Arvin & Benet | Šarmantný byt v Klingerke na 27. poschodí s výhľadom na Bratislavský hrad

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 57 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom nový, kompletne zariadený a klimatizovaný 2i byt v projekte Kl

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,050 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

VALEN | Priestranný 2-izbový byt na predaj na Prešovskej, BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prešovská | 71.96 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Štrkov

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 2-izb. bytu s balkónom a zariadením v ZWIRN3 BA Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 52 m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe ZWIRN 3 na Košickej ulici, Mlynské Nivy — jedna z najštýlovej

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Predaj moderného 2 izbového bytu v novostavbe ZWIRN3 + balkón + komplet zariadenie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 60 m²

Predstavujeme Vám na predaj moderný 2-izbový byt na Svätoplukovej ulici v mestskej časti Mlynsk

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,084 € 6368 €/m²

Novinka - Na predaj 2 izb. byt v novostavbe ZWIRN centrum Mlynské Nivy Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 55 m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe ZWIRN 3 na Svätoplukovej ulici — srdce Mlynských Nív, jedna z

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Hľadá sa 2 izbový byt v Ružinove pre našu klientku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Dopyt po 2-izbovom byte v Ružinove - Trávniky / Štrkovec Hľadám 2-izbový byt v obľúbenej lokal

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Rezervovaný - Priestranný 2 izbový byt v novostavbe Ship House v Ružinove s balkónom, garážovým státím a kompletným zariadením

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 68.08 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite Bratis

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 4258 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRENÁJOM - 3i moderný, úplne nový byt v Ružinove, Green Atrium

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta 70B | 71.26 m²

NA PRENÁJOM | NOVÝ, ZATIAĽ NEOBÝVANÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU A PARKOVANÍM – GREEN ATRIUM,

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2izb NOVÝ RUŽINOV KOMPLET ZARIADENÝ s PARKOVANÍM S VEĽKOU TESOU 29M2 VILLA SOFIA TOP CENA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na výslní | 84 m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – Štýlový 2-izbový rohový byt s veľkou terasou (29 m²) a garážou | VILL

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - Na predaj priestranný 2 izbový byt s lodžiou v tichej štvrti

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 74 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt v Trnávke v blízkosti OC

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Prenájom luxusného 2 izbového bytu v EUROVEA TOWER 32 poschodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 60 m²

Na prenájom luxusný 2 izbový byt s krásnym výhľadom a parkovaním v EUROVEA TOWER, Pribinova uli

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,450 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

BOSEN | 2 izbový priestranný zariadený byt, Ovocné sady

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 44.9 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom štýlový a plne zariadený 2-izbový byt v žiadanej lokalite Ov

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ: BOSEN | Priestranný 2kk byt v novostavbe Jarabinky - Ružinov, 71 m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 71.06 m²

REZERVOVANÉ: Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný, kompletne zariadený 2-izb

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,800 € 4219 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÝ 2-izbový byt so záhradkou a parkovacím státím v novostavbe, 104,3 m², Ružinov, Na Piesku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Piesku | 50.57 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný zariadený 2-izbový byt so záhradkou a krytý

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4744 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt s loggiou, 46 m², Ružinov, Haburská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Haburská | 46 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa v Bratislav

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 5543 €/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÉ | Praktický 2-izbový byt v novostavbe Jarabinky - Ružinov, 62,9m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 51.28 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj praktický 2-izbový byt v obľúbenom projekte Jarabin

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 5361 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Zariadený 2-izbový byt, City Park Ružinov, 50 m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 49.85 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt na Plynárenskej ulici v projekte City Park Ruži

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Prenájom 2 izbový byt s parkovacím miestom v NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 52.4 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom moderný 2 izbový byt s terasou a garážovým parkovacím miesto

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Zariadený 2.izb.byt v projekte Ovocné Sady, Ružinov, 50 m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 49 m²

Bosen Group ponúka na predaj slnečný 2 izbový byt s balkónom a pivničnou kobkou v úplne novom p

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 11 €/m²

člen NARKS

2 izb byt s balkónom a veľkou pivnicou - blízko Mlynských Nív

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Daxnerovo námestie | 55 m²

Ponúkame na predaj 2 izb. byt s balkónom orientovaným do tichého dvora a s pivničnou kobkov. N

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 5091 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Daxnerovo námestie | 54.91 m²

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 5099 €/m²

Priestranný 2-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Trávniky

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a presvetlený 2-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza na

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4091 €/m²

V projekte ZWIRN bývanie s balkónom a zeleným vnútroblokom v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v prestížnom projekte ZWIRN 3, ktorý spája historický industriá

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,080 € 7076 €/m²

V novostavbe 2-izbový byt na Galvaniho ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 49 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Galvaniho ulici, ktorý predstavuje ideálnu voľbu pre tých,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 6082 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Rodinné domy na predaj (23085)
Upresniť hľadanie