Predám rekreačný stavebný pozemok Dubnica nad Váhom, 470 m2

Reality Dubnica nad Váhom

Záhrada | 470 m²

190241 V obľúbenej chatovej oblasti mesta Dubnica nad Váhom predáme veľmi pekný, slnečný rovina

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

29,900 € 64 €/m²

Prenájom 2 izbového bytu v novostavbe, Dubnica nad Váhom, 66 m2

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | 66 m²

Prenájom 2 izbový byt, novostavba, Dubnica n.Váhom NA PRENÁJOM – PEKNÝ 2i BYT s BALKÓNOM | Dubn

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

590 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Výrobná hala v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Výrobný objekt | 1,105 m²

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu s úžitkovou plochou 1105 m2. Hala stojí na po

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Dubnica nad Váhom

500,000 € 452 €/m²

Prenájom garsónka , Pod Hájom , Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Garsónka | Pod Hájom | 28 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária v zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúka na prenájom exk

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

450 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3 izbový byt Dubnica nad Váhom 61m2 + balkón

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pod hájom | 61 m²

Ponúkame na predaj útulný 3 izbový byt v Dubnici nad Váhom v obľúbenej lokalite Pod hájom. Byt

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

147,900 € 2425 €/m²

2 izbový byt na prenájom Centrum Dubnice nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | 55 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária v zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúka na prenájom 2 iz

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2 izbový luxusný byt v centre (ORION),Dubnica nad Váhom.57 m2

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Námestie Matice slovenskej | 57 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária ponúka na predaj kompletne zariadenú novostavbu 2 izbového b

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

155,000 € 2719 €/m²

Na prenájom 1 izbový byt Dubnica nad Váhom 45 m2

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Centrum | 45 m²

Na sídlisku Centrum 1 ponúkame na prenájom veľmi pekný, jednoizbový byt s úžitkovou plochou 45

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

499 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom apartmány a izby v ubytovni Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Hotel, penzión, ubytovňa | Štúrová1475 | 160 m²

Ponúkame Vám na prenájom nájomné byty/izby v Dubnici nad Váhom, Štúrová1475. Stav objektu: kom

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Dubnica nad Váhom

7 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM / Priestranná garsónka, Pod hájom, Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Garsónka | 32.5 m²

Plocha priestoru: 32,5 m2 Podlažie: 1. poschodie Stav: rekonštrukcia Popis nehnuteľnosti:

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

290 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom, 76 m2, Bratislavská ul., Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Bratislavská | 76 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s celkovou výmerou 76 m2 na Brat

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

158,000 € 2079 €/m²

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom Dubnica nad Váhom, Bottova ul.

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | Bottova | 180 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný dvojgeneračný rodinný dom v Dubnici nad Váhom na ulici Botto

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 26.04.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

268,000 € 1494 €/m²

Útulný 3,5 izbový byt, 80 m2, ul. Centrum II., Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Centrum II. | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 3,5 izbový byt s celkovou výmerou 80,73 m2 v zrekonštruovanom pan

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 17.01.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

175,000 € 2188 €/m²

Skladová výrobná hala Dubnica n/Váhom - ZŤS, 5143 m2

Reality Dubnica nad Váhom

Skladový objekt | Dubnica nad Váhom | 1,100 m²

Ponúkame na predaj alebo na prenájom skladovú výrobnú halu v Dubnici nad Váhom - areál ZŤS.

Publikované: 20.08.2020 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na predaj Dubnica nad Váhom

500,000 € 455 €/m²

Veľká priemyselná hala na prenájom v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Priestor pre výrobu | Centrum I. | 972 m²

Ponúkame Vám na prenájom priemyselnú halu s mostovým žeriavom (8 ton) na výrobné účely, resp. n

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

2i byt, 66m2 – Dubnica, pri Účku: SLNEČNÝ a priestranný, VÝNIMOČNÁ lokalita pod LESOM, novostavba z r.2002

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Nezadaná | 66 m²

2i byt, 66m2 – Dubnica, pri Účku: SLNEČNÝ a priestranný, VÝNIMOČNÁ lokalita pod LESOM, novostav

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

1 € 0 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – priemyselný pozemok 25 281 m² v Dubnici nad Váhom (časť Prejta), okres Ilava

Reality Dubnica nad Váhom

Priestor pre výrobu | 25,281 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – priemyselný pozemok 25 281 m² v Dubnici nad Váhom (časť Prejta), okres

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Dubnica nad Váhom

69 €/m2 1 €/m2

3i byt s atmosférou v centre mesta Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 0 m²

Štýlový 3-izbový byt v centre mesta – stačí sa nasťahovať ✨ Leaders & Partners ponúka na preda

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

138,990 €

Na prenájom | 3-izbový byt | Dubnica nad Váhom | 68m² | Výborná lokalita

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pod Hájom | 68 m²

Ponúkame Vám na prenájom štýlový, slnečný a plne zariadený 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v je

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom zariadený 1 izbový byt v novostavbe, Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Štúrova | 31 m²

DASH reality vám ponúka na prenájom pekný, slnečný 1 izbový byt v novostavbe, v Dubnici nad Váh

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

2-izbový až 61m2 + loggia + pivnica v obľúbenej lokalite Pod Hájom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pod Hájom | 61 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s výmerou 61 m², doplnený o loggiu s výmerou 3 m² a

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

129,990 € 2131 €/m²

Pozemok /4388 m2 / Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Priemyselná zóna | Nádražná | 4,388 m²

Ponúkame Vám na predaj v intraviláne mesta Dubnica nad Váhom o veľkosti 4388 m2. Pozemok je ved

Publikované: 26.04.2024 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

80 €/m2 80 €/m2

--REZERVOVANÉ-- Rodinný dom - Dubnica nad Váhom, Štúrova ulica

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | Štúrova | 150 m²

NOVUS Reality ponúka na predaj tehlový rodinný dom v Dubnici nad Váhom na Štúrovej ulici. Dom

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

PREDANÉ | NEWDAY | priestranný 4-izbový byt s lodžiou | 90 m² | Dubnica nad Váhom – Centrum II.

Reality Dubnica nad Váhom

4 izbový byt | Centrum II. | 90 m²

✨ NEWDAY Reality Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Centrum

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

184,800 € 2053 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23012)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (750)
Upresniť hľadanie