Obchodné priestory | Michala Bučiča | 118.47 m²
Priestranný obchodný priestor sa nachádza v dokončenej a plne obývanej etape Bory Nový Dvor. Je
326,997 € 2760 €/m²
Obchodné priestory | Michala Bučiča | 155.96 m²
Priestranný obchodný priestor sa nachádza v dokončenej a plne obývanej etape modernej štvrte Bo
430,450 € 2760 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Vápenka | 198 m²
Pozemok 198 m² v koridore budúcej mestskej komunikácie D25 – Devínska Nová Ves Na predaj ponúk
8,000 € 40 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Eisnerova | 1,364 m²
Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v lokalite Rakyta (Devínska Nová Ves) o výmere 1
350,000 € 257 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rakyta | 1,600 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1 600 m² v novej rozvojovej lokalite v Devínskej N
412,000 € 258 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Devínske jazero | 900 m²
Ponúkame na predaj 3 samostatné pozemky v atraktívnej prírodnej lokalite Devínske jazero (DNV),
99,000 € 110 €/m²
Záhrada | Devínske jazero | 606 m²
Ponúkame na predaj záhradu v lokalite Devínske Jazero. Výmera: celková plocha pozemku jee 585
63,000 € 104 €/m²
1 izbový byt | Bystrická | 33 m²
Ponúkame na prenájom 1-izbový byt, v novostavbe v Bratislave, mestská časť Devínska Nová Ves na
510 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | 400 m²
TUreality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovanú rekreačnú chatu v tichom prostredí pri Dev
124,900 € 312 €/m²
Skladový objekt | 1,100 m²
Ponúkame na prenájom výrobnú halu v Bratislave - Devínskej Novej Vsi. Pri vchode do areálu sa n
Cena dohodou
2 izbový byt | Michala Bučiča | 58.46 m²
REZERVOVANÉ - AMEXA REAL ponúka exkluzívne na predaj kompletne moderne zariadený, 2-izbový byt
235,000 € 4020 €/m²
Orná pôda | 5,748 m²
Ponúkame na predaj pozemok o veľkosti 5748 m2 v DNV v časti Vápenice (v tesnej blízkosti centra
90 €/m2 90 €/m2
Rodinný dom | Záhradná | 218 m²
Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na PREDAJ 3 izbový podpivničený rodinný dom na ulici Záhradná
350,000 € 1606 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Zavadilova | 45 m²
Hľadáte finančne dostupné bývanie v Devínskej Novej Vsi, ktorý Vám ponúkne výbornú polohu neďal
190,000 € 4222 €/m²
Orná pôda | Vápenka | 5,891 m²
Ponúkame na predaj ornú pôdu v Devínskej Novej Vsi v časti Vápenice neďaleko Hornbachu a Penzi
Cena dohodou
1 izbový byt | Bystrická | 35 m²
Predaj: Ponúkame na predaj 1ibyt-garsonku v novostavbe v Devínskej Novej Vsi v uzavretom areál
159,990 € 4571 €/m²
4 izbový byt | Milana Marečka | 78.11 m²
Realitná kancelária Angels Real Vám exkluzívne ponúka 4-izbový byt vo vyhľadávanej časti Devíns
249,000 € 3188 €/m²
Garáž | Michala Bučiča | 0 m²
Realitná kancelária DAPPER Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 garážové státia situované vedľa se
24,990 €
Obchodné priestory | 414 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom posledné obchodno-skladové priestory výmere 450 m2 s ka
7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | 414 m²
7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac
Orná pôda | Devínske jazero | 3,047 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemky - orná pôda Bratislava-Devínska Nová Ves, Devínske jazero. Pl
33,517 € 11 €/m²
Lúka, pasienok | Devínske jazero | 6,240 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemky Bratislava-Devínska Nová Ves, Devínske jazero. Plocha: pozemk
68,640 € 11 €/m²
Garsónka | Nezadaná | 0 m²
Kúpime garsónku Bratislava-Devínska Nová Ves, Dúbravka.Cena do 100 000 €.
100,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Eisnerova | 1,164 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1164 m2,rozmer 33x35 m v lokalite budúcej výsta
239,000 € 205 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.