Rodinný dom | Ulica Sauberg | 273 m²
LUNA REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu 5-izbového rodinného domu s panoramatickým výhľado
790,000 € 2894 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mariánska cesta | 1,952 m²
Ponúkame na predaj výnimočné stavebné pozemky v pokojnej časti Svätého Jura, jednej z najvyhľad
350 €/m2 350 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
Pre našich serióznych klientov hľadáme ideálne miesto, kde si budú môcť vybudovať nový domov. I
400,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Mariánska cesta | 2,181 m²
Exkluzívne na predaj ponúkame jedinečný pozemok s pôvodným rodinným domom vo vyhľadávanej vinoh
499,900 € 229 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mariánska cesta | 1,025 m²
Máme na predaj pekný stavebný pozemok so starým 2 izb. RD v peknej časti Jura pod lesom. RD je
Cena dohodou
Vinica, chmelnica | Pod Vinicami | 940 m²
Ponúkame na predaj rovinatý pozemok v Svätom Jure v osobnom vlastníctve. Prístupová cesta k poz
29,900 € 32 €/m²
Iný poľnohosp. pozemok | Pod Vnicami | 1,580 m²
Ponúkame na predaj pozemok vo Svätom Jure, o výmere 1580 m2. Pozemok sa skladá z 3 parciel - dr
35,000 € 22 €/m²
Rekreačný pozemok | Prostredné | 2,191 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj pozemok na svahoch v severnej časti m
70,000 € 32 €/m²
Administratívny objekt | Na Pažiti | 2,400 m²
HERRYS - Na predaj priemyselná hala s kanceláriami a skladovými priestormi pri obchvate - Svätý
Cena dohodou
Reštaurácia | Podhradie | 300 m²
Hľadáte príležitosť oživiť zabehnutý priestor s bohatou históriou? Ponúkame na predaj budovu s
305,000 € 1017 €/m²
Orná pôda | Neuvedená | 2,708 m²
Directreal Office - Predaj pozemku vo Svätom Jure - lokalite Kúpeľné o výmere 2 708m2. V blí
18 €/m2 18 €/m2
1 izbový byt | Krajinská cesta | 40.71 m²
NA PREDAJ: Rezidencia Krajinská – Svätý Jur - www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz len rezervač
170,490 € 4188 €/m²
3 izbový byt | Krajinská cesta | 113.51 m²
Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz len rezervačný poplatok,
429,900 € 3787 €/m²
Objekt pre obchod | Krajinská cesta | 48.03 m²
NA PREDAJ NOVÝ PROJEKT: Rezidencia Krajinská – Svätý Jur www.krajinska.sk !!! Zaplaťte teraz l
208,900 € 4349 €/m²
2 izbový byt | Krajinská cesta | 48.3 m²
199,900 € 4139 €/m²
Rodinný dom | Hradištná | 519 m²
Hľadáte bývanie priamo pri lese ale stále v blízkej dostupnosti do Bratislavy? Želáte si ráno
495,000 € 954 €/m²
Rodinný dom | Panciere | 581 m²
Realitná kancelária DAHLIA REALITY Vám ponúka na predaj výnimočnú vilu v malokarpatských vinohr
1,590,000 € 2737 €/m²
Rodinný dom | Pezinské záhumenice | 350 m²
PLATINUM REAL vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom v exkluzívnej a dobr
749,000 € 2140 €/m²
Záhrada | Hájniky | 500 m²
Predaj pozemku v extraviláne Svätého Jura o rozlohe 500 m2. Pozemok sa nachádza v časti Stol
28,000 € 56 €/m²
Rodinný dom | Sasinkova | 54 m²
Predáme starý rodinný dom neďaleko centra obce Svätý Jur, v štádiu prípravy na kompletnú rekon
79,990 € 1481 €/m²
Rodinný dom | Bratislavská | 194 m²
RadoReality Vám ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom vo Svätom Jure s úžitkovou pl
279,900 € 1443 €/m²
Skladový objekt | 953 m²
Na predaj nadštandardne zariadený výrobno – skladový areál pozostávajúci z administratívnej čas
Cena dohodou
Rodinný dom | Felcánova | 65 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v srdci mesta Svätý Jur. Je v pôvodnom stave, s garážou a podie
97,700 € 1503 €/m²
Výrobný objekt | Na Pažiti | 1,081 m²
ZENITH LUXURY REAL ESTATE Vám predstavuje jedinečnú investičnú príležitosť v oblasti priemyseln
764,454 € 707 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.