Prenajmeme kanceláriu o výmere 23,61 m2, Levická ul.,Vráble

Reality Vráble

Kancelárie, administratívne priestory | Levická | 23.61 m²

VÝBORNÁ PONUKA V CENTRE MESTA! Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor nachádzajúci sa

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Vráble

250 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta na kúpu 1-izbový byt vo Vrábľoch

Reality Vráble

1 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta 1-izbový byt vo Vrábľoch na sídl. Lúky alebo Žitava. Podmienk

Publikované: 06.04.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Vráble

Cena dohodou

Rekreačný pozemok v Klasove: Váš únik do vinárskej oázy pri Vrábľoch

Reality Vráble

Vinica, chmelnica | Vráble | 4,624 m²

Predstavujeme Vám v exkluzívnom zastúpení jedinečnú príležitosť na kúpu rekreačného pozemku v m

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

14 €/m2 14 €/m2

REZERVOVANÉ! Prenajmeme 1-izbový byt, ul.1. mája, Vráble

Reality Vráble

1 izbový byt | 1. mája | 39 m²

REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNA PONUKA. Ste náročný klient a hľadáte prenájom v meste Vráble? Dávame

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Vráble

460 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predáme pozemok na komerčné využitie, 1397 m2, Vráble, okr. Nitra

Reality Vráble

Komerčná zóna | 1,397 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v komerčnej zóne v meste Vráble. Pozemok je o rozlohe 1397 m2,

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

190,000 € 136 €/m²

Prenájom výrobno-skladových priestorov od 2,500 do 12,000 m2 vo Vrábloch

Reality Vráble

Priestor pre sklad | 2,500 m²

Priemyselný park Vráble vám ponúka strategickú polohu s výborným napojením na diaľnicu R1, leti

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Vráble

Cena dohodou

Stavebný pozemok – Vráble – časť Dolný Dušnok - 500m2

Reality Vráble

Rekreačný pozemok | Vinohrady | 500 m²

Plocha pozemku – 500m2 (v prílohe označený modrou farbou) Vlastníctvo – osobné Terén pozemku –

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Vráble

44,999 € 90 €/m²

Stavebný pozemok – Vráble – časť Dolný Dušnok - 1.200m2

Reality Vráble

Rekreačný pozemok | Vinohrady | 1,200 m²

Plocha pozemku – 1.200m2 (v prílohe označený zelenou farbou) Vlastníctvo – osobné Terén pozemku

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Vráble

59,999 € 50 €/m²

PREDANÉ Na predaj 3-izbový byt, Vráble

Reality Vráble

3 izbový byt | 74 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 74 m², nachádzajúci sa na 1. posch

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vráble

142,000 € 1919 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v pokojnej časti mesta Vráble

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 480 m²

TUrelity ponúka stavebný pozemok Pokojná lokalita • Inžinierske siete pri pozemku • Ideálne mi

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

48,490 € 101 €/m²

Na predaj multifunkčná budova v meste Vráble

Reality Vráble

Iný objekt | Vráble | 1,000 m²

Na predaj v centre mesta Vráble polyfunkčná budova.Budova je plánovaná ako polyfunkčná budova s

Publikované: 15.10.2020 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na predaj Vráble

350,000 € 350 €/m²

Skladové a výrobné haly na prenájom blízko Nitry

Reality Vráble

Priestor pre sklad | 3,000 m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM SKLADOVÉ A VÝROBNÉ HALY – VRÁBLE (OKRES NITRA) Moderné priemyselné pries

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 30.03.2026
Priestory na prenájom Vráble

Cena dohodou

Dražba bytu v meste Vráble

Reality Vráble

3 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

Predmetom dražby je 3-izbový byt na Sídlisku Lúky vo Vrábloch. Byt sa nachádza na 7.p. bytového

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na dražba Vráble

80,400 € 1200 €/m²

Dražba bytu v meste Vráble

Reality Vráble

3 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vráble

80,400 € 1200 €/m²

V OBCI v okolí Nitry hľadám RD pre našich klientov. Vyhotovujeme potvrdenie hodnoty nehnuteľnosti do dedičského konania.

Reality Vráble

Rodinný dom | 0 m²

V OBCI v okolí Nitry hľadáme RD pre našich klientov. Vyhotovujeme potvrdenie hodnoty nehnuteľno

Publikované: 22.06.2022 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na kúpa Vráble

Info v RK

Hladám pre klienta byt vo Vrábľoch lokalita mesto, Luky,Žitava,Kaška. Vyhotovujeme potvrdenie hodnoty nehnuteľnosti do dedičského konania.

Reality Vráble

Iný byt | 1 m²

Hľadáme pre našich klientov byt vo Vrábľoch a v okolí Vrábeľ predaj cez našu agentúru a k tomu

Publikované: 09.01.2015 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Vráble

Cena na vyžiadanie

Hladame Rodinné domy v okolí Vrábeľ,ZL Moraviec,Nitry, Vyhotovujeme potvrdenie hodnoty nehnuteľnosti do dedičského konania.

Reality Vráble

Rodinný dom | 1 m²

Hľadáme Rodinné domy v okolí Vrábeľ ,ZL Moraviec, Nitry, pre našich klientov , predaj a vybaven

Publikované: 02.09.2019 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na kúpa Vráble

Cena na vyžiadanie

Vinohrad Vráble časť Horný Ohaj,Hľadám RD Byt vo vašom okolí ponúknite.

Reality Vráble

Vinica, chmelnica | Vinohrady | 1,290 m²

Vinohrad Vráble časť Horný Ohaj 1290 m2 na pozemku kôlňa , suché wc klenbová pivnica 4 m hlboká

Publikované: 02.05.2024 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Vráble

21,500 € 17 €/m²

Na predaj: Dom s pozemkom , super miesto , Vráble

Reality Vráble

Rodinný dom | 160 m²

Ponúkame na predaj starší dom s pozemkom , ktorý sa nachádza v tichej ulici takmer v centre mes

Publikované: 22.07.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Vráble

113,000 € 706 €/m²

NA PREDAJ: ŠTARTOVACÍ DOM ALEBO INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ VO VRÁBĽOCH – ZA VÝBORNÚ CENU!

Reality Vráble

Rodinný dom | Vráble | 60 m²

Hľadáte dostupné bývanie s potenciálom alebo zaujímavú investíciu? Diamond Reality Nitra vám po

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vráble

45,000 € 750 €/m²

REZERVOVANÉ!Prenájom 2-izbového bytu vo Vrábľoch – výborná lokalita pri Lidli

Reality Vráble

2 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt vo Vrábľoch, situovaný vo vyhľadávanej lokalite v

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Vráble

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

stavebný pozemok 825 m² s exkluzívnou polohou

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | Mostná | 825 m²

Priestranný stavebný pozemok pre Váš rodinný dom s exkluzívnou polohou a výmerou 825m2 vo Vrábľ

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

84,500 € 102 €/m²

stavebný pozemok 569m2 pre RD v tichej lokalite s privátnou ulicou

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 569 m²

Posledný voľný stavebný pozemok s výmerou 569m2 pre Váš rodinný dom v pokojnej novej lokalite s

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

69,500 € 122 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový nasťahovateľný dom Vráble 140m2 | krytá terasa+FVE

Reality Vráble

Rodinný dom | Poľná | 140 m²

Moderný 4-izbový rodinný dom vo Vrábľoch s pozemkom 435m2 v mestskej časti Horný Ohaj — v pokoj

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Vráble

249,500 € 1782 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23079)
Reality v Martine (771)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Upresniť hľadanie