Na predaj štýlový apartmán s výhľadom na panorámu Tatier v Tatranskej Lomnici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 49.25 m²

Moderný maklér ponúka na predaj exkluzívny apartmán s panoramatickým výhľadom na Tatry. 2 izbov

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,000 € 10741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj moderného 2-izbového bytu v projekte Rezidencia Zwirn – Bratislava, Košická ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Hľadáte moderný, priestranný a svetlý 2-izbový byt v štýlovom rezidenčnom projekte v centre me

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 7130 €/m²

Na predaj moderný 2-izbový byt s panoramatickým výhľadom v projekte Rezidencia Zwirn – Bratislava, Košická ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Hľadáte moderný, svetlý a štýlový 2-izbový byt v centre Bratislavy? V Rezidencii Zwirn získate

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

395,000 € 7315 €/m²

Eurovea Riverside - Výhľad na Dunaj, komfort, všetko poruke

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 53.72 m²

Predáme jedinečný byt na nábreží Dunaja v Eurovea Riverside, ktorý spĺňa požiadavky aj toho naj

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

500,000 € 9308 €/m²

Moderný 2-izbový mestský byt s priestrannou terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Vlčkova | 60.2 m²

Hľadáte bývanie, ktoré kombinuje nadčasovú architektúru s absolútnym pokojom jednej z najlepšíc

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Exkluzívny 2-izbový byt v rezidencií Gledíčia

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Vlčkova | 60.2 m²

Hľadáte nekompromisné bývanie v jednej z najžiadanejších štvrtí Bratislavy? Tento veľkorysý 2-

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Luxusný 2 izbový byt na predaj River Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 82 m²

Niektoré miesta sa nedajú opísať — treba ich zažiť. Toto je jedno z nich. Luxusný byt na 11. p

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Apollo Residence - SKOLAUDOVANÉ byty v lukratívnej časti Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 111 m²

Fidem Reality ponúka na predaj posledné SKOLAUDOVANÉ byty takmer vypredaného projektu v reziden

Publikované: 08.03.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

2-izbový byt 61,97 m², SKY PARK | garáž, výhľad, dizajn, top lokalita

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 61.97 m²

Realitná kancelária Maxim Real ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný 2-izbový byt v ikonick

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,000 € 6923 €/m²

NUERA︱SKY PARK nadštandardný zariadený 2-izbový byt na 15. poschodí

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 49.26 m²

Realitná kancelária Nuera Vám ponúka na predaj nadštandardný 2-izbový byt v projekte SKY PARK b

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

375,000 € 7613 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj moderný 2‑izbový byt v Metropolise TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 54 m²

Ponúkame na predaj moderný 2‑izbový apartmán v BLOKU Ana 6. podlaží novostavby Metropolis, situ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 5537 €/m²

RADO | Sky Park – 26. poschodie s výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 49 m²

Bývanie nad mestom s výhľadom, ktorý sa neopozerá. Tento 2-izbový byt na 26. poschodí Sky Park

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

387,000 € 7898 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívny 2- izb. byt s výhľadom na hrad- Funkcionalistická architektúra, Gunduličova ulica Ba, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gunduličova | 43 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 43 m², situovaný na 3. poschodí kompletne zrekonštruov

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

295,000 € 6667 €/m²

člen NARKS

Bývanie v srdci mesta s ikonickým výhľadom na hrad - 2 izb byt na Gunduličovej ul. Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gunduličova | 47.6 m²

Predstavte si ráno v centre mesta, kde si vychutnáte kávu s výhľadom na Bratislavský hrad. Ten

Publikované: 19.09.2024 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

295,000 € 6197 €/m²

člen NARKS

AVENUE | 2i byt s výhľadom na hrad v unikátnom projekte Eurovea Tower

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 59.21 m²

Na predaj, pohodlný 2i apartmán s výhľadom na Bratislavsky hrad a rieku Dunaj, v ikonickej stav

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Egypt, Hurgáda, aparmány

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hurgáda, Egypt | 67 m²

Predáme partmány v Hurgáde v Egypte: Projekt - AQUA INFINITY - Dokončenie: December 2024 (aktuá

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

34,650 € 517 €/m²

Proxenta - apartmán na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 52 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán Bratislava-Staré Mesto, Mýtna ul. - novostavba PROXE

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

305,000 € 5865 €/m²

COMODINO ponúka na predaj exkluzívny 2i byt v novostavbe na Jozefskej ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jozefská | 75.43 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na predaj luxusný 2 - izbový byt v novostavbe WEINHAUER na Jozefskej

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

387,000 € 5131 €/m²

RIVERS | Butikovo zariadený ateliér na 32. poschodí Eurovea Tower

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 56.33 m²

Realitná kancelária RIVER REAL ESTATE ponúka na predaj moderný a komfortný butikový ateliér na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 7083 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS l Praktický 2-izbový byt na predaj l PANORAMA CITY

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 53 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka exkluzívne na predaj praktický 2-izbový byt v PANORAMA CITY. O byte

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,000 € 6396 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Byt C14 – 2 izbový byt so súkromnou terasou a dokonalými výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ulica 29. augusta | 65.73 m²

Bytový dom sa nachádza na hranici historického centra Starého Mesta a novovznikajúceho bratisla

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

422,500 € 6428 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prémiový 2i byt v exkluzívnej Rezidencii Bôrik

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jančova | 51.9 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje absolútne dokonalý 2-izbový byt s množstvom úložného prie

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 6724 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

EUROVEA TOWER 2i BYT 61,5 M² S TERASOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 62 m²

Exkluzívny, slnečný byt 2+kk s terasou na unikátnom 28. poschodí v luxusnom projekte EUROVEA, k

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Byt A12 – dokonalé mestské bývanie so zimnou záhradou a terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ulica 29. augusta | 94.3 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

498,700 € 5288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (768)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Upresniť hľadanie