Krátkodobý prenájom - 2 izbový byt s LOGGIOU v Eden Park

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prešovská | 57 m²

URBAN&PARTNER ponúka na prenájom priestranný, svetlý 2 izbový byt na Prešovskej ulici v Bratisl

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

KÚPA 2-IZB BYT pôvodný stav Bratislava-hľadáme pre záujemcov z obhliad

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre záujemcov z obhliadok, 2- izbový BYT s nasledovnými preferenciami: Preferencie zá

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

OCCAM | ZWIRN – Dizajnový 2i byt s terasou na najvyššom podlaží

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 66.09 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na prenájom úplne nový 2-izbový byt v projekte ZWIRN. Jedinečn

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,250 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | Charizmatický domov v obľúbenej lokalite blízko centra mesta

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 54.6 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 2i byt s výhľadom do par

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 4762 €/m²

AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v mestskej časti Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50 m²

Pre nášho klienta aktívne hľadáme 2-izbový byt v Bratislave, ideálne v mestskej časti v mestske

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 3800 €/m²

REZERVOVANÉ l Investičná príležitosť 2 izbový byt Košická ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 55 m²

Enzo Real Estate vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj slnečný 2 izbový byt na Košickej ulici

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 4091 €/m²

PREDAJ| Priestranný 2i byt v novostavbe na Tomášikovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 67.49 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj priestranný 2izbový byt v novostavbe na Tomášikovej ulici. By

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

345,130 € 5114 €/m²

NA PREDAJ | Priestranný 2i byt s možnosťou prerábky na 3i, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Dohnányho | 63.55 m²

Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt nachádzajúci sa v tichej jednosmernej ulici v bezprostre

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,500 € 4241 €/m²

PREDAJ| Atypický 2i byt s átriom na Tomášikovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 58.83 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj jedinečný 2izbový byt s presklenným átriom v novostavbe na T

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 5524 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s veľkou lodžiou v Jégého Aleji

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 54.34 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 54,34 m² plus príjemná lodžia o

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Moderný 2-izbový byt s balkónom – Ružinov, Astrová

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt situovaný v obľúbenej časti Bratislavy – Ružino

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

252,999 € 4685 €/m²

PREDAJ︱priestranný 2-izb. byt s výhľadom na celú Bratislavu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 62.13 m²

Enzo Real Estate, v exkluzívnom zastúpení, ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v na ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

304,990 € 4909 €/m²

Útulný 2 izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Papraďová | 67 m²

Ponúkame exkluzívne na prenajom slnečný a zariadený 2 izbový byt s balkónom, situovaný v obľúbe

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Svetlý 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Mlynské Nivy 54 m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj útulný 2-izbový byt s balkónom, situovaný v obľúbenej časti Bratisla

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,999 € 5741 €/m²

2-izbový byt 57 m² s balkónom – Tekovská ulica, Ružinov (Mlynské Nivy)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 57 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 6404 €/m²

2-IZBOVÝ BYT,BALKÓN,PARKING,RUŽINOV-NIVY,49m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 49 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový by t o rozlohe 39m2 plus veľký balkón o rozlohe 10m2. Byt s

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

240,000 € 4898 €/m²

100PRO | Prenájom nový 2-izbový byt s balkónom, klimatizáciou a garážovým státím - Ružinov - Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový, doposiaľ neobývaný 2-izbový byt o výmere 50 m², situovaný na J

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

NA PREDAJ I 2 IZBOVÝ BYT I City park Ružinov C

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 62.5 m²

Ka2 Realitná kancelária ponúka exkuzívne NA PREDAJ kompletne zariadený, veľkorysý, 2 izbový byt

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

315,000 € 5040 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Kompletne prerobený, svetlý byt s balkónom pri Štrkovci

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Herlianska | 56.04 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2i byt na Herlianskej ul

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 4265 €/m²

Slnečný 2 izbový byt s LOGGIOU a PARKINGOM v Eden Park

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prešovská | 57 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2-IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM, PIVNICOU, TERASOU A ŠATNÍKOM | ZWIRN 3, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 52.51 m²

Hľadáte príjemný byt v obľúbenej lokalite? Ponúkame úplne nový 2-izbový byt s rozlohou 52,51 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

457,829 € 8719 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom: Moderný 2-izbový byt v Ružinove na Šándorovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Šándorova | 56 m²

Hľadáte pohodlné a príjemné bývanie v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Bratislavy? Reality

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 03.03.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

PRENAJATÉ: PRENÁJOM: dogfriendly bývanie 1,5 izbový mestský byt v obľúbenej lokalite Ružinov-Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 44 m²

Reality & Design ponúka na prenájom 1,5-izb. byt v Ružinove, časť Nivy na Martinčekovej ulici.

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

820 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

VÝHODNÉ FINANCOVANIE 10/90 | PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A ŠATNÍKOM | NUPPU - Magnolia 4 | Ružinov | Kolaudácia jar 2027

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 46.13 m²

Hľadáte moderný 2-izbový byt s priestrannou spálňou a šatníkom? Ponúkame výnimočný byt s rozloh

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

276,690 € 5998 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23053)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie