PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

2 izbový byt | Bratislavská | 42 m²

Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

139,990 € 3333 €/m²

Top
Top

Nový štandard bývania v Nitre! Novostavba priamo pod Zoborom. Výstavba zahájená.

Reality Nitra

2 izbový byt | Dražovská | 54.53 m²

Ponúkame vám 2-izbový byt s ideálnou výmerou a obľúbenou dispozíciou vo výnimočnej lokalite Nit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Nitra

185,900 € 3409 €/m²

Top
Top

NEPREHLIADNITE!!! Slnečný 3izbový byt s terasou a predzáhradkou len za 205500 EUR

Reality Nitra

2 izbový byt | Trnavská | 65.15 m²

Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a splňte si sen o skvelom slnečnom bývaní v novom rezidenčnom

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

205,000 € 3147 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Veľkoryso riešený dvojizbový byt loggiou a parkovacím miestom v podzemnej garáži. Aktuálne 72 m2 len za 195.000 EUR

Reality Nitra

2 izbový byt | Trnavská | 63.68 m²

BONUSOVÁ CENA 2izbového BYTU + ZVÝHODNENÁ CENA PARKINGU!!! Bývajte už dnes na SLNEČNEJ PLÁNI a

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

195,000 € 3062 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Úsporný, dobre dispozične riešený 2izbový byt za bonusovú cenu +parking v podzemnej garáži so zľavou

Reality Nitra

2 izbový byt | Trnavská | 56.5 m²

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nitra

170,233 € 3013 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2i byt v projekte Slnečná pláň s krytou terasou + parking v podzemnej garáži

Reality Nitra

2 izbový byt | Slnečná | 57 m²

Dám do prenájmu veľký slnečný byt v Nitre, 57m2, terasa 6m2 v novostavbe Nitra – Slnečná pláň,

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Nitra

570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový byt v Nitre s nadupanými technológiami a praktickým dispozičným riešením!

Reality Nitra

2 izbový byt | Hviezdoslavova trieda | 44.21 m²

Hľadáte nový byt v širšom centre Nitry, ktorý kombinuje moderné technológie s maximálnym komfor

Publikované: 18.10.2022 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Nitra

181,400 € 2920 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Tehlový 2-izb.byt v obľúbenej lokalite staré mesto - časť Kalvária, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Československej armády | 66 m²

Ponúkame vám na predaj veľký 2 izbový byt o celkovej výmere 66 m² (vrátane pivnice). Byt sa nac

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

156,000 € 2364 €/m²

Top
Top

V predpredaji 2 izb. byty na ul. Kmeťova, Mlynárce, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Kmeťova | 54 m²

Ponúkame predpredaj 2-izbových bytov v projekte Dostupné Bývanie vo vyhľadávanej lokalite na ul

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Nitra

155,600 € 2881 €/m²

Na predaj nanovo prerobený 2 izbový byt s balkónom na Štúrovej ulici v Nitre blízko OC Mlyny .

Reality Nitra

2 izbový byt | Štúrova | 60 m²

Na predaj nanovo prerobený 2 izbový byt s balkónom na Štúrovej ulici v Nitre blízko OC Mlyny

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 04.10.2025
Byty na predaj Nitra

165,000 € 2750 €/m²

NOVINKA !!! Tehlový 2 izbový byt v centre Nitry 500 metrov od Mlyny Nitra na Vajanskeho ulici .

Reality Nitra

2 izbový byt | Vajanského | 55 m²

Na predaj štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Nitra, Vajanského ulica Ponúkame

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,900 € 3271 €/m²

Na predaj: Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v centre Nitry – Štefánikova ulica, 66 m²

Reality Nitra

2 izbový byt | Štefánikova trieda | 66 m²

Na predaj: Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v centre Nitry – Štefánikova ulica, 66 m² Po

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Nitra

173,000 € 2621 €/m²

SUPER CENA 2,5 I BYTU V DOME-TERASA,ZÁHRADA,PARKOVANIE

Reality Nitra

2 izbový byt | Žilinská | 60 m²

NOVÁ ZNÍŽENÁ CENA – 154.900 € MESTSKÁ ADRESA. SÚKROMIE DOMU. ŽIVOTNÝ ŠTÝL, KTORÝ SA NEODMIEŤA.

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

154,900 € 2582 €/m²

SUPER CENA 2,5 I BYTU V DOME-TERASA,ZÁHRADA,PARKOVANIE

Reality Nitra

2 izbový byt | ŽIlininská | 60 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

154,900 € 2582 €/m²

Novinka
Novinka

SUPER CENA 2,5 I BYTU V DOME-TERASA,ZÁHRADA,PARKOVANIE

Reality Nitra

2 izbový byt | Žilinská | 60 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

154,900 € 2582 €/m²

výnimočná ponuka: zariadený 2-izbový byt s 19 m² terasou : Nitra – Zelené Dvory

Reality Nitra

2 izbový byt | Kmeťova | 42 m²

Hľadáte moderné bývanie s veľkou terasou a bezstarostným parkovaním pod bytovým domom a bezbari

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

167,000 € 3976 €/m²

Po rekonštrukcii, vlastné kúrenie | 2-izbový byt 59 m² | Centrum Nitry

Reality Nitra

2 izbový byt | Bernolákova | 55 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj 2-izbový tehlový byt v samom centre Nitry, na Bernolákovej u

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

160,990 € 2927 €/m²

Novinka
Novinka

CREDA | Villa Dagmara posledné 2-izb. byty

Reality Nitra

2 izbový byt | Janka Kráľa | 58 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ako výhradný predajca ponúka na predaj nadštandardné bývanie v projekte V

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Nitra

232,190 € 4003 €/m²

MACH Reality na prenájom krásny moderný 2 izb byt s balkónom v TOP lokalite pri parku v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Janka Kráľa | 55 m²

Ponuka na prenájom 2-izbového bytu – Rezidencia Jankov Dom Ponúkam na prenájom moderný, kompl

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na prenájom Nitra

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

MACH Reality REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE na predaj 2 izbový byt s loggiou na Klokočine Kmeťova ulica v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Kmeťova | 55 m²

REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame 2 izbový byt s loggiou na Klokočin

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

142,000 € 2582 €/m²

Zariadený 2 izb. byt - Chrenová, Nitra (parkety, rekonštrukcia)

Reality Nitra

2 izbový byt | 54 m²

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj prerobený 2 izbový byt na sídisku Chrenová, ktorý sa predáv

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

154,900 € 2869 €/m²

Novinka
Novinka

Klimatizovaný 2 - izb. byt v širšom centre Nitry

Reality Nitra

2 izbový byt | Schurmannova | 41 m²

!EXKLUZÍVNE! Špecialista na reality RK FineLiving Mgr. Marek Kováč Vám exkluzívne ponúka na pre

Publikované: 13.08.2018 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Nitra

580 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

ALL INCLUSIVE | 2 IZBOVÝ BYT | KOLLÁROVA | NITRA

Reality Nitra

2 izbový byt | Kollárova | 56.37 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka príjemný 2 - IZBOVÝ BYT | NITRA | KOLLÁROVA

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

164,900 € 2925 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNY PREDAJ - 2-izbový byt byt s predzáhradkou v srdci Nitry

Reality Nitra

2 izbový byt | Krátka | 60 m²

Spoločnosť Findigo vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt s predzáhradkou vo vyhľadávanej

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

155,000 € 2583 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie