HAUSBERG 2 izbový byt s terasou a záhradou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Partizánska | 147.38 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje výnimočný bytový dom HAUSBERG ,ktorý je víťazom v kategór

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

646,840 € 4389 €/m²

HAUSBERG 2 izbový byt s terasou a záhradou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Partizánska | 91.66 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

584,010 € 6371 €/m²

Luxusný 2 izbový byt s veľkou záhradou v Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Búdková | 62.3 m²

ZENITH LUXURY Real Estate predáva luxusný skolaudovaný 2 izbový byt 62,30m2 s veľkou záhradou 8

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

530,660 € 8518 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj: Reprezentatívne nebytové priestory v lukratívnej lokalite priamo pod Bratislavským hradom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mikulášska | 51 m²

Ponúkame na predaj exkluzívne nebytové priestory s výmerou 50,6 m², situované v prestížnej čast

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,000 € 4608 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Staré Mesto, Obchodná, s terasou a parkovacim státim - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 90 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Katarína Paršová, kontakt: 0905 784 757, nehnuteľnosť s

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

355,000 € 3944 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SVOBODA & WILLIAMS | 112375 | Dizajnový 2-izbový byt situovaný na 26. poschodí ikonického projektu SKY PARK

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 50 m²

Dizajnový 2-izbový byt situovaný na 26. poschodí ikonického projektu SKY PARK v centre bratisla

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 7580 €/m²

Veľkometrážny 2-izbový byt v ikonickej budove City Gate

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gorkého | 97 m²

V samotnom srdci Starého Mesta, tam, kde história dýcha na každom kroku a mestský život pulzuje

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

RENATAS - Luxusný 2 izbový byt v srdci Bratislavy - NEVEREJNÁ PONUKA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Riečna | 44.25 m²

Renatas ponúka exkluzívny byt na prestížnej Riečnej ulici, ktorý splní očakávania aj tých najná

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

398,250 € 9000 €/m²

RENATAS | EXKLUZÍVNE NEHNUTEĽNOSTI

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 50 m²

RENATAS | EXKLUZÍVNE NEHNUTEĽNOSTI Hľadáte ideálnu nehnuteľnosť – byt, dom, vilu alebo investi

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

R E N A T A S - Investičná príležitosť v Dominikánskej republike

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 63.55 m²

R E N A T A S - exkluzívne predaj lukratívnych apartmánov v Dominikánskej republike obklopené t

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

169,000 € 2659 €/m²

2-izbový byt v novostavbe Rezidencia Búdkova s možnosťou garáže

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Búdková | 53.72 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový byt v projekte Rezidencia Búdková skolaudovanom v rok

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

340,000 € 6497 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ!!! Predaj- zariadený a exkluzívny 2- izb. byt (54,15 m2) s parkovaním v jedinečnom projekte SKY PARK, ul. Továrenská, BA I- Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 54.15 m²

REZERVOVANÉ!!! Ponúkame na predaj exkluzívny a kompletne zariadený 2- izb. byt v jedinečnom

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,200 € 6449 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

SRA | 2-izbový byt v novostavbe PREMIÉRE s parkovaním, Bratislava - Staré mesto, Šancova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 54.86 m²

Moderné mestské bývanie s atmosférou centra, ktoré si zamilujete na prvý pohľad. Tento svetlý a

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 5450 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

OCCAM | exkluzívny 2i byt na predaj s výhľadom priamo na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 43.92 m²

Occam New Home Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v prestížnom projekte Zucke

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 9312 €/m²

Luxusné bývanie v Torrox: Prvotriedne apartmány s výhľadom na more

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Nevyplnená | 70 m²

RE/MAX ponúka: Rezidenčný komplex : Puerto Narixa nachádzajúci sa v meste Torrox, ktoré si už

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

225,000 € 3214 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičná príležitosť v Španielsku – Alonia Manilva pri prístave Puerto de la Duquesa

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Nevyplnená | 80 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne: Rezidenčný komplex Alonia Manilva pozostáva zo 60 2-3 izbových byto

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,000 € 3488 €/m²

DOWNTOWN Luxusne zariadený 2 izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 55 m²

REBECCA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj na mieru nádherne zariadený presvetlený 2 izbový byt v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

337,000 € 6127 €/m²

REZERVOVANÉ-2-IZBOVÝ BYT V DOWNTOWNE V PROJEKTE APOLLO RESIDENCE VHODNÝ AJ NA INVESTÍCIU

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 51 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v prestížnom projekte Apollo

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 5863 €/m²

PRÉMIOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V PROJEKTE SKY PARK S KRÁSNYM ZÁPADNÝM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 54 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt nachádza

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 7574 €/m²

MODERNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S VEĽKOU TERASOU V PROJEKTE PREMIÉRE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 82.51 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový apartmán v nadštandardnom rezidenčnom projek

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 3987 €/m²

ŠTÝLOVO ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE SKY PARK S VÝHĽADOM NA SLAVÍN

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 52 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

419,000 € 8058 €/m²

ELEGANTNÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU V HORSKOM PARKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Majakovského | 63 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj elegantný 2-izbový byt s terasou priamo v Horskom Parku. By

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT V IKONICKOM PROJEKTE SKY PARK

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova | 50 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,000 € 7780 €/m²

VEĽKÝ PRÉMIOVO ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S NAJLEPŠOU ORIENTÁCIOU VO VYDRICI

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 63.9 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán s veľkou terasou v novej čerstvo skolaudova

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 10156 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (768)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Upresniť hľadanie