Predaj: Rodinný dom v pôvodnom stave – širšie centrum mesta Prievidza časť Piesky, ul. Východná na pozemku 1072 m2

Reality Prievidza

Rodinný dom | Východná | 130 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave situovaný v jednej z najvyhľadávanejších lokalí

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Prievidza

190,000 € 1462 €/m²

Top
Top

Centrum mesta Prievidza - Administratívno-technická budova s úžitkovou plochou 930 m² na pozemku 1.126 m2 ul. Šumperská

Reality Prievidza

Kancelárie, administratívne priestory | Šumperská | 930 m²

Administratívno-technickú budovu nachádzajúcu sa vo výbornej lokalite širšieho centra mesta Pri

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na predaj Prievidza

750,000 € 806 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM V BOJNICIACH na pozemku 1.286 m2 – ŠTÝL, PRIESTOR A ATMOSFÉRA, KTORÚ SI MUSÍTE ZAŽIŤ

Reality Bojnice

Rodinný dom | Prievidzská | 400 m²

Predstavujeme vám nehnuteľnosť, ktorá sa na trhu objavuje len výnimočne. Dom, ktorý spája veľko

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bojnice

820,000 € 2050 €/m²

Top
Top

RODINNÝ DOM v centre obce Bystričany na pozemku 1.204 m2 okres Prievidza

Reality Prievidza

Rodinný dom | 135 m²

Dom s príbehom v centre obce – priestor pre nový začiatok V centre obce Bystričany ponúkame na

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Prievidza

120,000 € 889 €/m²

Top
Top

NANDU - predaj 3i zrekonštruovaného bytu pri Draždiaku v Petržalke, Topoľčianska, BA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Topoľčianska | 64 m²

NANDU ponúka na predaj výborne dispozične riešený 3izbový byt (možnosť využívať aj ako 4 izbový

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

280,000 € 4375 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

ELISABETH GARDEN IV – 3 IZB. BÝVANIE SO ZÁHRADOU

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova ulica | 86.68 m²

Po mimoriadne úspešných predchádzajúcich etapách projektu Elisabeth Garden, kde dnes bývajú des

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

229,900 € 2652 €/m²

Top
Top

ELISABETH GARDEN IV – 3 IZB. BYTY SO ZÁHRADOU

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Bottova ulica | 86.68 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Miloslavov

229,900 € 2652 €/m²

Top
Top

Obchodný priestor | Kramáre Living – prémiová príležitosť na podnikanie na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Jaskový rad | 51.34 m²

Ponúkame na predaj obchodné (nebytové) priestory v novom prémiovom projekte Kramáre Living, nac

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

146,260 € 2849 €/m²

Top
Top

2-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jaskový rad | 50.8 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 2-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,900 € 4821 €/m²

Top
Top

Prenájom moderného 1-izbového bytu s balkónom a parkovaním v novostavbe na ulici Soblahovská, Trenčín

Reality Trenčín

1 izbový byt | Soblahovská | 34 m²

Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe Formula na ulici Soblaho

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

520 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

1-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Jaskový rad | 37.2 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 1-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,900 € 5374 €/m²

Top
Top

Zariadený! Nový 4-izbový mezonet so záhradou

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Osiková ulica | 103.7 m²

Exkluzívne ponúkame 4-izbový mezonet v druhej etape projektu MOJE MILKO. P Dom je kompletne za

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

299,900 € 2892 €/m²

Top
Top

Exkluzívny strešný byt s panoramatickou terasou – 227,92 m² | Kramáre Living

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Jaskový rad | 125.55 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový strešný byt v prémiovom projekte Kramáre Living. Tento by

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

799,900 € 6371 €/m²

Top
Top

3-izbový byt na Družicovej ulici po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Družicová | 61 m²

Byt aj bytový dom po kompletnej rekonštrukcii. Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruova

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

285,000 € 4672 €/m²

Top
Top

Dizajnový 2 izbový apartmán s výhľadom na Dunaj v projekte Prístavná 1

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prístavná | 71.17 m²

Realitná kancelária DANUBE LIVING vám exkluzívne ponúka na predaj prémiový 2-izbový apartmán v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,900 € 4495 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Predaj| Štýlový 2i byt s balkónom (výhlad na Kamzík) a privátnym parkovaním + vlak na pešo - Alžbetin Dvor-Miloslavov| Gofar |Exkluzívne

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Agátová | 41.73 m²

Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj štýlový a veľmi príjemný 2-izbový byt s balkóno

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

164,900 € 3952 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Downtown I Metropolis I 3izb I Bez nábytku I Pet-friendly

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 80 m²

Moderné bývanie v projekte Metropolis v novom centre mesta. • 3-izbový I 80 m² I 9 NP • Adresa

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,299 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

SLNEČNICE MESTO I 3izb I Klimatizácia I Kvalitné zariadenie I Výhľad do parku I Zviera možné

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 83 m²

SLNEČNICE MESTO | VOĽNÝ IHNEĎ Nový, kvalitne a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Sln

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,199 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ: 3 izbový byt, 82 m2 + lodžia, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Rezedová | 82 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s lodžiou, pivnicou a garážou na Rezedovej ulici

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,900 € 3901 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

BABONY TRE I Prenájom 3-izb bytu – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Andrsovova | 71 m²

Prenájom priestranného 3-izbového bytu – Andrusovova 1, Petržalka Ponúkame na prenájom svetlý,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

BABONY TRE Na prenájom 2-izbový byt (50 m²) – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 50 m²

Na prenájom priestranný 2-izbový byt (50 m²) – Nové Mesto, lokalita Nová Doba. Byt sa nachádz

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

635 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

NA PREDAJ | Moderný 4-izbový „Smart bungalov" | Liptovský Michal

Reality Bešeňová

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Ponúkame na predaj exkluzívnu novostavbu priestranného 4-izbového bungalovu, ktorý v sebe spája

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Bešeňová

385,000 € 3500 €/m²

Top
Top

Babony TRE I Predaj Pozemok s projektom a základmi – 3 jednotky

Reality Plavecký Štvrtok

Pozemok pre rodinné domy | Dolný koniec | 1,800 m²

Pozemky na výstavbu o celkovej výmere 1800 m2, lokalita Plavecký Štvrtok – s projektom a základ

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Plavecký Štvrtok

Cena dohodou

Top
Top

NA PREDAJ | polyfunkčná budova | Dolný Kubín - centrum

Reality Dolný Kubín

Polyfunkčný objekt | Staničná | 735 m²

Hľadáte miesto, kde váš biznis nikto neprehliadne? Ponúkame na predaj komerčnú budovu v najrušn

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Objekty na predaj Dolný Kubín

369,000 € 502 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8536)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Rodinné domy na predaj (23073)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie