Rodinný dom | - | 140 m²
SaleA Váš realitný partner Vám ponúka na predaj rodinný dom, 140 m2 a celková výmera pozemku je
129,990 € 929 €/m²
Rodinný dom | - | 120 m²
SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemku je
61,990 € 517 €/m²
Rodinný dom | - | 180 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom, upravený na 2 samostatné bytové jednotky, mesto Spiš
225,000 € 1250 €/m²
Rodinný dom | - | 1,270 m²
Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj dva domy v jednej záhrade, každý stojí na
123,000 € 97 €/m²
Rodinný dom | Lieňová | 195 m²
🏡 Rodinný dom so záhradou na predaj – 6 km od Žiliny Hľadáte bývanie v rodinnom dome s veľkým
316,000 € 1621 €/m²
Rodinný dom | - | 150 m²
Hľadáte pokoj a priestor? Rodinný dom s potenciálom dvojgeneračného bývania v Nitrianskom Pravn
169,900 € 1133 €/m²
Rodinný dom | Kozácka | 162 m²
Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite mesta
328,000 € 2025 €/m²
Rodinný dom | - | 84 m²
Ponúkame na predaj tento krásny 4 izbový bungalov v srdci Malého Raja v obci Slovenský Grob neď
329,999 € 3929 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 134 m²
Ponuka výstavby rodinného domu vrátane projektovej dokumentácie a vybavenia stavebného povoleni
150,000 € 1119 €/m²
Rodinný dom | Lovča | 240 m²
Salea – Váš partner v realitách ponúka na predaj rozľahlú nehnuteľnosť v tichej a vyhľadávanej
145,000 € 604 €/m²
Rodinný dom | u | 226 m²
SaleA váš partner v realitách Vám prináša EXKLUZÍVNE do ponuky na predaj zánovný 5-izbový rodin
309,000 € 1367 €/m²
Rodinný dom | Svederník | 115 m²
Nový nízkoenergetický bungalov v tichej časti obce Svederník. Ide o jednopodlažný, nepodpivniče
313,900 € 2730 €/m²
Rodinný dom | M.R.Štefánika | 299 m²
Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka nadštandardný rodinný dom z r. 2006 s bazénom a okrasnou záhrado
385,000 € 1288 €/m²
Rodinný dom | - | 350 m²
Veľký rodinný dom v mestskej časti s výbornou dostupnosťou do centra mesta. Dom bol postavený v
369,000 € 1054 €/m²
Rodinný dom | - | 186 m²
EXKLUZÍVNA VILA SO SÚKROMÍM LEN PÁR MINÚT OD CENTRA ZVOLENA Niektoré nehnuteľnosti sa pr
599,990 € 3226 €/m²
Rodinný dom | - | 134 m²
Dom v Tuhári | 1010 m² pozemok, terasa, pokoj a potenciál Niektoré domy kupujete očami.
114,998 € 858 €/m²
Rodinný dom | Májová | 669 m²
S potešením Vám predstavujem RD na predaj, ktorý pribudol exkluzívne do našej ponuky. Nachádza
235,000 € 351 €/m²
Rodinný dom | Lesná | 114.73 m²
Exkluzívne bývanie pod Zoborom – moderný 4-izbový bungalov v tichej časti Nitrianskych Hrnčiaro
329,900 € 2875 €/m²
Rodinný dom | - | 100 m²
Ponúkame na predaj somostatne stojaci, 4 izbový bungalov na začiatku obce Báč. Novostavaba rodi
280,000 € 2800 €/m²
Rodinný dom | Zlatníky | 370 m²
REZERVOVANÉ Veľký rodinný dom rozdelený na dve plnohodnotné bytové jednotky v krásnej podh
Cena dohodou
Rodinný dom | 918 m²
Miesto, kde sa spomaľuje čas – gazdovský dom s dušou v Slanskom Novom Meste Predstavte si rán
74,000 € 81 €/m²
Rodinný dom | Osiková | 260 m²
Dom, kde má každý deň atmosféru víkendu: bazén, krb a súkromie pri lese v Stupave Predstavte
2,300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Mostná | 454.2 m²
Za základe poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj rodinný dom s bazénom a miestnos
599,000 € 1319 €/m²
Rodinný dom | Okružná | 330 m²
Ponúkame Vám na predaj samostatných stojaci 6-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v
519,900 € 1575 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.