4 izbový byt | Mateja Encingera | 88 m²
Predstavte si ráno, keď vás zobudí prirodzené svetlo, otvoríte balkón a namiesto ruchu mesta vi
394,000 € 4477 €/m²
Priestor pre výrobu | Devínska Nová Ves 7465 | 1 m²
Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom výrobno-skladový
7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Opletalova | 1 m²
Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom moderné skladové
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Novoveská | 1,340 m²
VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK V BORINKE – VYDANÉ STAVEBNÉ POVOLENIE NA RD ! Veľký stavebný pozemok v
369,990 € 276 €/m²
2 izbový byt | Vukovarská | 52 m²
Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj 2-izbový byt na Vukovarskej ulici v
235,000 € 4519 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na hriadkach | 984 m²
Ponúkame na predaj pozemok v atraktívnej lokalite pod Sandbergom v Devínskej Novej Vsi. Pozemok
145,000 € 147 €/m²
Rodinný dom | Vukovarská | 52 m²
Ponúkame Vám na prenájom komplet zariadenú novostavbu 3 izb. rodinného domu na ul. Vukovarská
1,200 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Pavla Horova | 37 m²
BAKOS REAL ESTATE GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj šikovný 1-izbový byt. Predstav si bývan
165,900 € 4484 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 54.06 m²
Ponúkame Vám na predaj ( postúpenie práv) moderný 2 izbový byt v novostavbe situovanej v poko
199,000 € 3681 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vápenka | 2,676 m²
Ponúkame na predaj pozemok o výmere 2676 m² (1/2 podiel na liste vlastníctva) nachádzajúci sa v
55,000 € 21 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Na hriadkach | 124 m²
Na predaj ponúkame pozemok o výmere 379 m² v katastri Devínska Nová Ves, určený územným plánom
220,000 € 1774 €/m²
Rodinný dom | Jána Smreka | 102 m²
Moderný 3-izbový dom s galériou: Štýlové bývanie aj reprezentatívne sídlo v Devínskej Novej Vsi
560,000 € 5490 €/m²
Rodinný dom | Janšákova | 110 m²
Predstavujeme Vám na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej a kľudnej lokalite Bratislava – Železni
149,999 € 1364 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Devínske jazero | 790 m²
Predstavujeme Vám na predaj pozemok vo vyhľadávanej a kľudnej lokalite Bratislava – Devínske Ja
113,999 € 144 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Devínske jazero | 585 m²
108,225 € 185 €/m²
3 izbový byt | Štefana Králika | 74 m²
BAKOS REAL ESTATE GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a príjemný 3-izbový byt. Predsta
229,000 € 3095 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pod Glavicou | 489 m²
Ponúkame stavebný pozemok o rozlohe 532 m2 pozostávajuci z dvoch parciel o rozmeroch 469m2 a 63
138,320 € 283 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Pod Glavicou | 532 m²
138,320 € 260 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Eisnerova | 800 m²
Ponúkame na predaj 2 stavebné pozemky, každý o výmere 800 m², v novej rozvojovej lokalite v Dev
206,000 € 258 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Záhradná | 1,514 m²
ASSENZIO PROPERTY ponúka na predaj pozemok Devínska Nová Ves Ponúkame na predaj pozemok v rozr
195,000 € 129 €/m²
Komerčná zóna | Istrijská | 3,142 m²
ASSENZIO PROPERTY ponúka na predaj pozemok na ulici Istrijská v lokalite Devínska Nová Ves Po
Cena dohodou
Obchodné priestory | 513.57 m²
Realitná kancelária Assenzio s.r.o. ponúka exkluzívne na prenájom komerčný priestor, o rozlohe
Cena dohodou
2 izbový byt | Bystrická | 42.14 m²
Assenzio Property ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe, v tichej lokalite Devínskej Novej
195,000 € 4627 €/m²
Obchodné priestory | Zdenky Schelingovej | 87.23 m²
Obchodný priestor je situovaný v plne zabývanej a dokončenej etape modernej štvrte Bory – Bory
240,755 € 2760 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.