Prenájom veľkometrážny 2-izbový byt, Palkovičová-Nivy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Palkovičova | 64.6 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Moderný klimatizovaný kompletne zariadený 2 izb byt s balkónom, pivnicou a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na križovatkách | 58.72 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP vám exkluzívne ponúka na prenájom moderný klimatizovaný ko

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

710 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PREDAJ! Ružinov-Ovocné sady zariadený 2 izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 49 m²

Vianema ponúka na predaj štýlový a slnečný 2-izbový byt s balkónom v jednej z najobľúbenejších

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 5100 €/m²

Luxusný 2i byt, projekt UNIVERSO, širšie centrum, loggia + TERASA s unikátnym výhľadom, 16/21p., KLÍMA, lokalita Nivy, ul. Ružová dolina, ihneď voľný

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 75 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na prenájom: luxusný 2 izb. byt v rezidenčnej novostavbe UNIVERS

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 75 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový byt s výnimočnou terasou v lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Niťová | 75 m²

Predstavte si bývanie, kde sa každý deň začína svetlom zaplaveným priestorom a končí pri praska

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 3533 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Rumančekovej ulici v Bratislave-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rumančeková | 55 m²

Winnersreality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Rumančekovej ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

187,000 € 3400 €/m²

REZERVOVANÉ:Luxusný 2-izbový byt v top lokalite, Koceľova ul., BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Koceľova | 60 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert ponúka na predaj veľkorysý, zrekonštruovaný, plnohodnotný, 2

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM | JÉGÉHO

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégeho | 55 m²

Ponúkame na prenájom moderný a plne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej novostavbe na Jégého ul

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Vysoké stropy-nízke náklady -Priestranný 2i byt- možnosť zmeny na 3i | 64,6 m²+pivnica 6 m²+2 loggie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Domkárska | 64 m²

Realitná kancelária RE/MAX Radius exkluzívne ponúka na predaj svetlý a udržiavaný 2-izbový byt

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

189,950 € 2968 €/m²

Prijemný slnečný 2i byt 45m2, s lodžiou a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 45 m²

EXPAT EXPERTS |Prijemný slnečný 2i byt 45m2, s lodžiou a parkovaním Dispozícia: celková rozlo

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemný 2i byt 62m2, s bazénom a parkovaním, ROZADOL

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 59 m²

EXPAT EXPERTS | Príjemný 2i byt 62m2, s bazénom a parkovaním, ROZADOL Dispozícia: celková vým

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemný 2i byt 76 m2, klimatizácia, balkón a parkovanie, super lokalita

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 76 m²

EXPAT EXPERTS | Príjemný 2i byt 76 m2, klimatizácia, s balkónom a parkovaním, super lokalita D

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Svetlý 2i byt 54 m2, s balkónom a parkovaním, JÉGEHO ALEJ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

EXPAT EXPERTS I Svetlý 2i byt 54 m2, s klimatizáciou, balkónom a parkovaním, JÉGEHO ALEJ Dispo

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný, príjemný 2i byt 62m2, s A/C, lodžiou a 2x parkovaním, UNIVERSO

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 62 m²

EXPAT EXPERTS | Príjemný, slnečný 2i byt 62 m2, s A/C, lodžiou, 2x parkovanie, UNIVERSO Dispoz

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný, príjemný 2i byt 45m2 s lodžiou, PERLA RUŽINOVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 45 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný, príjemný 2i byt 45m2 s lodžiou, PERLA RUŽINOVA Dispozícia: celková r

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľkometrážny 2i byt 80m2, s balkónom a A/C vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 80 m²

EXPAT EXPERTS | Veľkometrážny 2i byt 80m2, s balkónom a A/C vo výbornej lokalite Dispozícia:

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nadštandardný 2i byt 48 m2, s lodžiou, pivnicou a parkovaním, NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

EXPAT EXPERTS | Krásny nadštandardný 2i byt 50m2, s lodžiou, pivnicou a parkovaním, NUPPU Disp

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Svetlý, príjemný 2i byt 52m2, 2x pivnica, NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Svetlý, príjemný 2i byt 52m2, kúpeľňa s oknom, 2x pivnica, NIVY Exkluzívne ponúkame na predaj

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 4979 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Príjemný 2i byt 50 m2,klíma, s balkónom a parkovaním, JÉGÉHO ALEJ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

EXPAT EXPERTS | Príjemný 2i byt 50 m2,klíma, s balkónom a parkovaním, JÉGÉHO ALEJ Dispozícia:

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný, priestranný 2i byt 80 m2, s A/C a lodžiou, parkovanie, ROZADOL

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 80 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný, priestranný 2i byt 80 m2, s klimatizáciou a lodžiou, parkovanie , ROZA

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Moderný svetlý 2i byt 55 m2, s klímou, terasou a parkovaním, EUROVEA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

Moderný svetlý 2i byt 55 m2, s klimatizáciou, terasou a parkovaním, EUROVEA Dispozícia: celkov

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,950 €/mesiac 35 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemný, moderný 2i byt 54 m2, s balkónom, v príjemnej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

EXPAT EXPERTS | Príjemný, sympatický 2i byt 54 m2, s balkónom, v príjemnej lokalite Dispozícia

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka