3 izbový byt | Ružový Háj | 64 m²
Ponúkame na predaj TEHLOVÝ 3 izbový byt v blízkosti centra mesta Dunajská Streda, Ružový háj (
145,000 € 2266 €/m²
3 izbový byt | Saratovská | 61.73 m²
* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo
212,974.33 € 3450 €/m²
2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²
160,501 € 3831 €/m²
4 izbový byt | Žilinská | 180 m²
Hľadáte bývanie, ktoré definuje úspech a ponúka maximálny komfort? Ponúkame na prenájom výnimoč
2,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Padlých hrdinov | 2,219 m²
DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m² Realitná kancelária
758,000 € 342 €/m²
4 izbový byt | 101 m²
B10 Vám ponúka na predaj 4 izbové byty v projekte Viladomy Budatín, ktorý vzniká v perfektnej l
329,990 € 3267 €/m²
3 izbový byt | Dolná | 125 m²
B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s úžitkovou plochou 124,71m2, z toho 89,72m2 interiér a 3
319,990 € 2560 €/m²
3 izbový byt | Hurbanova | 95 m²
(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Ponúkam na prenájom nadštandardný byt v centre mesta na Hurbano
950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Dolná | 77 m²
(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 3 izbový byt v úplnom centre Banskej By
313,200 € 4068 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 65 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 2-izbový apartmán situovaný
299,999 € 4615 €/m²
2 izbový byt | K Železnej studienke | 123 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt situovaný v komornom proj
479,000 € 3894 €/m²
3 izbový byt | Zámocká | 142.65 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny, prémiovo zariadený 3-izbový byt s t
939,000 € 6583 €/m²
3 izbový byt | Bottova | 68.63 m²
Ponúkame Vám na predaj prémiový 3-izbový byt v ikonickom rezidenčnom projekte Metropolis, situo
529,900 € 7721 €/m²
2 izbový byt | Svätovavrinecká | 61.64 m²
FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk
299,000 € 4851 €/m²
2 izbový byt | Mýtna | 61.52 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový apartmán s parkovaním na Račianskom Mýte
349,000 € 5673 €/m²
3 izbový byt | Podunajská | 65 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj reprezentatívny 3-izbový byt s balkónmi v exkluzívnom projekt
299,000 € 4600 €/m²
4 izbový byt | Pribinova | 177.18 m²
FEDORS Group Vám ponúka exkluzívne na predaj exkluzívny 4-izbový byt na 40. poschodí Eurovea To
Info v RK
4 izbový byt | Mateja Encingera | 166.56 m²
Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka moderný, dizajnový a priestranný 4-izbový byt
579,000 € 3476 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 111 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj modernú novostavbu veľkometrážneho (131m2
299,900 € 2702 €/m²
1 izbový byt | Trieda Hradca Králové | 40 m²
NEWCASTLE | Hľadáme zodpovedného a spoľahlivého nájomníka pre tento pekný a dobre udržiavaný by
500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr
319,000 € 3667 €/m²
Garsónka | Trieda Andreja Hlinku | 24 m²
Ponúkame na predaj zrekonštruovanú garsónku na najvyššom – 13. poschodí bytového domu na Triede
124,000 € 5167 €/m²
4 izbový byt | Boženy Němcovej | 190.03 m²
Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj reprezentatívny, presvetlený štvorizbov
1,030,000 € 5420 €/m²
2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 40 m²
HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt v projekte Slnečnice. Byt je kompl
228,000 € 5700 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.