Obchodný priestor v centre mesta 56 m²

Reality Senica

Komerčná zóna | 0 m²

Ponúkame na prenájom komerčný priestor o výmere 56 m², ktorý sa nachádza na prízemí, v centre m

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na prenájom Senica

450 €/mesiac

Obchodný priestor na prenájom priamo v centre mesta

Reality Senica

Obchodné priestory | 65 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor o výmere 65 m2 , ktorý sa nachádza priamo v centre mesta

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Senica

450 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Veľký komerčný priestor 292 m2 priamo v centre mesta

Reality Senica

Obchodné priestory | 292 m²

Ponúkame na prenájom veľký obchodný priestor o veľkorysej výmere 292 m2, ktorý sa nachádza pria

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Senica

1,300 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Prenájom komerčného priestoru 1 045 m² – Retail Park Aura, Senica

Reality Senica

Obchodné priestory | Čáčovská cesta | 1,045 m²

Ponúkame na prenájom moderný komerčný priestor o celkovej výmere 1 045 m², situovaný v zavedeno

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Senica

Cena dohodou

NA PRENÁJOM šikovný 2-IZB.BYT, Kalinčiakova ul., Senica

Reality Senica

2 izbový byt | 48 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom na Kalinčiakovej ul

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Senica

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Obchodný / komerčný priestor 259 m² – Retail Park Aura Senica, Čáčovská cesta, Senica

Reality Senica

Obchodné priestory | Čáčovská cesta | 259 m²

Na prenájom ponúkame atraktívny komerčný priestor o výmere 259 m² v nákupnom centre Aura Senica

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Senica

Cena dohodou

Útulná záhradná chatka na Záhorí

Reality Senica

Záhradná chatka | 29.85 m²

Hľadáte miesto, kde si cez víkendy oddýchnete od mesta, vypnete hlavu a budete mať prírodu dosl

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Senica

57,800 € 1936 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SENICA: NA PRENÁJOM EXKLUZÍVNY ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT V CENTRE PRI PARKU S PARKOVANÍM

Reality Senica

2 izbový byt | 55.78 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom novozariadený 2-izbový byt pre seriózneho a spoľahlivého nájomcu.

Publikované: 23.06.2023 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Senica

640 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom s možnosťou 2. samostatných bytov alebo viacgeneračného bývania!

Reality Senica

Rodinný dom | 240 m²

🏡 Ponúkame na predaj prízemný, úplne podpivničený murovaný rodinný dom v zástavbe rodinných dom

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

279,000 € 1163 €/m²

Výrobný areál v priemyselnej časti mesta Senica

Reality Senica

Výrobný objekt | Nezadaná | 0 m²

Spoločnosť U9, a.s. ponúka na predaj výrobný a skladový areál nachádzajúci sa v priemyselnej ča

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Senica

Cena dohodou

Pozemky na okraji mesta Senica

Reality Senica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 48,000 m²

Spoločnosť U9, a.s. ponúka na predaj rozsiahly súbor stavebných pozemkov s celkovou výmerou tak

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Senica

Cena dohodou

Moderné kancelárske priestory 222 m2, aké v Senici nenájdete

Reality Senica

2 izbový byt | 222 m²

Ponúkame na postúpenie moderné kancelárske priestory s industriálnym charakterom a výborným dis

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Senica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ 4-izb.rodinný dom, lukratívna lokalita, Senica

Reality Senica

Rodinný dom | 110 m²

Hľadáte nehnuteľnosť v tichej časti mesta? Vaše očakávania o pokojnom bývaní určite naplní tent

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

TOP INVESTÍCIA Kompletne prerobený slnečný byt v centre Senice

Reality Senica

1 izbový byt | 39 m²

TU reality ponúka na predaj priestranný, južne orientovaný 1-izbový byt o výmere 39m2 v centre

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

85,000 € 2179 €/m²

Hrubá stavba dvojpodlažného domu v Senici - IBV Vinohrady.

Reality Senica

Rodinný dom | Sotinská | 129.58 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája moderný štýl, pokoj prírody a výbornú dostupnosť do mesta? Máme pr

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Senica

179,990 € 1389 €/m²

Na prenájom 3-izb.byt, ul. L. Novomeského, Senica

Reality Senica

3 izbový byt | 67 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na prenájom priestranný slnečný 3-izb. byt so zaskleným balkónom a výbo

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Senica

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom 3 izbový byt s balkónom, Robotnícka, Senica

Reality Senica

3 izbový byt | Robotnícka | 89 m²

Na prenájom 3 izbový byt s balkónom, centrum, Senica, ul. Robotnícka. Byt má 3 veľké nepriechod

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Senica

680 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NOVÝ 2 - IZB.BYT (67m2) s BALKÓNOM, PARKING, SENICA

Reality Senica

2 izbový byt | 63 m²

Exkluzívne v AVORY Realitné Centrum/ Priestranný a prakticky riešený 2-izbový byt v novostavbe

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

128,900 € 2221 €/m²

SEMADA | Garáž na predaj Senica – Kolónia

Reality Senica

Garáž | Kolónia | 19 m²

SEMADA Group Vám ponúka na predaj garáž v lokalite Senica – Kolónia . GARÁŽ: Garáž má výmeru 1

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Senica

26,500 € 1395 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom kompletná rekonštrukcia s EXTRA pozemkom v Čáčove

Reality Senica

Rodinný dom | 150 m²

Exkluzívne, so súhlasom majiteľa, Vám ponúkame krásny, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový rodin

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Novinka! Na predaj priechodná 2-garáž s extra pozemkom

Reality Senica

Garáž | 36 m²

So súhlasom majiteľa Vám ponúkame na predaj 2 samostatne stojace garáže, ktoré sú priechodné. K

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Senica

Cena dohodou

Ponúknite! Pre konkrétneho klienta hľadáme garáž - Senica

Reality Senica

Garáž | 18 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme garáž v centre mesta, preferencia na Továrenskej ulici v Senici

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Senica

Cena dohodou

Znížená cena!! Na predaj priestranný 3-izbový byt v Senici

Reality Senica

3 izbový byt | 73 m²

So súhlasom majiteľa Vám ponúkame na predaj veľký 3-izbový byt s loggiou v pokojnej lokalite me

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

114,000 € 1562 €/m²

2i RD – inteligentné modulárne bývanie v srdci prírody

Reality Senica

Rodinný dom | 52 m²

Moderný smart dom | nízke náklady | bývanie novej generácie ___________________________________

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

115,000 € 2212 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie