Ponúkame na predaj 2-izbový byt s balkónom na Nezábudkovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66.5 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Ružinov – Trávniky, na Nezá

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4060 €/m²

Zariadený 2,5-izb. byt v projekte Nuppu na Hraničnej ul. v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 58.62 m²

2,5-izb. byt v projekte Nuppu na Hraničnej ul. v Ružinove. Apartmán o celkovej rozlohe 58,62m2

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,990 € 5629 €/m²

Priestranný 2-izb. byt s balkónom na Nezábudkovej ul. v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Priestranný 2-izb. byt s balkónom na Nezábudkovej ul. v Ružinove. Byt v osobnom vlastníctve, o

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 09.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4091 €/m²

EXKLUZÍVNE! Predaj 2 izbového bytu v Ružinove, výhodná investícia!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 32 m²

Štartovacie bývanie alebo stabilná investičná príležitosť s výbornou prenajímateľnosťou. Výhodn

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

125,999 € 3937 €/m²

EXKLUZÍVNE! Predaj 2 izbového bytu v Ružinove, pri plavárni, výhodná investícia!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 32.42 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

125,999 € 3886 €/m²

2-izbový byt s balkónom, klimatizáciou a parkovacím miestom v garáži priamo v dome!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 55.54 m²

Realitná kancelária REINVEST pripravuje do ponuky na prenájom 2-izbový byt s balkónom a parkova

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového bytu v novostavbe Ovocné sady + parking

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 45 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný, moderný 2 izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Ovocné sa

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Byt, ktorý si kupujete pre lokalitu aj atmosféru, na obľúbenej adrese v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Herlianska | 57 m²

Niektoré byty majú atmosféru, pokoj a pocit, že sem jednoducho patríte. Tento byt na Herlianske

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 4193 €/m²

Moderný 2-izbový apartmán s parkovaním, Vila Leonardo, Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 59.77 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a výborne dispozične riešený 2-izbový apartmán situovaný v obľ

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 4181 €/m²

PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT BRATISLAVA RUŽINOV, NARCISOVÁ – 2 BALKÓNY, ZARIADENÝ, PRI OC RETRO – 750 € KOMPLET

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Narcisová | 63 m²

AK ČÍTATE TENTO INZERÁT, TAK JE AKTUÁLNY TELEFONUJTE PRE INFORMÁCIE A OBHLIADKU 2-izbový byt n

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

570 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Butikový 2 izbový apartmán s loggiou v novostavbe z r.2023 Jégeho Alej

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | trnavská cesta 8B | 66.88 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka nový moderný a kompletne zariadený 2 - izbový apartmán v bu

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,000 € 4620 €/m²

Veľký, kompletne ZARIADENÝ 2i byt s exteriérom v NÍZKONÁKLADOVEJ novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prístavná | 75.7 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný, kompletne ZARIADENÝ 2i byt s veľkým

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

344,990 € 4557 €/m²

ASSENZIO – PRENAJOM – 2 IZBOVÝ BYT – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 52 m²

Realitná kancelária Assenzio ponúka na prenájom útulný menší 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 2 izbový byt orientovaný do zelene

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rezedová | 47 m²

Ponúkame vám miesto, kde sa bývanie mení na pocit domova. Na Rezedovej ulici v Ružinove na vás

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

232,000 € 4936 €/m²

VÝHODNÉ FINANCOVANIE 10/90 | PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM | NUPPU - Magnolia 4 | Ružinov | Kolaudácia jar 2027

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 46.99 m²

Hľadáte moderný 2-izbový byt s priestrannou spálňou a presvetleným interiérom? Ponúkame výnimoč

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

276,265 € 5879 €/m²

VÝHODNÉ FINANCOVANIE 10/90 | PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A ŠATNÍKOM | NUPPU - Magnolia 4 | Ružinov | Kolaudácia jar 2027

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 51.63 m²

Hľadáte moderný 2-izbový byt s priestrannou spálňou a šatníkom? Ponúkame výnimočný byt s rozloh

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

278,267 € 5390 €/m²

REZERVOVANÉ 2-izbový byt s potenciálom / Nivy – 500 bytov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súťažná | 51.8 m²

FinReal go ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt s potenciálom, výhľadom do zelene a skvelou

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 3668 €/m²

Arvin & Benet | Luxusná novostavba v žiadanej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 66.39 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj 2i novostavbu v projekte Ship House, ktorý prepája nadčasový diz

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,900 € 4894 €/m²

Prenájom klimatizovaného, moderne zariadeného 2-izbového bytu s loggiou a garážovým státím v bytovom dome na Ružinovskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 65 m²

Prenajmeme 2-izbový kompletne novozariadený byt 65 m2 na 8p/10 v tehlovom bytovom dome/novostav

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDAJ, moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt, klimatizovaný, Hraničná ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 43.18 m²

Realitná kancelária Domov jedným ťahom Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný, moderne zrekonš

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,000 € 5095 €/m²

PLUS REALITY | Veľkometrážny zrekonštruovaný dvojizbový byt s loggiou v meste Bratislava-Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 80 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nadštandardne veľký dvojizbový byt s logg

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

305,000 € 3813 €/m²

2-i byt Sečovská ul., BA-Ružinov, PREDAJ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sečovská | 53.58 m²

Realitná kancelária NAVI Real, s.r.o. vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom v pôvodnom s

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

226,990 € 4236 €/m²

Ružinov 2 izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Stará Ivanská cesta | 59 m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt s balkónom – Bratislava, Ružinov Výmera: 59 m² Snívate o mod

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 4492 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 66.39 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom 2i novostavbu v projekte Ship House, ktorý prepája nadčasový d

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23055)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie