ÚPLNE NOVÝ 4 IZB. BYT S LOGGIOU, 67M2, UL. J.MUDROCHA, SENICA

Reality Senica

4 izbový byt | J. Mudrocha | 68 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj výnimočný byt po

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Senica

169,000 € 2485 €/m²

NA PREDAJ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM 1376M2-SUPER LOKALITA, UL. SNP, SENICA

Reality Senica

Rodinný dom | SNP | 120 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj samostatne st

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Senica

Info v RK

REKREAČNO-ZÁHRADNÁ CHATA, POZEMOK 475M2, KUNOV-ZO I, SENICA

Reality Senica

Záhradná chatka | Kunov | 50 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj trojpodlažnú m

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Senica

65,000 € 1300 €/m²

VEĽKÝ 2 IZB. BYT S LOGGIOU V CENTRE MESTA, 72M2, UL. J.KRÁĽA, SENICA

Reality Senica

2 izbový byt | J. Kráľa | 72 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj kompletne rekonštr

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Senica

139,500 € 1938 €/m²

REKREAČNO-ZÁHRADNÁ CHATA, POZEMOK 501M2, KUNOV-ZO II, SENICA

Reality Senica

Záhradná chatka | Kunov | 35 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj dvojpodlažnú m

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Senica

Info v RK

REZERVOVANÉ KOMPLET ZARIADENÝ 3 IZB. BYT S TOP DISPOZÍCIOU PO REKONŠTRUKCII, 2 BALKÓNY, 68M2, ŠTEFÁNIKOVA UL., SENICA

Reality Senica

3 izbový byt | Štefánikova | 68 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Senica

159,500 € 2346 €/m²

VÝRAZNÁ ZĽAVA REKREAČNO-ZÁHRADNÁ CHATA, POZEMOK 507M2, KUNOV-ZO I, SENICA

Reality Senica

Záhradná chatka | 30 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj dvojpodlažnú

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Senica

55,000 € 1833 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK PRE VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU, 810M2, SENICA-ČÁČOV

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | Čáčov | 810 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - V zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj pozemok o výmere 810m2,

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 10.09.2025
Pozemky na predaj Senica

64,900 € 80 €/m²

NA PRENÁJOM PODKROVNÝ BYT, 45M2, KOLÓNIA, SENICA

Reality Senica

1 izbový byt | Kolónia | 45 m²

A&P realitná kancelária - V exkluzívnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na prenájom útulný pod

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Senica

420 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM POZEMKY V PRIEMYSELNEJ ZÓNE, ŽELEZNIČNÁ UL., SENICA

Reality Senica

Priemyselná zóna | Železničná | 12,250 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - V zastúpení majiteľov Vám ponúkame na prenájom pozemky, ktoré sa nach

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na prenájom Senica

Cena dohodou

NA PRENÁJOM 2,5 IZB. BYT S BALKÓNOM, 57M2, HVIEZDOSLAVOVA UL., SENICA

Reality Senica

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 57 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predájom 2,5 izbový b

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Senica

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM NADŠTANDARDNÝ 3 IZB. BYT - 2 BALKÓNY, 74M2, UL. SNP, SENICA

Reality Senica

3 izbový byt | SNP | 74 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na prenájom kompletne zr

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Senica

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj komerčného pozemku, Kaplinské pole, Kaplinské pole, Senica

Reality Senica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Kaplinské pole | 27,718 m²

Exkluzívne!! Ponúkame na predaj výnimočné pozemky určené pre priemyselné a logistické využitie

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Senica

960,634 € 35 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO - Elegantný 4i byt na prenájom – novostavba v srdci Senice

Reality Senica

4 izbový byt | Sadová | 77 m²

Ak hľadáte na prenájom moderný byt v novostavbe v Senici a vo výbornej lokalite, tento 4i byt v

Publikované: 01.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Senica

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rodinný dom s garážou, Senica

Reality Senica

Rodinný dom | 130 m²

Vo vyhľadávanej lokalite širšieho centra Senice – ulica Sadová – Vám spoločnosť MAXA reality ex

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

187,200 € 1440 €/m²

ZĽAVA!!! Trojizbový byt, Sotina, Senica

Reality Senica

3 izbový byt | 74 m²

3-izbový byt s komorou a loggiou, Senica – Sotina (ul. J. Mudrocha) Na predaj ponúkame 3-izbo

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

115,000 € 1554 €/m²

REZERVOVANÉ ! NA PREDAJ Chatka, Kunov I

Reality Senica

Chalupa, rekreačný domček | 538 m²

Únik z mesta? Toto je ONO! Predstavte si víkend na slnku, rannú kávu s výhľadom a večer pri kr

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Senica

49,000 € 91 €/m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK, KUNOV III

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | 461 m²

Na predaj: stavebný pozemok – ideálny na rekreačnú chatku, na mobilný dom alebo kontajnerové bý

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Senica

45,000 € 98 €/m²

Na predaj rodinný dom, centrum, Senica

Reality Senica

Rodinný dom | 90 m²

EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE SENICE – DOM S POTENCIÁLOM PODNIKANIA AJ BÝVANIA Hľadáte nehnu

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

227,000 € 2522 €/m²

PRENÁJOM kancelárskych priestorov, centrum HURBANOVA, Senica

Reality Senica

Administratívny objekt | 89 m²

MAXA REALITY ponúka s poverením prenajímateľa na prenájom veľmi pekné, priestranné, nadštandar

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Senica

727 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NA PREDAJ Budova s investičným zámerom, Senica

Reality Senica

Objekt pre obchod | 0 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V TESNEJ BLÍZKOSTI PRIEMYSELNÉHO PARKU – Senica, Kasárenská ulica Ponúk

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Senica

Cena na vyžiadanie

STAVEBNÝ POZEMOK, IBV MLYNY, SENICA

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | 863 m²

MAXA reality ponúka na predaj posledný stavebný pozemok v zabývanej, atraktívnej lokalite IBV

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Senica

139,000 € 161 €/m²

Pozemok v intraviláne, obec Hlboké

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | 1,264 m²

NOVINKA v ponuke MAXA REALITY Pozemok v intraviláne obce Hlboké, okres Senica Na predaj po

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Senica

47,000 € 37 €/m²

Kúpime!!! Štvorizbový byt, Senica

Reality Senica

4 izbový byt | 84 m²

Hľadáme pre klienta 4 izbový byt v Senici. Klient uprednostní byt po kompletnej rekonštrukcii.

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Senica

150,000 € 1786 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30318)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Rodinné domy na predaj (23085)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie