IBA U NÁS! Na predaj rodinný dom Svätý Jur – záhrada, garáž, pivnica

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Prostredná | 114 m²

Hľadáte dom na bývanie alebo víkendový dom pri Bratislave s historickou atmosférou a záhradou?

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

209,900 € 1841 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadáme pre klienta pozemok vo Svätom Jure

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok vo Svätom Jure, prípadne v jeho blízkom okolí.

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na kúpa Svätý Jur

190,000 € 271 €/m²

Veľkorysý 5 izbový, tehlový RD s garážou, možnosť dvojgeneračného bývania, len 7 Km od Bratislavy.

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Nová Pezinská | 210 m²

Predáme samostatne stojaci 5izb. RD. trojpodlažný, kompletne podpivničený v pôvodnom stave, (k

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Svätý Jur

399,000 € 1900 €/m²

Prenájom polyfunkčného priestoru pri hlavnej ceste s parkovaním a reklamnou plochou

Reality Svätý Jur

Objekt pre obchod | Krajinská cesta | 160 m²

Ponúkame na prenájom priestory suterénu v rodinnom dome s celkovou rozlohou 160 m². Priestor je

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Objekty na prenájom Svätý Jur

800 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

4REAL.SK S.R.O. - PREDAJ POZEMKOV - ORNÁ PÔDA - SVÄTÝ JUR

Reality Svätý Jur

Orná pôda | 4,214 m²

4REAL.SK S.R.O. - PREDAJ POZEMKOV - ORNÁ PÔDA - SVÄTÝ JUR 4real.sk s.r.o. člen NARKS (Národnej

Publikované: 29.01.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

4 €/m2 4 €/m2

člen NARKS

Súkromný kus prírody pod Malými Karpatmi – 2 821 m², Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Záhrada | Mariánska cesta | 2,821 m²

Predstavte si miesto, kde počujete len vietor v stromoch a spev vtákov. Miesto, kam prídete po

Publikované: 18.07.2024 Aktualizované: 16.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

79,900 € 28 €/m²

ATRAKTÍVNÝ SP VO SVATOM JURE 1088 m2

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Zuby | 1,088 m²

LICENCOVANÁ realitná kancelária ORIN REAL ponúka na predaj stavebný pozemok v atraktívnej lokal

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

Info v RK

2 - IZB. RODINNÝ DOM | VEĽKÝ POZEMOK | SVÄTÝ JUR

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Bratislavská | 110 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj dvojizbový rodinný dom nachádzajúci sa v tic

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 08.02.2026
Domy na predaj Svätý Jur

350,000 € 3182 €/m²

3-IZB.RD, PÔVODNÝ STAV, ZÁHRADA, PIVNICA, SVÄTÝ JUR, BRATISLAVSKÁ

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Bratislavská | 155 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 3 - izbový rodinný dom v pôvodnom stave,

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Svätý Jur

259,000 € 1671 €/m²

1.BCR | 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM A STAVEBNÝ POZEMOK 939 m², NEŠTICH,TOP LOKALITA!

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Podhradie | 147 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj 5-izb rodinný dom v pôvodnom stave, ktor

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

459,000 € 3122 €/m²

Na predaj nadštandardné administratívno-skladové priestory vo Svätom Jure vrátane pozemku 2086 m2

Reality Svätý Jur

Skladový objekt | Krajinská cesta | 750 m²

Stav: Novostavba v top stave Plocha: 750 m2 Sklad: 500 m2 (strop 5,5 m) Kancelária: Áno – 2NP,

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

1,500,000 € 2000 €/m²

Moderný SKLAD/ Hala 3.300m2 na prenájom, s možnosťou kancelárií 680m2

Reality Svätý Jur

Priestor pre sklad | Ulica Priemyselná | 3,300 m²

Ponúkame na prenájom rozsiahle skladové priestory v logisticko-priemyselnej zóne, Priemyselná -

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Priestory na prenájom Svätý Jur

5.2 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

3i rodinný dom, 85m2 – Svätý Jur, pozemok 709 m2, krásna záhrada a LESY v blízkosti, TICHÁ lokalita.

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Kollárova | 709 m²

3i rodinný dom, 85m2 – Svätý Jur, pozemok 709 m2, krásna záhrada a LESY v blízkosti, TICHÁ loka

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

349,990 € 494 €/m²

Polyfunkčný objekt, 500 m2 – Svätý Jur, MOŽNOSŤ BÝVANIA A PODNIKANIA V JEDNOM

Reality Svätý Jur

Polyfunkčný objekt | Na Pažiti | 500 m²

Polyfunkčný objekt, 500 m2 – Svätý Jur, MOŽNOSŤ BÝVANIA A PODNIKANIA V JEDNOM EXKLUZÍVNE ponúk

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

579,990 € 1160 €/m²

3i rodinný dom, 85m2 – Svätý Jur, pozemok 709 m2, s PROJEKTOM, krásna záhrada a LESY v blízkosti, TICHÁ lokalita.

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Kollárova | 85 m²

3i rodinný dom, 85m2 – Svätý Jur, pozemok 709 m2, s PROJEKTOM, krásna záhrada a LESY v blízkos

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Svätý Jur

349,990 € 4118 €/m²

Vykurovaná skladovacia hala so zázemím na prenájom - 3.342 m2, Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Priestor pre sklad | Priemyselná | 3,342 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 3.342 m2 plus administratívno-sociálne

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Svätý Jur

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj krásneho pozemku s rodinným domom Svätý Jur - Neštich

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | 60 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom, udržiavanom stave v historickej časti mesta Svätý Ju

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

399,900 € 6665 €/m²

Lesný pozemok vo vinohradoch Svätý Jur, smerom na Bratislavu, lokalita Žebráky - 7 árov

Reality Svätý Jur

Lesná pôda | Žebráky | 692 m²

Ponúkame na predaj lesný pozemoček medzi vinohradmi vo Svätom Jure v lokalite Motyčky/Žebráky.

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Pozemky na predaj Svätý Jur

10,000 € 14 €/m²

Obrábaný vinohrad Svätý Jur, smerom na Bratislavu, lokalita Jelenie - 18,6 árov, oplotené proti zveri

Reality Svätý Jur

Vinica, chmelnica | Jelenie | 1,868 m²

Ponúkame na predaj vinohrad vo Svätom Jure v lokalite Jelenie. Nachádza sa medzi Svätým Jurom a

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Svätý Jur

13,200 € 7 €/m²

Vinohrad 15,5 ára lokalita Zuby, Svätý jur, šírka 17 m

Reality Svätý Jur

Vinica, chmelnica | Zuby | 1,557 m²

Ponúkame na predaj vinohrad vo Svätom Jure, lokalita Zuby pri zástavbe rodinných domov tesne na

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

42,500 € 27 €/m²

Vinohrad Svätý Jur, smerom na Bratislavu, lokalita Motyčky/Žebráky - 18 árov

Reality Svätý Jur

Vinica, chmelnica | Družstevná | 1,807 m²

Ponúkame na predaj vinohrad vo Svätom Jure v lokalite Motyčky/Žebráky. Nachádza sa medzi Svätým

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

24,400 € 14 €/m²

Vinohrad Svätý Jur, smerom na Pezinok, lokalita Nové Hory - 8,8 árov

Reality Svätý Jur

Vinica, chmelnica | Nové Hory | 883 m²

Ponúkame na predaj vinohrad vo Svätom Jure v lokalite Nové Hory. Nachádza sa medzi Svätým Jurom