Prenájom 2 izbového bytu na Šumavskej ulici v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Šumavská | 55 m²

Ponuka 2 izbového bytu na prenájom na Šumavskej ulici v širšom centre pri OC Centrál. Byt má p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj 2-izbového apartmánu v Eurovea Tower, 57,5 m² + balkón, výhľad na Dunaj, odpočet DPH, garantovaný nájom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 64 m²

V ponuke je nový, luxusne zariadený 2-izbový apartmán v projekte Eurovea Tower s výhľadom na Du

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

548,580 € 8572 €/m²

Predaj 2-izbového apartmánu, na promenáde, Eurovea I. – 53 m², tichý, zariadený, garantovaný výnos

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 53 m²

V ponuke je kompletne zariadený 2-izbový apartmán v projekte Eurovea I., nachádzajúci sa na 3.

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,000 € 7528 €/m²

NA PREDAJ priestranný 2-izbový byt (86 m²) s loggiou (2 m²) v modernej tehlovej novostavbe v mestskej časti Ružinov – Trnávka, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na križovatkách 35 | 86 m²

RB HOME Reality ponúka na predaj nadštandardne veľký 2-izbový byt s loggiou, situovaný v kvalit

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3488 €/m²

člen NARKS

AZ. Slnečný 2-izbový byt s loggiou v Jégého aleji – ideálne bývanie aj investícia

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 46 m²

Hľadáte ideálne bývanie alebo investičnú príležitosť s okamžitým výnosom? Máme pre vás exkluzív

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 5543 €/m²

Slnečný 2-izbový byt so šatníkom a parkingom v Rozadole

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 83 m²

Tento slnečný 2-izbový byt s veľkorysou rozlohou až 83 m2 a balkónom sa nachádza na Trenčianske

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Ďalšia etapa developerského projektu GALVANIA Rezidencie spustená – bývanie, kde to žije!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 46 m²

Objavte ďalšiu etapu projektu GALVANIA Rezidencie, ktorý prináša štýlové bývanie s dôrazom na k

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

189,000 € 4109 €/m²

Slnečný úplne nový 2-izbový byt v Eurovea Tower

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

Slnečný 2-izbový byt s rozlohou 50 m2 a loggiou 9 m2 sa nachádza v projekte Eurovea Tower na Pr

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,650 € 33 €/m²

2-IZBOVÝ BYT,PÔVODNÝ STAV,RUŽINOV,58m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 58 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave o rozlohe 58m2, k bytu prináleží aj pi

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

219,999 € 3793 €/m²

Predaj - veľkometrážny, moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe s balkónom, pivnicou a parkovacím státím v blízkosti centra

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 64.44 m²

RK LUXAR Vám ponúka na predaj moderne zariadený 2i byt v novostavbe s balkónom, pivnicou a park

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 4654 €/m²

Na predaj svetlý zrekonštruovaný 2-izbový byt v Ružinove - Trnávka 64 m2 s parkovacím miestom.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 64 m²

TUreality ponúka na predaj svetlý zrekonštruovaný 2-izbový byt 64 m2 s parkovacím miestom – Ru

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,999 € 4141 €/m²

Slnečný 2-izbový byt s balkónom v Rozadole

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 60 m²

Slnečný 2-izbový byt sa nachádza v obľúbenom komplexe Rozadol v Ružovej doline v Ružinove. DIS

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,000 € 5317 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na prenájom úplne nový 2-izbový byt s veľkou terasou a parkovaním v novostavbe Green Atrium

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 52 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny 2-izbový byt v novostavbe projektu Green Atrium na Trnavskej ce

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Svetlý 1,5-izbový byt s balkónom v pokojnej časti Ružinova – ideálny na bývanie aj investíciu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Haburská | 43 m²

Ponúkame na predaj príjemný a prakticky riešený 1,5-izbový byt s balkónom na obľúbenej Haburske

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

204,900 € 4765 €/m²

2-IZBOVÝ BYT,ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA,BALKÓN,RUŽINOV,66m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 66 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, ktorá bola prevedená v rok

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,000 € 3439 €/m²

AZ. ! Rezervované! 2 izb. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,98 m2 na 2.NP (D2) s balkónom o výmere 2,76 m

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

252,307 € 5256 €/m²

AZ. 2 izb.. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,05 m2 na 2.NP (C2) s balkónom o výmere 3,19 m

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,512 € 5198 €/m²

Výborný 2-izbový apartmán s praktickou dispozíciou vo vyhľadávanej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 54.95 m²

Ponuka priamo od developera na predaj 2 izbový byt v štandardnom vybavení, výmera: 54,95m2 + lo

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

2-IZBOVÝ BYT MEZONET S PIVNICOU, BALKÓNOM A ŠATNÍKOM | ZWIRN 2, Ružinov | KOLAUDÁCIA JAR 2028

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 65.83 m²

Hľadáte príjemný byt v obľúbenej lokalite? Ponúkame na predaj úplne nový 2-izbový mezonet na dv

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

507,617 € 7711 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM, PIVNICOU, TERASOU A ŠATNÍKOM | ZWIRN 3, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 52.51 m²

Hľadáte príjemný byt v obľúbenej lokalite? Ponúkame úplne nový 2-izbový byt s rozlohou 52,51 m²

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

459,763 € 8756 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Udržiavaný 1,5 izbový byt s celkovou výmerou 47 m2 v príjemnom prostredí bratislavského Ružinova , neďaleko Martinského cintorína

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 47 m²

TUreality ponúkajú 1,5 izbový byt s úžitkovou plochou bytu 42,5 m2 . K bytu patrí príjemná hlb

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

209,980 € 4468 €/m²

2i byt Páričkova, BA - Ruž. - NIVY, GARÁŽ. STÁTIE, ZARIADENÝ, štýlový, moderný pri ZWIRN - e , NIVY MALL, M

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Páričkova | 54 m²

Ponúkame na PRENÁJOM: 2i byt Páričkova, BA - Ruž. - NIVY, GARÁŽ. STÁTIE v podzemí, ZARIADEN

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

AZ. Na predaj 2i. byt s parkovacím miestom a pivničnou kobkou - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel & Zachar ponúka na predaj 2-izbový byt (C2) s celkovou výmerou 48,05 m², ktorý sa nachádz

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,500 € 5198 €/m²

Krátkodobý prenájom - 2 izbový byt s LOGGIOU v Eden Park

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prešovská | 57 m²

URBAN&PARTNER ponúka na prenájom priestranný, svetlý 2 izbový byt na Prešovskej ulici v Bratisl

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23055)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Upresniť hľadanie