DAHLEH-2 izbový byt s očarujúcou atmosférou v dostupnej lokalite, Ružinov - Jégeho

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50.04 m²

DAHLEH-Ponúkame na prenájom 2-izbový byt na ulici Jégeho 10 v Bratislave – Ružinov, nachádzajúc

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Slnečný 2-izbový byt pri Retre na Rezedovej ulici - REZERVOVANÉ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 56 m²

Vkusne zrekonštruovaný 2-izbový byt sa nachádza v obľúbenej lokalite Ružinova na Rezedovej ulic

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

226,600 € 4046 €/m²

NOVÝ priestranný 2 izbový byt zariadený v štandarde v zabývanej lokalite s garážovým státím

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 59.04 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť na bývanie či investíciu. 2-izbový byt o výmere až 59,04m2 a

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,500 € 4903 €/m²

Štýlový 2-izbový byt v novostavbe Prístavná v blízkosti downtownu, parking, 66,7 m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prístavná | 66.7 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny 2-izbový byt s priestrannou loggiou a parkovaním v novostavbe P

Publikované: 21.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,885 € 4801 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu pri Štrkoveckom jazere – Moldavská, zariadený, 2 balkóny, 4. poschodie s výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Moldavská | 55 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 2-izbový byt o výmere 54,84 m² na Moldavskej ulici v Ružinove. K

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PROKEKT-ZWIRN 3,2-IZBOVÝ BYT,NOVOSTAVBA,RUŽINOV-NIVY,BALKÓN,PARKING,54m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v projekte ZWIRN 3. Byt o výmere 54m2 plus

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,000 € 7074 €/m²

ZWIRN 3,2-IZBOVÝ BYT,NOVOSTAVBA,RUŽINOV-NIVY,BALKÓN,PARKING,50m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v projekte ZWIRN 3. Byt o výmere 50m2 plus

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

358,000 € 7160 €/m²

2-IZBOVÝ BYT,RUŽINOV-NIVY,PROJEKT-ZWIRN 3,BALKÓN,PARKING,55m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v projekte ZWIRN 3. Byt o výmere 54,5m2 pl

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

384,000 € 6982 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinov | 55 m²

Potrebujete predať váš byt? Ponúknite ho na Férový výkup nám do Riešime bývanie! Byty môžu byť

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

200,000 € 3636 €/m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Eurovea Tower

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 56 m²

Moderný 2-izbový byt s rozlohou 56 m2 a terasou 10 m2 sa nachádza v projekte Eurovea Tower na P

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

NIDAL: Prenájom - Moderný 2 izbový byt s loggiou v novostavbe na Bazovej ulici pri Nivách Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bazová | 44.81 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný, príjemný 2 izbový byt s loggiou a kobkou v super lokalite

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Bývajte a podnikajte na jednom mieste

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Zelinárska | 77 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečnú nehnuteľnosť kombinujúcu komerčný priestor a štýlový 1-

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

201,000 € 2756 €/m²

Investičný balík: 2 zrekonštruované byty + potenciál nadstavby

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Dohnányho | 94 m²

URBAN&PARTNER ponúka na predaj dva zrekonštruované byty na jednej z tichých ulíc širšieho centr

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Útulný 2-izbový byt na Pavlovovej ulici pri OC Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pavlovova | 40 m²

Sympatický, kompletne a vkusne prerobený 2-izbový byt s rozlohou 40,85 m2 a balkónom sa nachádz

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Zrekonštruovaný 2-izbový byt na Páričkovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Páričkova | 58 m²

Útulný zrekonštruovaný 2-izbový byt na Páričkovej ulici má celkovú podlahovú plochu 58 m2. Byt

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

740 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 44.96 m²

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 5783 €/m²

2i byt Bratislava – Ružinov / NIVY – Jégeho ul. zariadený, moderný, sllnečný, loggia s 3D VÝHĽADMI.... od 01.06.2026

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 56 m²

2i byt Bratislava – Ružinov / NIVY – Jégeho ulica v komplexe JÉGEHO ALEJ– môžete využívať čin

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na prenájom priestranný 2-izbový byt v zateplenom tehlovom dome na ul. Miletičova, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 55 m²

DAHLEH ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt v zateplenom tehlovom dome o výmere 55 m2 na

Publikované: 03.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

635 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

LIMITOVANA ZĽAVA: Exkluzívne v HYPOMO -Prenájom 2 izbového bytu v Bratislave - Ružinov, Vlčie hrdlo/BIG DISCOUNT:Exclusively in HYPOMO - 2 bedroom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 42 m²

Exkluzívne v HYPOMO -Prenájom 2 izbového bytu v Bratislave - Ružinov, Vlčie hrdlo LIMITOVANÁ Z

Publikované: 18.07.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23053)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie