Vinohrad vo Svätom Jure na predaj

Reality Svätý Jur

Vinica, chmelnica | Prostredná | 1,470 m²

Ponúkame na predaj registrovaný obrábaný vinohrad. ​Lokalita: Svätý Jur, časť Nová Hora.​Výme

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Pozemky na predaj Svätý Jur

22,000 € 15 €/m²

Oplotený pozemok pod lesom vo Svätom Jure

Reality Svätý Jur

Vinica, chmelnica | Pri Kaplnke | 2,909 m²

Hľadáte pozemok na trávenie voľných chvíľ a zároveň potrebujete aby nebol ďaleko od Bratislavy?

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Pozemky na predaj Svätý Jur

85,000 € 29 €/m²

Predaj LESNÝ POZEMOK - Sv. JUR (N132-14-OTKA)

Reality Svätý Jur

Orná pôda | 5,428 m²

Ponúkam Vám na predaj pozemky - lesné pozemky Svätý Jur. Plocha pozemku: 5428 m2 Cena: 61.4

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

61,499 € 11 €/m²

EXKLUZÍVNE: Polyfunkčný objekt s investičným potenciálom na bytový dom

Reality Svätý Jur

Polyfunkčný objekt | Krajinská cesta | 700 m²

Realitná kancelária Bellasity Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný, 4-podlažný polyfun

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

Info v RK

HALO reality - Predaj, pozemok 6867 m2 Svätý Jur - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Svätý Jur

Rekreačný pozemok | 6,867 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Pribičko, kontakt: 0948 402 243, nehnuteľnosť s

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

1,681,042 € 245 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, pozemok 3801 m2 Svätý Jur - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Svätý Jur

Rekreačný pozemok | 3,801 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Michal Rašner, kontakt: 0918 557 118, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

21 €/m2 21 €/m2

Predaj pozemku určeny na vystavbu rodinnych domov Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | 8,343 m²

Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok v atraktívnej lokalite Svätý Jur s celkovou výmer

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

1,855,900 € 222 €/m²

Jedinečný pozemok s domom pod lesom vo Svätom Jure – Neštich

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Mariánska cesta | 94 m²

Exkluzívne na predaj ponúkame jedinečný pozemok s pôvodným rodinným domom vo vyhľadávanej vinoh

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

499,900 € 5318 €/m²

DOM - REALÍT,- ponúka na predaj Meštiansky dom priamo v centre Sv. Jura

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Prostredná | 100 m²

Svätý Jur, ktorý získal štatút slobodného kráľovského mesta už v roku 1647, bol dôležitým obcho

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

182,900 € 1829 €/m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok o rozlohe 2461m2 v obci Svätý Jur.

Reality Svätý Jur

Orná pôda | 2,461 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok, ornú pôdu, o rozlohe 2461m2 v obci Svätý Jur.

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 30.04.2025
Pozemky na predaj Svätý Jur

22 €/m2 22 €/m2

člen NARKS

3 podlažný dom 95 m2 - pozemok 2884 m2 Svätý Jur *** SÚPISNÉ ČÍSLO - TRVALÉ BÝVANIE ***

Reality Svätý Jur

Chalupa, rekreačný domček | . | 95 m²

Pozrite si videoobhliadku: https://youtu.be/dCdohnKZSvs Predstavte si rannú kávu na terase s v

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Svätý Jur

259,900 € 2736 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výnimočný pozemok s RD a nádherným výhľadom na Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Pitvory | 80 m²

Máte víziu svojho vysnívaného domova alebo hľadáte ideálnu investičnú príležitosť? Exkluzívne V

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

429,000 € 5363 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZIVNA ponuka atraktívneho pozemku s rozlohou 579 m2, Svätý Jur *** CHATA SO SÚPISNÝM ČÍSLOM, VÝBORNÁ PONUKA ***

Reality Svätý Jur

Záhradná chatka | . | 22 m²

Ponúkame vám na predaj atraktívny pozemok v osobnom vlastníctve s rozlohou 579 m2 vo vyhľadávan

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Svätý Jur

79,900 € 3632 €/m²

Exkluzívna mestská vila s bazénom a vlastnou kinosálou.

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Družstevná | 1,000 m²

VIDEO: https://youtube.com/shorts/-pp1olpholM?feature=share 3D prehliadka: https://my.matterpo

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

2,200,000 € 2200 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Výnimočný pozemok s RD a nádherným výhľadom na Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Pitvory | 1,842 m²

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

429,000 € 233 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj krásny slnečný pozemok, 4163m2, Svätý Jur - časť Prostredné, s možnosťou výstavby

Reality Svätý Jur

Rekreačný pozemok | 4,163 m²

Na predaj pekný slnečný pozemok v bezprostrednej blízskosti Svätého Jura - lokalita Prostredné

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

249,780 € 60 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Atraktívny 4-izbový rodinný dom – komfort, štýl a nadčasovosť pre vašu rodinu *** PARKOVANIE PRIAMO NA POZEMKU ***

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Vinohradnícka | 150 m²

3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=BEVfMZX73hS VIDEO: https://yout

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

474,900 € 3166 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA 1 izbový byt 24 m2 – Prostredná ul. 15 / Svätý Jur *** VÝBORNÁ PONUKA ***

Reality Svätý Jur

1 izbový byt | Prostredná | 24 m²

Ponúkame vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný 1izbový byt s celkovou rozlohou 24m2. Genius

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Svätý Jur

430 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Predaj pozemku vo Svätom Jure

Reality Svätý Jur

Iný poľnohosp. pozemok | / | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok / ornú pôdu ktorú je možné využiť pre rastlinnú výrobu, na ktore

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

179,130 €

Na predaj záhrada s predbežným schválením k výstavbe v lokalite Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Záhrada | - | 513 m²

Beplan reality ponúka na predaj záhradu s podieľom na prístupvých cestách v lokalite Svätý Jur.

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

60,000 € 117 €/m²

Zaujímavý 2i byt s rozlohou až 59 m2 - ul. Kozmonautov / Svätý Jur *** BYT JE LEN 16min CESTY OD CENTRA BRATISLAVY ***

Reality Svätý Jur

2 izbový byt | Kozmonautov | 59 m²

Ponúkame Vám na prenájom útulný 2i byt s rozlohou 59m2. Tento byt sa nachádza na 3/3 poschodí b

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Svätý Jur

540 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Vinohrad s výbornou polohou - lokalita Hrnčiare - Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Vinica, chmelnica | Družstevná | 622 m²

Pozemok sa nachádza na južnom svahu vo Svätom Jure v lokalite Hrnčiare a je dostupný autom po v

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

7,800 € 13 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v úplnom súkromí s veľkým potenciálom na rekreáciu.

Reality Svätý Jur

Vinica, chmelnica | Bratislavské Záhumenice | 1,322 m²

Pozemok sa nachádza vo vinohradníckom chotári Svätého Jura v blízkosti Svätojurského vinohradní

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

17,500 € 13 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Váš kúsok vinohradníckeho raja – exkluzívne vinice vo Svätom Jure 1465m2 plus pozemok 885m2 ktomu ako bonus

Reality Svätý Jur

Vinica, chmelnica | Svätojánska | 2,350 m²

Tento exkluzívny balík viníc je pripravený pre vaše vinohradnícke sny, investíciu alebo hobby v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

25,000 € 11 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)