Na prenájom obchodné priestory 65 m2, Dubnica nad Váhom, ul. Obrancov mieru

Reality Dubnica nad Váhom

Obchodné priestory | Obrancov mieru | 65 m²

Ponúkame na prenájom priestory predajne prípadne skladu alebo prevádzky o rozmeroch 9 m x 7,5

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj 3 izbový byt, 68 m2, Dubnica nad Váhom, Pod hájom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | - | 68 m²

Ponúkame na predaj svetlý 3-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Dubnice nad Váhom

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

147,000 € 2162 €/m²

Na predaj 2 izbový byt, Dubnica nad Váhom , 62 m2 , 2 balkóny, Centrum I

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Centrum I. | 60 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s výmerou 62 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Centr

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

121,900 € 2032 €/m²

prenájom | 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pod Kaštielom | 45 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Dubnici nad Vá

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárske priestory Dubnica nad Váhom, ul. Obrancov mieru

Reality Dubnica nad Váhom

Kancelárie, administratívne priestory | Obrancov mieru | 15 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory pre Vašu firmu či podnikanie, s výbornou dostupnosťo

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Výrobný areál s administratívou – Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Výrobný objekt | - | 3,900 m²

F-one reality ponúka na predaj udržiavaný výrobný areál s kompletným zázemím, situovaný v pr

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Dubnica nad Váhom

2,000,000 € 513 €/m²

Na prenájom 1,5 izbový byt ,46 m2,Dubnica nad Váhom,ul.Hasičská

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Hasičská | 40 m²

Ponúkame na prenájom 1,5-izbový byt v novostavbe na Hasičskej ulici v Dubnici nad Váhom. Byt má

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodný / komerčný priestor, 55 m2 – Dubnica nad Váhom, Pod hájom (Účko)

Reality Dubnica nad Váhom

Obchodné priestory | - | 50 m²

Ponúkame na prenájom komerčný priestor nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite sídliska Pod há

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ 3 izbový byt 68 m² + loggia | Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | - | 68 m²

Rezervované | Priestranný 3-izbový byt s loggiou | Pod hájom – Dubnica nad Váhom. Realitná kan

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

137,999 € 2029 €/m²

Na predaj chata so záhradou , Dubnica nad Váhom ,Horekončie

Reality Dubnica nad Váhom

Chalupa, rekreačný domček | - | 23 m²

NOVUS Reality ponúka na predaj záhradnú chatku s rozmermi 6 × 4 m, ktorá sa nachádza v Dubnici

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dubnica nad Váhom

33,000 € 1435 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt, Dubnica nad Váhom, 47 m2 ul. Moyzesova

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Moyzesova | 47 m²

NOVUS Reality ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 2-izbový byt nac

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom 4 izbový veľkometrážny byt - novostavba 125 m2, 2 balkóny 25 m2, parkovanie. Dubnica nad Váhom - centrum

Reality Dubnica nad Váhom

4 izbový byt | Námestie Matice Slovenskej | 125 m²

Ponúkame na prenájom v novostavbe veľkometrážny byt o celkovej rozlohe 125 m2, dva balkóny 25 m

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

920 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na predaj Priemyselná hala - budova 1.105 m2, pozemok 5.143 m2, Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Prevádzkový areál | Dubnica nad Váhom | 1,050 m²

Ponúkame Vám na predaj priemyselný areál v Dubnici nad Váhom. Plocha: úžitková 1.050 m2, zastav

Publikované: 11.08.2020 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

Na prenájom zrekonštruovaný byt 2kk, 2x balkón, 61 m2, zariadený, Dubnica nad Váhom, Centrum I

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Centrum I. | 61 m²

Ponúkame Vám na prenájom byt 2kk Dubnica nad Váhom, Centrum I. Plocha: úžitková 61 m2. Stav obj

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

680 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom výrobno-skladových priestorov od 1 500 m2 do 10 000 m2 Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Skladový objekt | 3,000 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladovú halu v logistickom parku triedy A v Dubnici nad Váhom. Park j

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT V DUBNICI NAD VÁHOM S VÝMEROU 80 M2.

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 80 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný 3izbový byt s balkónom, o výmere (80m2) nachádzajúci na sídl

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

149,990 € 1875 €/m²

Jednoizbový priestranný byt 1+1KK 40 m2 na prenájom v Dubnica nad Váhom od 15.05.2026

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Obráncov mieru | 40 m²

Ponúkame na prenájom jednoizbový priestranný byt o výmere 40 m2 na prenájom v Dubnica nad Váhom

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

420 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

1 izbový byt na predaj Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | 30 m²

1 izbový byt na predaj Dubnica nad Váhom, bližšie info telefonicky. Cena je konečná, už sa nen

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

člen NARKS

KÚPIM 1 IZBOVÝ BYT V DUBNICI NAD VÁHOM

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám pre konkrétného klienta 1 izbový byt v meste Dubnica nad Váhom po čiastočnej, alebo úpln

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na kúpa Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

Nadštandardný 2 izbový byt, (Orion) zariadený v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Námestie Matice Slovenskej | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny slnečný 2 izbový byt v novostavbe v Dubnici nad Váhom.Byt o ro

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom Obchodné priestory od 172,90 m² do 231,82 m² v projekte DCA obchodný park

Reality Dubnica nad Váhom

Komerčná zóna | Dukelská Štvrť | 2,000 m²

Flowreal realitné centrum ponúka na prenájom obchodné priestory v pripravovanom projekte DCA Ob

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na prenájom Dubnica nad Váhom

14.5 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Na prenájom obchodno–administratívny priestor s možnosťou výroby alebo logistiky – Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Obchodné priestory | Obráncov mieru | 1,021 m²

Ponúkame na prenájom flexibilný priestor v meste Dubnica nad Váhom, priamo pri hlavnom ťahu Ila

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

Info v RK

Na predaj rodinny dom vo výstavbe na ulici Hviezdoslavova v meste Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 108 m²

Na predaj moderné dvojpodlažné rodinné domy na Hviezdoslavovej ulici v meste Dubnica nad Váhom

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

360,000 € 3333 €/m²

Predaný -Na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt v Dubnici nad Váhom.

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Centrum I. | 52 m²

Tento týždeň prichádzame s novinkou v našej ponuke. Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 2 iz

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Reality v Martine (750)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23012)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie