RK4 - Hľadám pre konkrétneho klienta 2 izb.byt v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 2 izb. byt v cene do 200 000 €. Byt by mal mať 2 samostatné nep

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

200,000 € 4167 €/m²

2 – IZB.BYT, ČIAST.REK, ZARIADENÝ, PIVNICA, KLADNIANSKÁ, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kladnianska | 49.91 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný a zariadený 2

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

218,900 € 4386 €/m²

GAUDIO | Prenájom 2-izbového bytu | Seberíniho, Ružinov | 61 m² + terasa | 950 € / mesiac

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Seberíniho | 61 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom plne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na ulici Seberíniho v Br

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

REB.SK Prenájom 2-izbový byt Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Astrová | 48 m²

REB.SK ponúka na prenájom príjemný a klimatizovaný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

novostavba ZWIRN - 2 iz. byt, moderný štýl, parkovanie, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 55 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt vo výbornej a vyhľadávanej lokalite na ul. Košická, v projekt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbového bytu na Úránovej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Uránová | 51 m²

Prenájom príjemného 2 izbového bytu v tichej ulici v Ružinove - Ostredky. Byt o celkovej ploch

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

AXIS REAL | Krásny 2-izb. byt, Bratislava II Ružinov, ul. Hraničná

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 57.6 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADA

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

2-izb. byt – Downtown Yards, Blok E

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 48.53 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt (vo výstavbe) – Downtown Yards v najlepšie situovanom bloku E, n

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

334,900 € 6901 €/m²

BEZ PROVÍZIE *** BYTOVÝ DOM BORIA** SLNEČNÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ 2 IZB. BYT V RUŽINOVE PRI ŠTRKOVECKOM JAZERE S PARKOVACÍM MIESTOM.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 60 m²

PROVÍZIU NEPLATÍTE ! Hľadáte na prenájom kompletne zariadený byt v peknom prostredí pri Štrkov

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ *** DIZAJNOVÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ 2 IZB. BYT V NOVOSTAVBE OVOCNÉ SADY S PARKOVACÍM MIESTOM.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 48 m²

Hľadáte príjemný, moderne a praktický zariadený byt v blízkosti kompletnej občianskej vybavenos

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

BEZ PROVÍZIE *** BORIA ** PRÍJEMNÝ SLNEČNÝ BYT VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE RUŽINOVA PRI ŠTRKOVECKOM JAZERE S PARKOVACÍM MIESTOM V GARÁŽI.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 67 m²

PROVÍZIU NEPLATÍTE !! Realitná kancelária HOME Real Vám ponúka na prenájom 2 izb. byt vo vyhľad

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom svetly 2-izbový byt v projekte Klingerka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súkennícka | 57 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na prenájom svetlý 2-izbový byt v projekte Klingerka, v blíz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S VYSOKÝM STROPOM V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 41 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 6317 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - PEKNÝ 2,5-IZBOVÝ BYT S PREDZÁHRADKOU V REZIDENČNOM PROJEKTE V RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 52.66 m²

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

219,000 € 4159 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRECÍZNE VYHOTOVENÝ A NIKDY NEOBÝVANÝ 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 41 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na prenájom krásny, nikdy neobývaný, precízne vyhotovený a kompletne za

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového bytu Mierová, Ružinov | lodžia, parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 57 m²

Ponúkame na prenájom moderný, útulný, priestranný 2-izbový byt na Mierovej ulici v Ružinove. Te

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

KÚPA - Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-3 izb. byt v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bratislava | 60 m²

Pre nášho konkrétneho klienta, hľadáme 2-3 izbový byt v Bratislave. Mal by mať: • aspoň 2 nep

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 2-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 46.9 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 2-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 2-izbový byt s lodžiou Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 50.34 m²