PREDAJ: 3 izbový byt, 82 m2 + lodžia, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Rezedová | 82 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s lodžiou, pivnicou a garážou na Rezedovej ulici

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,900 € 3901 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

BABONY TRE I Prenájom 3-izb bytu – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Andrsovova | 71 m²

Prenájom priestranného 3-izbového bytu – Andrusovova 1, Petržalka Ponúkame na prenájom svetlý,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

BABONY TRE Na prenájom 2-izbový byt (50 m²) – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 50 m²

Na prenájom priestranný 2-izbový byt (50 m²) – Nové Mesto, lokalita Nová Doba. Byt sa nachádz

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

635 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

NA PREDAJ | Moderný 4-izbový „Smart bungalov" | Liptovský Michal

Reality Bešeňová

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Ponúkame na predaj exkluzívnu novostavbu priestranného 4-izbového bungalovu, ktorý v sebe spája

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Bešeňová

385,000 € 3500 €/m²

Top
Top

Babony TRE I Predaj Pozemok s projektom a základmi – 3 jednotky

Reality Plavecký Štvrtok

Pozemok pre rodinné domy | Dolný koniec | 1,800 m²

Pozemky na výstavbu o celkovej výmere 1800 m2, lokalita Plavecký Štvrtok – s projektom a základ

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Plavecký Štvrtok

Cena dohodou

Top
Top

NA PREDAJ | polyfunkčná budova | Dolný Kubín - centrum

Reality Dolný Kubín

Polyfunkčný objekt | Staničná | 735 m²

Hľadáte miesto, kde váš biznis nikto neprehliadne? Ponúkame na predaj komerčnú budovu v najrušn

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Objekty na predaj Dolný Kubín

369,000 € 502 €/m²

Top
Top

Babony TRE I Predaj Moderný 4-izbový dom s veľkým pozemkom - Malý raj

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Dlhá | 96 m²

Babony TRE I Predaj Moderný 4-izbový dom s veľkým pozemkom a súkromím – Malý raj, 10 min od Bra

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NA PREDAJ | výrobno - skladová hala s kanceláriami | Martin

Reality Martin

Polyfunkčný objekt | Stavbárska | 406 m²

Ponúkame na predaj flexibilnú výrobnú/skladovú halu s kompletným zázemím pre rozvoj vášho podni

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na predaj Martin

373,500 € 920 €/m²

Top
Top

Predaj 4-izbového bytu, Vyšehradská, Vyšehradská, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Vyšehradská | 83.7 m²

BABONY TRE ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt v pokojnej, vyhľa

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

294,000 € 3513 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NA PREDAJ | Inteligentný 4-izbový bungalov so suterénom | Liptovský Michal

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Zarevúca | 190.5 m²

Ponúkame na predaj technologicky vyspelú novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Liptovský

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Ružomberok

380,000 € 1995 €/m²

Top
Top

BabonyTRE I Na predaj dvojposchodový 5i rodinný dom pri Žiline

Reality Lietavská Lúčka

Rodinný dom | M.Chmeliara | 180 m²

Spoločnosť Babony TRE ponúka jedinečnú príležitosť získať priestranný dvojposchodový dom v obci

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lietavská Lúčka

259,000 € 1439 €/m²

Top
Top

BABONY TRE I Na predaj 2-i byt s terasou v Auersthal (Rakúsko)

Reality Auersthal

2 izbový byt | Rakúsko | Auersthal | Kirchssen

V tichej obytnéj oblasti Auersthal je na predaj komfortný a udržiavaný byt. Rozumné dispozíci

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Auersthal

125,000 € 2404 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVÁ CENA | Stavebný pozemok 708 m² + Stavebné povolenie v cene | Párnica

Reality Párnica

Pozemok pre rodinné domy | 708 m²

Predstavte si, že namiesto mesiacov strávených na stavebnom úrade už o pár týždňov kopete zákla

Publikované: 16.01.2023 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Párnica

Cena dohodou

Top
Top

NA PREDAJ | stavebný pozemok 750 m² | Bobrov

Reality Bobrov

Pozemok pre rodinné domy | 750 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v malebnej obci Bobrov, situovaný v novej, tiche

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bobrov

81,000 € 108 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ I 3-izbový byt 66,5 m² I Športovcov Bysterec

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Športovcov | 66.5 m²

Ponúkame na predaj kompletne vyprataný a ihneď voľný 3-izbový byt na ulici Športovcov (sídlisko

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

141,000 € 2120 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

NA PREDAJ | moderná novostavba 2 izbový byt | Zubrohlava

Reality Zubrohlava

2 izbový byt | Hlavná | 109 m²

V Zubrohlave vyrástol projekt šiestich bytov (2 - 3 izbových), ktoré kombinujú poctivú konštruk

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zubrohlava

216,500 € 1986 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

4 izbový rodinný dom Most pri Bratislave na predaj

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Tichá | 119 m²

Realitná kancelária Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v obc

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

399,000 € 3353 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NA PREDAJ! 8 izbový dvojgeneračný poschodový rodinný dom v Tomášove

Reality Senec

Rodinný dom | Robotnícka | 280 m²

Realitná kancelária Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj výnimočný, moderný 8 izbový rodinn

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Senec

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

>>>>4-izbový byt - TEHLA - Ovručská - pri Račianskom mýte - KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ - širšie centrum

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Ovručská | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný a tehlový 4-izbový byt 78 m2 na Ovručskej ul.

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

337,211 € 4323 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Na predaj 4-izbová novostavba s tepelným čerpadlom v obci Kráľová pri Senci

Reality Senec

Rodinný dom | 116 m²

Wealth group ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový rodinný dom (časť dvojdomu) v obľúbenej loka

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Senec

247,900 € 2137 €/m²

Top
Top

HRUBÁ BORŠA, OKR. SENEC - NA PREDAJ 4 izbový byt s vlastným kúrením a garážou.

Reality Hrubá Borša

4 izbový byt | Školská | 83 m²

WEALTH GROUP ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obci Hrubá Borša, na ul. Školská. Situ

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Hrubá Borša

199,500 € 2404 €/m²

Top
Top

ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

BAI - Wilsonova - 2i, úžasná lokalita, balkón, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,990 € 4138 €/m²

Top
Top

BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Rodinné domy na predaj (23063)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie