 reality ponúka na predaj byt v zabývanej novostavbe 2 - izbový byt s terasou a garážovým p

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

199,000 € 4146 €/m²

REZERVOVANÉ Predaj priestranný 2-izbový byt s balkónom – Nitra, Chrenová (Nábrežie mládeže)

Reality Nitra

2 izbový byt | 67 m²

EXKLUZÍVNE | Priestranný 2-izbový byt s balkónom v TOP lokalite pri rieke – Nitra, Chrenová Po

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

175,000 € 2612 €/m²

Predaj 2 izbový byt Nitra - Janíkovce, terasa, záhrada

Reality Nitra

2 izbový byt | 36 m²

R12 reality ponúka na predaj: dvoj- izbový byt s kuchynským kútom LOKALITA mesto - Nitra ča

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

146,000 € 4056 €/m²

REZERVOVANÉ Predaj rekonštruovaný 2 izbový byt Nitra - Mikovíniho

Reality Nitra

2 izbový byt | 58 m²

R12 reality ponúka na predaj 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii mesto - Nitra ulica - Mi

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

166,000 € 2862 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s terasou Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Hornostavská | 70 m²

Ponúkame vám na predaj krásny 2-izbový byt s terasou , pivničnou kobkou a terasou 31 m2 v novos

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

177,000 € 2529 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZAREZERVOVANÝ, pekný 2 izbový byt s dušou a vysokými stropmi

Reality Nitra

2 izbový byt | Vajanského | 44 m²

EXKLUZÍVNE U NÁS! Bývanie s charakterom: 2-izbový mestský byt, kde história stretáva štýl Hľa

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nitra

149,000 € 3386 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23058)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie