Predaj - 3 izbový byt Bratislava IV.

N105-113-EMJU Hľadáte útulný byt v Bratislave a máte radi prírodu? Ak áno, neprehliadnite tút

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

1 € 0 €/m²

Kúpa - 3 - 4izbový byt - Bratislava - Devínska Nová Ves

N086-EMJU Súrne hľadám pre konkrétneho klienta 3-4 izbový byt v Bratislave v Devínskej Novej V

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Devínska Nová Ves

300,000 €

+++++Garážové státie BORY NOVÝ DVOR++++

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garáž | Michala Bučiča | 15 m²

Predaj garážového státia v rámci podzemného parkovania v Bory Nový Dvor. Garažové státie sa nac

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

24,990 € 1666 €/m²

Investičné pozemky 1041m2 a 2716m2 - Devínska Nová Ves (BA IV.)

Realitná spoločnosť XEMAR ( jozef.vetter@xemar.sk alebo 0905 720 114 ), ponúkame na predaj inve

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

6,500 € 6 €/m²

NA PRENÁJOM,BYTOVÁ JEDNOTKA 30,15 M2 V RODINNOM DOME,3MIN OD ZÁVODU VOLKSWAGEN,DEVÍNSKA NOVÁ VES,BRATISLAVA

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Bystrická | 30.15 m²

Realitná kancelária Brothers Vám ponúka exkluzívne na prenájom bytovú jednotku v rodinnom dome,

Publikované: 01.09.2024 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

846 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Squarebizz Bratislava Bory (showroom, kancelárie, sklad od 400 m2)

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Skladový objekt | Devínska Nová Ves 7465, 841 07 Bratislava | 18,600 m²

Ponúkame na prenájom skladovú halu, ktorá sa nachádza priamo v epicentre rozvojového územia Bra

Publikované: 05.02.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

7.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Prenájom výrobno skladových priestorov od 2 000 m2 do 12 825 m2

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Skladový objekt | 2,000 m²

Ponúkame na prenájom modernú skladovú halu v Bratislave v kvalitnom priemyselnom parku s výborn

Publikované: 28.02.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Neibrs | Exkluzívne na predaj pozemok na stavbu rekreačej chaty, 811m2, asfaltová prístupová cesta, voda, elektrina, Devínske jazero, Bratislava

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rekreačný pozemok | Devínske jazero | 811 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka exkluzívne na predaj rekreačný pozemok s elektrinou, vodou na

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

79,900 € 99 €/m²

Predaj, priestranný 3-izbový byt s loggiou, 79 m2 + 3 m2 loggia, 6./12, KLIMATIZÁCIA, PANORAMATICKÝ VÝHĽAD

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Milana Marečka | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na ulici Milana Marečka priamo v centre

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

245,000 € 3101 €/m²

Predaj, slnečná záhrada v intraviláne obce, 472 m2

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Záhrada | Istrijská | 472 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj záhradu v intraviláne v obľúbenej mestskej časti Bratislava - De

Publikované: 11.02.2024 Aktualizované: 06.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

85,000 € 180 €/m²

Rodinný dom 160m2 v pôvodnom stave. Pozemok 1613m2 šírka 14m

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Istrijská | 160 m²

Rodinný dom v pôvodnom stave 160m2, nutná kompletná rekonštrukcia. Veľký rovinatý pozemok 1612

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

230,000 € 1438 €/m²

Exkluzívna ponuka predaja rozostavaného logisticko‑retailového areálu pri Volkswagen Slovakia — Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Priemyselná zóna | Jána Jonáša | 10,403 m²

Na predaj jedinečný developerský areál v bezprostrednej blízkosti závodu Volkswagen Slovakia, i

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

2,600,750 € 250 €/m²

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Skladový objekt | Jána Jonáša | 3,618 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

Info v RK

PREDAJ stavebný pozemok v Devínskej Novej Vsi, Záveterná ul.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Záveterná | 703 m²

PASS Reality exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v krásnom prostredí Devínskej Novej V

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

376,600 € 536 €/m²

HOUSE & WEBER I ŠAŠTÍN, 4-i rodinný dom, 211 m2, čiastočne rekonštruovaný, garáž, pozemok 682 m2, Škoda Octavia v cene

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Nezadaná | 211 m²

HOUSE & WEBER ponúka exkluzívne rodinný dom v turisticky atraktívnej lokalite Šaštín - Stráže

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

144,900 € 687 €/m²

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Istrijská | 211 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

144,900 € 687 €/m²

Stavebný pozemok 542m2 Bratislava DNV 124.000€

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Eisnerova | 542 m²

Stavebný pozemok na predaj – Devínska Nová Ves, Bratislava Hľadáte stavebný pozemok v Bratisla

Publikované: 19.09.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

124,000 € 229 €/m²

EXKLUZÍVNE - POZEMKY V DEVÍNSKE NOVEJ VSI

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rekreačný pozemok | Devínske jazero | 2,392 m²

Ak premýšľate nad investovaním do pozemkov, ktorých hodnota neustále rastie, ponúkame Vám preda

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

12 €/m2 12 €/m2

člen NARKS

Krásny 1-izbový byt s parkovacím miestom v uzavretom dvore v NOVOSTAVBE, Bystrická ulica

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Bystrická | 40 m²

Predaj slnečného 1-izbového bytu v novostavbe Devínske Lúky, ulica Bystrická, Devínska Nová Ves

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

149,000 € 3725 €/m²

Prenájom novostavby 3 izb. rodinného domu, Bratislava – DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Vukovarská | 52 m²

Ponúkame Vám na prenájom komplet zariadenú novostavbu 3 izb. rodinného domu na ul. Vukovarská

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

1,200 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Prenájom nadštandardne zariadeného pet-friendly 3-izbového bytu s predzáhradkou – novostavba pri OC Bory Mall

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Michala Bučiča | 88 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na prenájom úplne nový, moderne a útulne zaria

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

1,150 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom 1-izbový byt v Devínskej Novej Vsi, Istrijská ulica

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Istrijská | 48.9 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom 1-izbový byt v Devínskej Novej Vsi, Istrijská uli

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Štýlový 2,5-izbový byt s 2 balkónmi – Bratislava, Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Jána Jonáša | 64 m²

Hľadáš bývanie, do ktorého sa môžeš rovno nasťahovať bez starostí? Práve si ho našiel. Ponúkame

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

229,990 € 3594 €/m²

PRÍJEMNÝ 3 IZBOVÝ BYT V BRATISLAVSKEJ DEVÍNSKEJ NOVEJ VSI

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 63 m²

Carla Real Solutions vám ponúka na predaj príjemný 3-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej a pok

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

217,000 € 3444 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23087)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Upresniť hľadanie