VIDEO, Krátkodobý prenájom, 2-izbový byt s balkónom a park. miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 45 m²

Hľadáte moderné a pohodlné bývanie v Bratislave s dobrou dostupnosťou k letisku, diaľnici al

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 2i bytu s loggiou v centre Ružinova – Jašíkova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jašíkova | 47 m²

Ponúkame na predaj plnohodnotný 2-izbový byt situovaný v centre Ružinova, jednej z najvyhľadáva

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

204,900 € 4360 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2 izbový byt pre konkrétneho klienta

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bratislava | 52 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 izbový byt v lokalite Bratislava II, III, IV, cca 50 m2 , balk

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

250,000 € 4808 €/m²

Kúpa 2 izbového bytu v Ružinove, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 47 m²

Hľadám pre klienta 2 izbový byt v Bratislava-Ružinov. Byt aspoň 47 m2, môže byť aj balkón, či

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

240,000 € 5106 €/m²

EXKLUZÍVNE | Zariadený 2 izbový byt | 43 m2 | kompletná rekonštrukcia | loggia |

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Radarová | 43 m²

ALMOND REALITY - Bunček Vám ponúka exkluzívne na predaj zariadený 2 izbový byt po kompletnej re

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

215,900 € 5021 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt na ulici Hanácka v meststkej časti Ružinov-Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hanácka | 52.79 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,900 € 4658 €/m²

Kompletne zrekonštrovaný 2- izbový byt v Ružinove v novostavbe Omnia

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 51.95 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 2- izbovy kompletne zrekonštruovaný byt v Ru

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 5195 €/m²

2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na ulici Exnárova v mestskej časti Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Exnárova | 50.2 m²

Realitná kancelária Alex-real ponúka na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na uli

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4779 €/m²

Ružinov – novostavba „Domino": moderne zariadený, tichý a slnečný 2-izbový byt s lodžiou a parkingom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 60 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom kompletne zariadený priestranný 2-izbový

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

RENATAS | REZERVOVANÝ | 2-IZBOVÝ BYT RUŽINOVSKÁ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 38 m²

RENATAS ponúka na predaj 2-izbový byt na Ružinovskej ulici – skvelá lokalita, možnosť parkovani

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,000 € 5789 €/m²

RENATAS | 2IZBOVÝ BYT GALVANIHO ULICA, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 50 m²

RENATAS ponúka na prenájom 2-izbový byt kompletne zariadený nachádzajúci sa v mestskej časti Br

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj slnečný 1,5-izbový byt s lodžiou na Súmračnej ulici v obľúbenej mestskej časti Bratislava – Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súmračná | 49.25 m²

Ponúkame na predaj slnečný 1,5-izbový byt s lodžiou na Súmračnej ulici v obľúbenej mestskej čas

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4041 €/m²

Veľmi príjemný 2i byt 62 m2, s lodžiou a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 62 m²

EXPAT EXPERTS | Veľmi príjemný 2i byt 62 m2, s lodžiou a parkovaním Dispozícia: celková rozlo

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2-iz.byt s balkónom, loggiou a garážovým státím v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 59.53 m²

Ak hľadáte príjemný svetlý byt, ktorý sa môže pochváliť bohatou výmerou nielen interiéru, ale a

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

256,000 € 4300 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Krásny 2i byt 65m2, s A/C, lodžiou a parkovaním, VIKTÓRIA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 65 m²

EXPAT EXPERTS | Krásny 2i byt 65m2, s A/C, lodžiou a parkovaním, VIKTÓRIA Dispozícia: Celková

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemný, svetlý 2i byt 48m2, s balkónom a parkovaním, JÉGEHO ALEJ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

EXPAT EXPERTS | Príjemný svetlý 2i byt 48m2, s balkónom a parkovaním, JÉGEHO ALEJ Dispozícia:

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dizajnový 2i byt 48 m2, s A/C, balkónom, pivnicou a parkovaním, NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

EXPAT EXPERTS | Dizajnový 2i byt 48 m2, s A/C, balkónom, pivnicou a parkovaním, NUPPU Dispozíc

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izb. byt v Rozete, bez provízie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Klincová | 51 m²

Hľadáte štýlové bývanie v top lokalite, kde pred vami ešte nikto nebýval? Máme pre vás ponuku n

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,050 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom 2 izb. bytu v novostavbe ( 2x loggia ), Košická ulica - časť Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 44 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka na prenájom krásny 2-​izb. byt s dvoma loggiami v 12 ročnom

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

PREDAJ – 2-izb. byt, 36 m2 + veľká lodžia, Vlčie hrdlo - Ružinov, výborný ako štartovací byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 35.59 m²

Spoločnosť BHS Reality, v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj útulný a veľmi príjem

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 3793 €/m²

Novozrekonštruovaný 2-izb. byt v Ružinove – Hraničná ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 42.14 m²

Ponúkame na prenájom príjemný novozrekonštruovaný 2-izb. byt na Hraničnej ulici v Ružinove. Byt

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

580 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

V tehlovom bytovom dome 2 izbový byt na ulici Trebišovská v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trebišovská | 51.27 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v tehlovom bytovom dome na Trebišovskej ulici v Bratislave -

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

590 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

ZREKONŠTRUOVANÝ 2 IZB. BYT PRIAMO V PARKU

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ostredková | 48 m²

Realitná kancelária AC Reality sro. ponúka na prenájom zrekonštruovaný a funkčne zariadený 1,5

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

490 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rezervované - Na predaj 2 izbový byt s potenciálom v tichej uličke plnej zelene – Bratislava, Trnávka (Ružinov)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vietnamská | 41.37 m²

Exkluzívne, len v ponuke našej realitnej kancelárie www.bratislavskereality.sk, vám predstavuje

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)