PRENÁJOM – 2-izbový moderný byt v centre mesta, Janka Kráľa, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Janka Kráľa | 55 m²

Spoločnosť Findigo vám exkluzívne ponúka na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

710 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - 2-izbový moderný byt v novostavbe, Zelené Dvory- Klokočina

Reality Nitra

2 izbový byt | Hornostavská | 48 m²

Spoločnosť Findigo Vám ponúka na prenájom štýlový a svetlý 2-izbový byt v novostavbe v obľúbene

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

765 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM 2 izbový luxusný byt vo výnimočnom prostredí v centre Nitry

Reality Nitra

2 izbový byt | Tulipánová | 58 m²

Prenájom 2 izbový nadštandardný byt v novostavbe, exkluzívna lokalita Klimatizácia, parkovaci

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

|ALL PERFECT| Priestranný 2-izbový byt na prenájom v Starom meste v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Vajanského | 64 m²

All Perfect Reality ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt, ktorý sa nachádza na Vajanskéh

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

510 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

AZ. Priestranný dvojizbový byt s výhľadom na Zobor-Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 67 m²

AZ. Realitná kancelária Vám exkluzívne prináša do ponuky priestranný 2-izbový byt v meste Nitra

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,000 € 2522 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Jurkovičova Nitra – novostavba, na predaj 2i byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Ponúkame Vám špičkové bývanie v jednom z najkrajších a najpohodlnejších sídlisk v Nitre. Byto

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

224,830 € 3667 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba 2i bytu

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

223,374 € 3707 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba v Nitre ponúka na predaj komfortný 2-izbový byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

229,200 € 3738 €/m²

Jurkovičova Nitra – nové bývanie v novostavbe, 2i byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

237,939 € 3880 €/m²

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

229,200 € 3738 €/m²

Jurkovičova Nitra – priestranný 2i byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

219,212 € 3638 €/m²

Aktuálna ponuka: 2-izbový byt v novostavbe priamo v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

219,212 € 3638 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, 2-izbový byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

233,570 € 3809 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba s 2-izbovým bytom

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

223,374 € 3707 €/m²

Jurkovicova Nitra - 2 izbový byt v novostavbe

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

215,051 € 3569 €/m²

Jurkovičova Nitra – nové bývanie v 2i byte, v novostavbe

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

227,535 € 3776 €/m²

Jurkovičova Nitra – štýlový 2i byt v novej stavbe

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 51.4 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

172,706 € 3360 €/m²

Jurkovičova Nitra – komfortný dvojizbový byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 51.48 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

172,706 € 3355 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, svetlý 2i byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 51.48 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

174,787 € 3395 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, komfortný 2i byt na predaj

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

246,679 € 4023 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, komfortný 2i byt na predaj

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

227,535 € 3776 €/m²

Jurkovičova Nitra – 3i byt Akciaová cena

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

246,679 € 4023 €/m²

Jurkovičova Nitra – dvojizbový byt s balkónom

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

235,963 € 3916 €/m²

Jurkovičova Nitra – praktické bývanie, novostavba 2i byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

235,963 € 3916 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23058)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie