Svetlý 2i byt 53m2, balkón, parkovacie miesto, JÉGEHO ALEJ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 53 m²

Základné informácie: • Úžitková plocha bytu: 53 m² • Loggia: 4,37 m² (zasklená) • Dispozícia:

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,000 € 5264 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ Krásny 2i byt 81m2, s balkónom a šatníkmi

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 81 m²

EXPAT EXPERTS | Jedinečný krásny 2i byt 81m2, s balkónom, šatníkmi a možnosťou parkovania Disp

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

760 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nadštandardný, elegantný 2i byt 59m2, výhľad na hrad, EUROVEA TOWER

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 59 m²

EXPAT EXPERTS | Nadštandardný, elegantný 2i byt 59m2, výhľad na hrad, EUROVEA TOWER Dispozícia

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,700 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľkorysý 2i byt 75m2, s terasou a balkónom, novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 75 m²

EXPAT EXPERTS |Veľkorysý 2i byt 75m2, s terasou a balkónom, novostavba Dispozícia: Celková ro

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

760 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Moderný, príjemný 2i byt 40m2 s balkónom, pekná lokalita, MALÝ DUNAJ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 40 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný, príjemný 2i byt 40m2 s balkónom, pekná lokalita, MALÝ DUNAJ Dispozíci

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

670 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečný, svetlý 2i byt 54 m2, priestranná lodžia, parkovanie, ZWIRN

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

EXPAT EXPERTS | Jedinečný, svetlý 2i byt 54 m2, priestranná lodžia, parkovanie, ZWIRN Dispozíc

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 28 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výborný 2i byt 48m2, balkón 5m2, A/C, parking, VOTRUBOVA RESIDENCE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

EXPAT EXPERTS | Výborný 2i byt 48m2, balkón 5m2, A/C, parking, VOTRUBOVA RESIDENCE Dispozícia:

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Veľmi pekný, moderný 2i byt 50 m2, s lodžiou a parkovaním, NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

EXPAT EXPERTS | Veľmi pekný, moderný 2i byt 50 m2, s lodžiou a parkovaním, NUPPU Dispozícia:

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Príjemný, priestranný 2i byt 61m2, vo vynikajúcej lokalite pri Nivách

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 61 m²

EXPAT EXPERTS | Príjemný, priestranný 2i byt 61m2, vo vynikajúcej lokalite pri Nivách Dispozíc

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pekný 2i byt 49m2, s klimatizáciou a parkovaním, CITY PARK RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 49 m²

EXPAT EXPERTS | Pekný 2i byt 49m2, s klimatizáciou a parkovaním, CITY PARK RUŽINOV Dispozíci

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2i. byt 66m2 + loggia 8m2, Miletičova ul., NIVY, lukratívna lokalita v blízkosti bizniscentier v novej štvrti DOWNTOWN, aj ako TOP INVESTIČNÝ BYT

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 74 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný, priestranný 2i. byt v tehlovom bytovom dome

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,000 € 4176 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 74 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,000 € 4176 €/m²

Novostavba v Ružinove - Nadrozmerný 2 izbový byt s tromi terasami

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 102.36 m²

Ponúkame Vám na predaj nadrozmerný 2 izbový byt s tromi veľkými a čiastočne uzatvorenými terasa

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

614,900 € 6007 €/m²

Zvýhodnený predaj – moderný 2 izbový byt s balkónom v novostavbe Ružinov – Mlynské luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s balkónom v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 4970 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,885 € 4801 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

266,868 € 4823 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,402 € 4977 €/m²

Moderný 2-izbový byt s terasou a predzáhradkou – novostavba Mlynské Luhy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.49 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový s a predzáhradkou a terasou byt v Bratislave v Ružinove v časti

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

332,625 € 5409 €/m²

Novostavba 2 izbový byt Bratislava Ružinov s terasou a predzáhradkou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 49.94 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. Popis novostavb

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,504 € 5216 €/m²

EXKLUZÍVNE – moderný 2 izbový byt v Ružinove za zvýhodnenú cenu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 4970 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou A3.01

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,622 € 4795 €/m²

Bývanie v novostavbe: 2-izbový byt s terasou a predzáhradkou – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 49.94 m²

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,655 € 5319 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou A2.02

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

261,635 € 4729 €/m²

RK4 - HĽADÁM pre konkrétneho klienta 1,5 - 2 izbový byt Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 40 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 1,5 - 2 izbový byt od 40 m2. Môže byť aj pôvodný stav, balkón j

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

175,000 € 4375 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23081)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Upresniť hľadanie