VEĽKÝ PRÉMIOVO ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S NAJLEPŠOU ORIENTÁCIOU VO VYDRICI

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 63.9 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán s veľkou terasou v novej čerstvo skolaudova

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 10156 €/m²

REZERVOVANÉ - MODERNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN V NOVOSTAVBE NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 56 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj elegantný 2-izbový apartmán situovaný v kvalitnej

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,000 € 4804 €/m²

REZERVOVANÉ - MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S VYSOKÝMI STROPMI V PRÉMIOVOM PROJEKTE APOLLO RESIDENCE IDEÁLNY AJ AKO INVESTÍCIA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 60 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v jedinečnom projekte Apollo

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

319,000 € 5317 €/m²

NÁDHERNÝ PRÉMIOVO ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT V SKY PARKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 46.6 m²

FEDORS GROUP exkluzívne ponúka na predaj naozaj elegantný 2-izbový byt v Sky Parku . Byt sa n

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 8369 €/m²

**REZERVOVANÉ** SKY PARK 2-izbový dizajnovo zariadený byt na 20. poschodí – prestížna adresa s investičným potenciálom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 52 m²

Len máloktoré bývanie v Bratislave dokáže spojiť ikonickú architektúru, prestížnu adresu a okam

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

369,000 € 7096 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2 izbový byt v tesnej blízkosti Horského parku na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 70.9 m²

2 izbový byt v tesnej blízkosti Horského parku Na predaj priestranný plne klimatizovaný 2 izbov

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

370,000 € 5219 €/m²

člen NARKS

PREDAJ 2-izbový byt INVESTIČNA PRILEŽITOSŤ

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Vajanského nábrežie | 70 m²

Ahoj Carla Real Solutions Ti ponúka exkluzívnu NOVOSTAVBU v horskom prostredí aj zjazdovka aj r

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

205,000 € 2929 €/m²

2 izbový apartmán v Starom meste s výhľadom - Rezidencia Žilinská (701)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žilinská | 48.16 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán na Žilinskej ulici. Apartmán o výmere 48,16m2 + 10,40

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

328,430.8 € 6820 €/m²

AXIS REAL | Moderný 2i apartmán, LODŽIA, PIVNICA, GARÁŽ, Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 58 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACV

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5672 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

METROPILIS - 2-izb kompletne zariadený byt s balkónom, pivnicou a garážovým státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 42 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj 2 izbový kompletne zariadený byt, 45m2 s balkónom, nachádzajúci sa

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 7357 €/m²

Neibrs | Rezidencia Búdková | 2 izb. byt v štandarde, 57 m2, terasa, parkovanie, novostavba, Horský park, Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Búdková | 57 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj nový 2 izbový byt s terasou v štandarde bez kuchyns

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

340,000 € 5965 €/m²

Neibrs | Elegantný 2 izb. byt v centre mesta vedľa prezidentskej záhrady, klimatizácia, loggia

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kollárovo námestie | 70.4 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj elegantný 2-izbový byt v pr

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

419,000 € 5952 €/m²

NAJKRAJŠÍ 2 - IZB. BYT V PROJEKTE SKY PARK? 18. POSCHODIE, VÝHĽAD NA HRAD

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 56 m²

Najkrajší 2-izbový byt v projekte Sky Park? Napísať „najkrajší je samozrejme subjektívne... Al

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

439,000 € 7839 €/m²

2-izbový byt v projekte Stein / Blumentál

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Blumentálska | 55 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt na kúpu v projekte STEIN alebo v Rezidencii BLUMEN

Publikované: 08.01.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

2-IZB. APARTMÁNY/BYT NA MAJAKOVSKÉHO ULICI, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0454

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Majakovského | 52.33 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj 2-izbové apartmány a byt nachádzajúce sa na 2.

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

441,216 € 8431 €/m²

člen NARKS

Krásny dvojizbový apartmán s výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 50.13 m²

Ponúkame 2 izbový apartmán v Starom meste v novostavbe HEUHAUS. Apartmán o výmere 50,13 m2. Ap

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,878 € 6461 €/m²

SKY PARK výnimočná ponuka - 2 izbový byt v II. veži

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 51.2 m²

Ponúkam na predaj luxusné bývanie v projekte SKY PARK. Jedná sa o 2-izbový byt s výbornou polo

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

325,000 € 6348 €/m²

SKY PARK l 4. veža l Nezariadený 2-izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 52.3 m²

Vitajte vo 4. veži SKY PARK. Výnimočná rezidenčná lokalita a kompletná infraštruktúra pre vaš

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 6673 €/m²

Arvin & Benet | Unikátny penthouse s veľkou terasou s krásnymi výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Slávičie údolie | 116 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný 2i byt s terasou a parkingom v neuveriteľne tichej a zel

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3440 €/m²

OCCAM | Výnimočný 2i byt s výhľadom na hrad na 21. poschodí v Sky Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 50 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 2-izbový byt v ikonickom projekte Sky Park

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Exkluzívny 2-izbový byt v rezidencii Weinhauer na Jozefskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jozefská | 81 m²

Resido Concept Vám prináša na predaj exkluzívny 2-izbový byt s balkónom v komornej rezidencii W

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

494,000 € 6099 €/m²

Exkluzívny 2-izbový byt v ikonickom projekte Sky Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čulenova 5A, 811 09 Staré Mesto, Bratislava | 53.14 m²

Resido Concept Vám prináša na predaj exkluzívny, kompletne zariadený 2-izbový byt s loggiou v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

394,000 € 7414 €/m²

LUXUSNÝ DVOJIZBOVÝ APARTMÁN V RIVER PARKU – BÝVANIE NA NAJLEPŠEJ ADRESE PRI DUNAJI

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 63 m²

V exkluzívnom projekte River Park ponúkame na predaj elegantný dvojizbový apartmán, ktorý spája

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

405,000 € 6429 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 2 izbový byt v projekte Eurovea Tower, 35. LUX poschodie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 66.84 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný a nadštandardný 2-izbový byt v ikonickom projekte

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Reality v Martine (768)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23061)
Upresniť hľadanie