POSLEDNÉ VOĽNÉ BYTY - úplne nový 2 izbový byt v novom rezidenčnom projekte v Ružinove - Štedrá

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Štedrá | 51.2 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na predaj úplne nový, výborne dispozične riešený 2 i

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

222,500 € 4346 €/m²

PREDZÁHRADKA - úplne nový 2 izbový byt s veľkou predzáhradkou v novom projekte v Ružinove - Štedrá

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Štedrá | 92 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s priestrannou predzáhradkou

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

235,400 € 2559 €/m²

Prenájom 2i apartmánu – OMNIA, Tomášikova, novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 45 m²

Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zariadený 2-izbový apartmán v obľúbenom projekte OMNIA

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

590 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom 2i apartmánu – OMNIA, Tomášikova, novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 40 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

570 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PREDAJ : 2-izbový byt – priestor pre nový začiatok aj výbornú investíciu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 60 m²

Spoločnosť TARGETreal Vám ponúka priestranný a moderne riešený 2-izbový byt vo vyhľadávanej mes

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 4417 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TARGETreal | Moderný a svetlý byt v projekte ZWIRN s výhľadom na zeleň

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 61.14 m²

TARGETreal ponúka na predaj jedinečný 2-izbový byt na 4. poschodí obľúbeného projektu ZWIRN 3.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

378,990 € 6199 €/m²

BA II. Na prenájom 2 izbový byt v NUPPU v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 59.66 m²

Popis • 2 izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 59,66 m2 • loggia 8,38 m2 • 2. poschodie/8 •

Publikované: 07.02.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BA II. Na prenájom 2 izb. byt Na križovatkách

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 68 m²

Popis • 2 izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 68 m2 • balkón 2,89 m2 • 3. poschodie • Nezar

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BA II. Ružinov - 2 izbový byt na Mierovej ulici s garážou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 45 m²

Popis • 2izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 45 m2 • lodžia 5m2 • 3. poschodie/4 • Zariaden

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

BA II. Na prenájom 2 izbový byt s garážou Jégeho alej

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50 m²

Popis • 2izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 50m2 • balkón • 6.poschodie • Kompletne zari

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

680 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

BA II. Na prenájom 2 izbový byt s garážou Jégeho alej

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 60 m²

Popis • 2-izbový bytv novostavbe • úžitk. plocha 55m2 • loggia 5 m2 • 8.poschodie • Zariadený a

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BA II. 2 izbový byt na prenajom v RETRE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nevädzová | 51 m²

Popis • 2 izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 51,47 m2 • loggia 3m2 • 5. poschodie • Zariad

Publikované: 04.05.2020 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

BA II. Ružinov - útulný byt v Ružinove s veľkou terasou a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pažítková | 38 m²

Popis • 2 izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 38m2 • terasa 93 m2 • 6. poschodie • Čiastočn

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Ba II. Na prenájom 2 izbový byt na Ostredkoch

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Poludníková | 56 m²

Popis • 2izbový byt • úžitk. plocha 56 m2 • lodžia 6m2 • 4. poschodie • Zariadený a vybavený s

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

BA II. Ružinov - 2 izbový zariadený byt v ROZADOLE - bazén

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 75 m²

Popis • 2izbový byt • úžitk. plocha 75 m2 • terasa 7 m2 • 10. poschodie/21 • Zariadený a vybave

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

prenájom 2-izbového bytu po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Muškátová | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v Ružinove na ulici Muškátová. Byt má 54m2 plus malá kob

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

ŠTÝLOVÝ 2i byt, 42m2 s loggiou | Rovníková ul. ***VÝBORNÁ PONUKA MESTSKÉHO BÝVANIA ***

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rovníková | 42 m²

Pozrite si 3D prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=mpSQq6aeGuH Ponúkame vám na pre

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

210,000 € 5000 €/m²

Elegantný 2izb s veľký balkónom a 2x parkovaním v ZWIRN

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 56.64 m²

Slnečný 2izb byt (8p/8) s príjemnou atmosférou v skolaudovanom projekte ZWIRN (r. 2024, EC–A),

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

450,000 € 7945 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

pre konkrétneho klienta súrne 2-izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | - | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Ružinove. Byt by nemal byť na prvom ani

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

250,000 € 4167 €/m²

Novinka - Na predaj 2 izb. byt v novostavbe ZWIRN centrum Mlynské Nivy Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 51 m²

Predstavujeme Vám na predaj moderný 2-izbový byt na Svätoplukovej ulici v mestskej časti Mlynsk

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

GALVANIHO DVORY- 2 izby , TEHLA ,Terasa , NOVOSTAVBA, GARÁŽ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 60 m²

Moderný 2-izbový byt s balkónom a garážovým státím v projekte Galvaniho dvory – ideálne býv

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,990 € 4250 €/m²

Úplne nový 2i byt s balkónom po rekonšrtrukcii TOP LOKALITA, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Radarová | 50 m²

Ponúkam na prenájom krásny 2-izbový byt na Radarovej ulici v Ružinove. Byt sa nachádza na 4. po

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2i byt v novostavbe Jasmiini NUPPU na Hraničnej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 50 m²

Dispozícia bytu - Byt s lodžiou a pivničnou kobkou pozostáva z predsiene, obývacej izby s kuchy

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 5100 €/m²

paktický klimatizovaný 2-izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Budovateľská | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom praktický 2-izbový byt na Budovateľskej ulici. Byt je klimatizovan

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie