Rodinný dom | 115 m²
Na predaj 3‑izbový kompletne zrekonštruovaný rodinný dom, Sučany Ponúkame na predaj 3‑izbový r
Cena dohodou
Rodinný dom | Duklianska | 200 m²
Na hranici okresov Prievidza a Žiar n. Hronom v baníckom meste Handlová ponúkam na predaj posch
239,000 € 1195 €/m²
Rodinný dom | Mostná | 361.33 m²
Za základe poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj rodinný dom so skladovými priest
599,000 € 1658 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Ak hľadáte príjemný samostatný RD s garážou v centre Senca, tak tu je ponuka : len 3 min. pešo
285,000 € 2375 €/m²
Rodinný dom | Bystrá | 115 m²
ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj rodinný dom v obci Bystrá, okres Brezno, na pozem
252,700 € 2197 €/m²
Rodinný dom | Malogyňovská | 135 m²
Ing. Ladislav Šosták vám ponúka na predaj moderný 4 izbový bungalov v novej časti obce Gyňov, l
399,999 € 2963 €/m²
Rodinný dom | Slivková | 350 m²
Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúka na predaj veľký rodinný dom, kt
290,000 € 829 €/m²
Rodinný dom | Kvetná | 160.52 m²
Niektoré domy si len pozriete… a niektoré vo vás okamžite vyvolajú pocit, že ste doma. Tento 4
414,900 € 2585 €/m²
Rodinný dom | Horné Mýto | 70 m²
STARS REALITY ponúka Developerský projekt Horné mýto, kde sa nachádzajú rodinné domy – novostav
189,000 € 2700 €/m²
Rodinný dom | Braneckého | 110 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v širšom centre mesta Nitra na Braneckého ulici. Dom bol postave
164,800 € 1498 €/m²
Rodinný dom | - | 102 m²
Exkluzívne Vám prinášame na prenájom rodinný dom v časti Banskej Bystrice - Podlavice. ZÁKLADN
750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Senec - Kráľová pri Senci | 121 m²
4-izbový tehlový dom - skolaudované, Kráľová pri Senci ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Celková úžitková p
254,900 € 1893 €/m²
Rodinný dom | Sladkovičová | 100 m²
Centrum Real a Peter Tengy ponúkajú na predaj jedinečný "baťovský" rodinný dom s nezameniteľným
Cena dohodou
Rodinný dom | 133 m²
Pozemok 778 m² • Úžitková plocha 133 m² • Cena: 170 000 € Hľadáte dom, ktorý si môžete prerobi
170,000 € 1278 €/m²
Rodinný dom | - | 195 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rodinný dom v meste Levoča. Nehnuteľnosť sa nachádza na slnečnom
259,000 € 1328 €/m²
Rodinný dom | Nové Zámky | 150 m²
Ponúkame Vám na predaj starší dvojpodlažný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v meste Nové Zá
180,000 € 1200 €/m²
Rodinný dom | Palárikovo | 95 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Palárikovo len 10 km od mesta Šurany a 10
219,000 € 2305 €/m²
Rodinný dom | Slovenská | 98 m²
Nový Projekt !!!Ponúkame Vám na predaj murovaný 4 izbový Bungalov - NOVOSTAVBU v meste Nové Zám
349,900 € 3570 €/m²
Rodinný dom | Areal - Jazero Vojka | 70 m²
Ponúkame na predaj 3 izbovú novostavbu murovaného bungalovu v súkromnom areáli, súčasťou ktoréh
199,500 € 2850 €/m²
Rodinný dom | - | 250 m²
NEWDAY Reality ponúka na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v obci Borčice (1960), ktorý sa nac
Cena dohodou
Rodinný dom | Čučoriedkova | 129.07 m²
REZERVOVANÉ!!! Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj skolaudov
334,700 € 2595 €/m²
Rodinný dom | Trstice | 101 m²
Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rod
167,000 € 1653 €/m²
Rodinný dom | Rybany | 250 m²
Do ponuky práve pribudol veľký 6 izbový kvalitne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Rybany. Pr
179,000 € 716 €/m²
Rodinný dom | Bystrička | 160 m²
AURA | Concept Vám ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom nachádzajúci sa v obľú
215,900 € 1349 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.