BA Staré mesto - VYDRICA - LUXUSNÝ 2i BYT v novostavbe, 60 m2, terasa, odpočet DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 60 m²

Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 7000 €/m²

Top
Top

VEĽKOMETRÁŽNY 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU PRI ŽELEZNEJ STUDNIČKE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 123 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt situovaný v komornom proj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

479,000 € 3894 €/m²

Top
Top

KLIMATIZOVANÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A PARKOVANÍM V PROXENTA RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 61.52 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový apartmán s parkovaním na Račianskom Mýte

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 5673 €/m²

Top
Top

OCCAM | Prémiové bývanie v Zuckermandli - 2i byt na predaj s výhľadom priamo na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 43.92 m²

Occam New Home Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v prestížnom projekte Zucke

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 9312 €/m²

Top
Top

Váš osobný kúsok oblohy v ikonickej Eurovea Tower- 32.poschodie PREDAJ 2izb BYT NOVOSTAVBA BRATISLAVA CENTRUM STÁRÉ MESTO EUROVEA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 64 m²

Exkluzívne na predaj: Váš osobný kúsok oblohy v ikonickej Eurovea Tower NL REAL vám prináša vý

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,900 € 9373 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Dvojizbový byt s výhľadom na hrad-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 50.36 m²

Ponúkame 2 izbový byt v Starom meste v novostavbe HEUHAUS. Byt o výmere 50,36 m2 je umiestnený

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Výborne riešený menší 2 izbový byt v úplnom centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 32.17 m²

HEUHAUS – Perla mestského bývania Vám ponúka na predaj jedinečné byty a apartmány na Námestí 1.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Výborne riešený menší 2 izbový byt v úplnom centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 33.31 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

2 izbový byt v novostavbe v najlepšej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 47.97 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Apartmán

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

2 izbový byt v novostavbe v najlepšej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 41.74 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Byt o výmere 4

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

2 izbový byt s nadštandardným vybavením-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 53.75 m²

Ponúkame 2 izbový apartmán v Starom meste v novostavbe HEUHAUS. Apartmán o výmere 53,75 m2 je

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

2 izbový byt s terasou-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 58.56 m²

Dvojizbový apartmán sa nachádza na Námestí 1. mája v Starom meste v projekte HEUHAUS – Perle me

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

BLVCK - Reklama na ticho. A svetlo

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 68.18 m²

Status quo je nuda. Skutočné centrum začína tu. Podkrovný byt na Obchodnej, kde strešné okná n

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,900 € 4105 €/m²

Top
Top

GRAVITAS | PREDAJ 2i byt SKY Park veža 2 | Bratislava downtown

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 45.9 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj dizajnový a útulný pôvodne 2-izbový byt orientovaný na východnú s

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

360,000 € 7843 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

SKY PARK veža 1 I Na predaj kompletne zariadený 2 izbový byt s lodžiou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 52 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 2 izbový byt

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

365,000 € 7019 €/m²

MIKELSSEN - Na predaj 2 izbový byt s nádherným výhľadom v novostavbe PREMIÉRE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 51 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj útulný 2 izbový byt v projekte PREMIÉ

Publikované: 30.04.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

310,000 € 6078 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ, 2-izb. byt v projekte BLUMENTAL s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Radlinského | 62 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v prestížnom proje

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

395,000 € 6371 €/m²

ZWIRN III, 2-izb. byt na Košickej ul. NA PREDAJ

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Košická | 53.58 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe ZWIRN

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

393,400 € 7342 €/m²

2-izbový byt EGYPT - Hurgada, rezort priamo na pláži

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 71 m²

Nubia Aqua Beach rezort: Niekoľko faktov prečo by ste si mali vybrať nehnuteľnosť v tomto rezo

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

55,000 € 775 €/m²

Tichý a priestranný 2 izbový byt s garážou v novostavbe na Moskovskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Moskovská | 72.5 m²

Výnimočne priestranný a tichý 2-izbový byt s garážou v modernej novostavbe na Moskovskej ulici,

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

369,000 € 5090 €/m²

EXKLUZÍVNY ZARIADENÝ 2 izbový BYT S VEĽKOU LODŽIOU, KRÁSNE VÝHĽADY NA DUNAJ, ZUCKERMANDEL

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 65.34 m²

3D PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/5mEYBdKrV Ponuka na predaj dizajnového 2 izbov

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,000 € 6504 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj | Exkluzívne - mezonet s parkovacím miestom v rezidencii EUROVEA, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 61.5 m²

F-one reality Vám ponúka na predaj jedinečnú príležitosť vlastniť 2-izbový mezonet s výnimočnou

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

619,900 € 10080 €/m²

Klimatizovaný 2 izbový byt s terasou v Eurovea Tower, 1x parkovanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova 38 | 50.12 m²

Klimatizovaný 2-izbový byt v mrakodrape Eurovea Tower s nádherným výhľadom na Dunaj a most Apol

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

480,000 € 9577 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

VÝNIMOČNÝ 2-IZBOVÝ MEZONET NA NÁBREŽÍ DUNAJA V EUROVEA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 50.27 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 28.06.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

439,900 € 8751 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality v Martine (768)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie