Na predaj: Moderný 2-izbový byt v srdci Bratislavy! 2 poshodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 54.15 m²

Ideálna príležitosť na bývanie aj investíciu! RK Broker Consulting ponuka na predaj priestrann

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

381,990 € 7054 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ: 2-izbový byt v Ružinove, Čaklovská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Čaklovská | 56 m²

Broker Consultng ponúna na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt na Štrkovci, BA - Ružinov, Čaklo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 4643 €/m²

člen NARKS

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v srdci Bratislavy! 4 poshodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 54.47 m²

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

383,990 € 7050 €/m²

člen NARKS

ŠTÝLOVÝ - 2i byt po kompletnej rekonštrukcii v srdci zelených Ostredkov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 43.48 m²

Hľadáte bývanie, kde sa moderný dizajn spája s pokojom a množstvom zelene? Ponúkame na predaj

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4577 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM 2 izbový byt - NIVY (energie v cene)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

Broker Consulting ponúka na prenájom 2-izbový byt, s dobrým dispozičným riešením, byt sa nachád

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

999 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

Exkluzívne na prenájom neobývaný 2-izbový byt s parkovacím miestom- Ovocne Sady

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 45 m²

Dahleh ponuka exkluzívne na prenájom neobývaný 2-izbový byt v novostavbe Ovocne Sady ul. Ivansk

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

2-izbový byt s loggiou a s parkovaním - nová cena

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 47 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt na Mierovej ulici v Bratislave. Byt je id

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

570 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM - 2 izbový byt v TOP lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Astrová | 46 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PRENÁJOM 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici As

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM - veľký 2 izbový byt, Jégeho ulica, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 58.7 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na PRENÁJOM 2 izbový byt na ulici Jégeho v Bratislave, mestsk

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

980 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Prenájom Štýlový 2-iz bový byt pri OC Central BEZ PROVÍZIE!!!! - Rezervované

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Dohnányho | 40 m²

Životný štýl, kde máte všetko „pod oknami'' Predstavte si ráno, kedy vyjdete z domu a v papuči

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

DRW / DVOJGARSÓNKA ...SAMOSTATNÝ DOMČEK PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII ... ALTÁNOK S POSEDENÍM

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kladnianska | 55 m²

SUPER PONUKA !! ... 1000,- € / mesiac + energie . . Ponúkame na prenájom samostatný 2 izb. rod

Publikované: 11.03.2013 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom byty 2 iz. Záhradnícka ul. BA II - Ružinov, komplet zrekonštruovaný

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Záhradnícka | 58 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2 iz. byt vo vyhľadávanej lokalite blízko centra mesta Záhradníck

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDANÉ. Štýlový 2-izbový byt s francúzskym balkónom a klimatizáciou Bratislava – Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Doležalova | 38.94 m²

Auxerre reality vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, zariadený 2-IZBOV

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Modon | Výnimočná 1,5-izbová ubytovacia jednotka s 2 izbami a veľkým balkónom v Novom Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 49.81 m²

Modon s.r.o. ponúka na predaj priestrannú, slnečnú 1,5-izbovú ubytovaciu jednotku s 2 plnohodno

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,550 € 4568 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu v novostavbe s garážovým miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 53 m²

Prenájom 2i bytu o výmere 49,66 m2 + balkón 4,44 m2, ktorý sa nachádza na ulici Na Križovatkách

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ!!! 2‑izbový byt s loggiou, šatníkom a garážovým státím | Jegého alej – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50.26 m²

V zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj svetlý a prakticky riešený 2‑izbový byt s

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

SÚRNE HĽADÁM PRE KLIENTOV S HOTOVOSŤOU 2I BYT V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 60 m²

Súrne hľadám pre konkrétnych klientov (s vlastnými zdrojmi) na kúpu 2izbový byt, ideálne v star

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

300,000 € 5000 €/m²

EXKLUZÍVNE na prenájom 2 izbový kompletne zariadený byt, Haburska ulica, Bratislava-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Haburská | 69 m²

Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na PRENÁJOM veľký, kompletne zariadený 2 izbo

Publikované: 26.02.2021 Aktualizované: 29.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

PREDANÉ Slnečný 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Ružinova, Jégého ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 55 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj komfortný a vkusne zariadený 2-izbový apartmán s praktickým balkó

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbák v Ružinove za 850 € – balkón 10 m², klíma, voľný ihneď, Psík ANO

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 60 m²

Štýl. Svetlo. Pohodlie. Spoločnosť Diamond Home Services prináša do ponuky vkusne zariadený 2-

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj 2-izbového bytu v tehlovom dome v tichom parku – Miletičova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 51 m²

Predaj 2-izbového bytu v tehlovom dome v tichom parku – Miletičova ulica Ponúkame na predaj pr

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4704 €/m²

Na prenájom 2-izbový byt s balkónom a parkingom – FUNGL NOVÝ!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 40.17 m²

Na prenájom 2-izbový byt s balkónom a parkingom – FUNGL NOVÝ! Ovocné sady, Ivanská cesta – B

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

2izb BRATISLAVA RUŽINOV NOVOSTAVBA S TERASOU 29m2 s PARKOVANÍM a PIVNICOU ZARIADENÝ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 84 m²

Na prenájom exkluzívny rožný 2- izbový byt, s terasou a podzemným garážovým státím, v projekte

Publikované: 01.12.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

2 izb. SUPER CENA 780€ komplet pri OC RETRO – VEĽMI PEKNÝ PRÍJEMNÝ BYT RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Narcisová | 63 m²

2 izb. SUPER CENA 780€ komplet pri OC RETRO – VEĽMI PEKNÝ PRÍJEMNÝ BYT RUŽINOV NLREAL ponúka

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

599 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie