2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²
HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka
299,900 € 5554 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 65 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 2-izbový apartmán situovaný
299,999 € 4615 €/m²
2 izbový byt | Svätovavrinecká | 61.64 m²
FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk
299,000 € 4851 €/m²
2 izbový byt | Jaskový rad | 50.8 m²
Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 2-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp
244,900 € 4821 €/m²
2 izbový byt | Vlárska | 55 m²
Ponúkame na prenájom slnečný, moderne riešený 2-izbový byt v prestížnej a tichej lokalite na Vl
1,050 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ladislava Dérera | 58 m²
Realitná kancelária DANUBE Reality, ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt na ulici Ladislav
650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Podniková | 61.32 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 712 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra
242,990 € 3963 €/m²
2 izbový byt | Podniková | 61.9 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 408 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra
256,990 € 4152 €/m²
2 izbový byt | Podniková | 57 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 203 v projekte Predmestie, situovaný v atraktívnej l
229,990 € 4035 €/m²
2 izbový byt | Podniková | 63.5 m²
Bývajte alebo investujte v novom projekte s výbornou dostupnosťou, premyslenými dispozíciami a
209,990 € 3307 €/m²
2 izbový byt | Tomášikova | 54 m²
Ponúkame Vám na prenájom nadštandardný 2 izbový byt v novostavbe na Tomášikovej ulici v Ružinov
700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bartoškova | 48 m²
Tehlový bytový dom v tichej nenápadnej uličke v širšom centre Bratislavy, kde auto nie je potre
229,000 € 4771 €/m²
2 izbový byt | Vajnorská | 70.64 m²
Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 2-izbový byt s presklenou lodžiou a krásnym výhľadom n
269,990 € 3822 €/m²
2 izbový byt | Podniková | 57 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 304 v novostavbe projektu Predmestie, situovaný v at
219,990 € 3859 €/m²
2 izbový byt | Bartoškova | 50 m²
V zastúpení klienta Vám ponúkam pekný 2 izbový byt v Bratislave, na Bartoškovej ulici. Byt má r
248,000 € 4960 €/m²
2 izbový byt | Račianska | 56 m²
Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PRENÁJOM 2 izbový byt vo vyhľadávanej a modernej časti na
850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ďumbierska | 47.2 m²
NA PREDAJ SVETLÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S BALKÓNOM V OBĽÚBENEJ LOKALITE NOVÉ MESTO – ĎUMBIERSKA ULIC
229,500 € 4862 €/m²
2 izbový byt | Mikovíniho | 54.32 m²
slnečný a svetlý s krásnym výhľadom | dostatok úložného priestoru | zrekonštruovaný bytový dom
230,000 € 4234 €/m²
2 izbový byt | Skalická cesta | 71.5 m²
Realitná kancelária Mikelssen ponúka exkluzívne na predaj priestranný kompletne zariadený 2 izb
299,900 € 4194 €/m²
2 izbový byt | Račianska | 54 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na prenájom príjemný 2 izbový byt v bytovom
720 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nobelova | 58.51 m²
HERRYS - Na prenájom priestranný 2-izbový byt s terasou | BA-Nové mesto | S Parkovaním Realitn
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ďumbierska 3 | 49 m²
Realitná kancelária ingre.sk ponúka na predaj elegantný, slnečný a kompletne zariadený 2-izbov
247,000 € 5041 €/m²
2 izbový byt | Kraskova | 62 m²
Ponúkame na predaj pekný, priestranný 2 izb. byt s dvomi balkónmi, v tehlovom bytovom dome v ti
275,000 € 4435 €/m²
2 izbový byt | Olbrachtova | 79.3 m²
MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n
230,000 € 2900 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.